Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, presi_fen! каза:

Галена feat. Екстра Нина - “Паника” падна под 100к - Честито на всички!

image.png.790c220cc1767bafa89478033958ff95.png

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Се 1, снощи звуча два пъти. Пиян също я пуснаха 2 пъти и беше единствената песен на Преслава. Галена я пуснаха с Добре ли си и Феноменален също. Теда я пуснаха 3 пъти с новата. 

Всъщност на последните награди като този Тумор взе певица на годината, а Галена се обиди, кои бяха хитовете на Преслава (по - големи от чалга пеперудки) ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Се 1, снощи звуча два пъти. Пиян също я пуснаха 2 пъти и беше единствената песен на Преслава. Галена я пуснаха с Добре ли си и Феноменален също. Теда я пуснаха 3 пъти с новата. 

Всъщност на последните награди като този Тумор взе певица на годината, а Галена се обиди, кои бяха хитовете на Преслава (по - големи от чалга пеперудки) ?

"Свали ме като дреха и ме мачкай, момчетата обичате играчки", но да - 2015 г. не беше нейната и не беше правилно да печели тя.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

"Свали ме като дреха и ме мачкай, момчетата обичате играчки", но да - 2015 г. не беше нейната и не беше правилно да печели тя.

Тва е голям хит. Но те с Галена и Пайнера са абсолютна повръщня. Дори сега Теда има по - голям хит от Пяин и Паника, но те са на първите две места и Пайнер си лансира тях. Май го е срам от Тедето. В смисъл утайката на обществото няма морал, как да ти го кажа. И не говоря само за Преслава. Галена също ми падна в очите тия дни. Пак ще й ида на участие на морето другата седмица де, но все пак.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ''Пиян'' и ''Паника'' са паднали под милион за седмица. ''Пиян'' е втора в седмичната класация а ''Паника'' четвърта. Преслава е изгубила около 450к. а Галена около 600к.

В youtube, spotify & apple ''Пиян'' се представя много по-добре от ''Най-боли ме''. ''Паника'' пък го прави в spotify & apple. 

Трака на Теда се консумира много в дискотеките, но не и в приложенията за слушане на музика. Например в spotify на Преслава има 90к, докато на Галена е с 55к а тази на Теда 38к нищо, че излезе доста по-рано от другите две.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Тва е голям хит. Но те с Галена и Пайнера са абсолютна повръщня. Дори сега Теда има по - голям хит от Пяин и Паника, но те са на първите две места и Пайнер си лансира тях. Май го е срам от Тедето. В смисъл утайката на обществото няма морал, как да ти го кажа. И не говоря само за Преслава. Галена също ми падна в очите тия дни. Пак ще й ида на участие на морето другата седмица де, но все пак.

Пайнер никога няма да лансира Теда, тъй като е пълно дъно, откъдето и да я погледнеш - пошла визия, гротескни текстове, отделно че и като човек е миндил. Продължение на Андреа, но онази поне правеше силни клипове. Ако не са мангалите и пияниците по дискотеките, никой няма да я слуша. Аз никога не бих си пуснал нейна песен вкъщи, например. Галена и Преслава като визия и репертоар са много по-изчистени и класни от нея, нищо че са банални с еднаквите текстове и пр.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Пайнер никога няма да лансира Теда, тъй като е пълно дъно, откъдето и да я погледнеш - пошла визия, гротескни текстове, отделно че и като човек е миндил. Продължение на Андреа, но онази поне правеше силни клипове. Ако не са мангалите и пияниците по дискотеките, никой няма да я слуша. Аз никога не бих си пуснал нейна песен вкъщи, например. Галена и Преслава като визия и репертоар са много по-изчистени и класни от нея, нищо че са банални с еднаквите текстове и пр.

Е да, но тази музика се консумира основно в клубовете. А и в колите пак си звучи Тедето. Сега има гига хитове с по 20 милиона или някъде там. това само от клубове не се трупа. Но иначе всичко си е така както казваш. Всъщност Пайнер лансира само Преслава и затова тя е в топ-а постоянно. Цялата фирма работи за нея. Без значение дали е в топ 10 по хитове, тя взима винаги всички големи награди за останалите само обелки, включително и Галена. То затова й няма награди вече де. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Е да, но тази музика се консумира основно в клубовете. А и в колите пак си звучи Тедето. Сега има гига хитове с по 20 милиона или някъде там. това само от клубове не се трупа. Но иначе всичко си е така както казваш. Всъщност Пайнер лансира само Преслава и затова тя е в топ-а постоянно. Цялата фирма работи за нея. Без значение дали е в топ 10 по хитове, тя взима винаги всички големи награди за останалите само обелки, включително и Галена. То затова й няма награди вече де. 

Награди няма вече над 3 години, а Преса пак си е в топа. Не, че това което казваш не е вярно, но не е единствената причина за нейния успех. Дори когато имаше награди тя трупаше повече негативи от феновете на други певици, отколкото сега когато ги закриха.

Според мен просто няма кой друг да лансират, тя им е на най-висок хонорар и е много канена по участия. Нормално да я изцеждат. От 10 години един читав дебют нямат при жените. Някакви опити правят с Джулия, сега и с Лидия опитват, но нищо особено не се случва. Ако имаше силно ново поколение, отдавна Галена и Преслава да са заминали на задна линия.

Тази песен на Теда е яка и типичен поп-фолк, а не сегашните мангалски помии.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Награди няма вече над 3 години, а Преса пак си е в топа. Не, че това което казваш не е вярно, но не е единствената причина за нейния успех. Дори когато имаше награди тя трупаше повече негативи от феновете на други певици, отколкото сега когато ги закриха.

Според мен просто няма кой друг да лансират, тя им е на най-висок хонорар и е много канена по участия. Нормално да я изцеждат. От 10 години един читав дебют нямат при жените. Някакви опити правят с Джулия, сега и с Лидия опитват, но нищо особено не се случва. Ако имаше силно ново поколение, отдавна Галена и Преслава да са заминали на задна линия.

Тази песен на Теда е яка и типичен поп-фолк, а не сегашните мангалски помии.

 

Е това което казваш е така. Освен това, има нещо което го има само при Камелия още. Тя е огромен работохолик. За нея няма делник, няма празник, няма дете, няма нищо. Винаги е готова да лапне мангизки. Просто от 100 години поема участия и отменя и почивки и сие. 

Освен това чалгата умира бавно, но славно. не случайно Криско измести Галена и Преслава от медийното внимание и сега се води за доста по - голяма звезда от тях. Гера май също вълнува повече. Сканду видя какво направиха... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Преса да не е ходила повторно да си оправя носа? На последните сторита в Инстаграм не ми се вижда така щръкнал нагоре, както беше в началото? Или отокът е спаднал, но сега изглежда по-нормално.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Абе Преса да не е ходила повторно да си оправя носа? На последните сторита в Инстаграм не ми се вижда така щръкнал нагоре, както беше в началото? Или отокът е спаднал, но сега изглежда по-нормално.

До 6 месеца и повече спада отокът. Бях 4 дена с един пластичен хирург на почивка и го разпитах, понеже ми беше интересно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Хаха. Малките се рсдват много на тея двечките. 

Десита или Лидия според вас нацелиха по голям хит с последните си песни. 

И от двете се очакваше много, накрая с претоплени манджи. Дано следващите да са по-добри

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Slavi каза:

Хаха. Малките се рсдват много на тея двечките. 

Десита или Лидия според вас нацелиха по голям хит с последните си песни. 

При никоя няма нещо ново и интересно, при едната е копие на "Изтрезняваш ли", а при другата - "Парата ако хвана". Thank u, next

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влезнах, само за да постна това - колко много кралицата ДЖЕН е известна в чужбина, че заимстват уникалите фрази от проектите й, и ги ползват в сериали като "Кралици на ужаса", надявайки се да доближат славата на единствената и неповторимата кралица Д.Ж.Е.Н.

gorkoto.jpg

  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-любимата ми песен на Деси Слава от Завръщането в Пайнер! СТРАШНА еееееее и много истинска! ❤️❤️❤️ 

Няма ли да пуска албум с яките И на всички като тебе, Гледай да не бъркаш, Много съм добра и В друг живот? Толкова да ме кефят тия песни и до днес нямат писване!!!! 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Таргетът на Теди Александрова са именно дискотеките. Тази година последните й 2 песни се въртят много често и в общи линии й се получи. Радвам се, че пробва с различни композитори. Сега очаквам септември/октомври месец да смаже с "Машината", която се очертава също да е доста силна песен. Работи с Мартин Биолчев по нея, а двамата в "Топ" доста добре си паснаха и се получи брутално парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Най-любимата ми песен на Деси Слава от Завръщането в Пайнер! СТРАШНА еееееее и много истинска! ❤️❤️❤️ 

Няма ли да пуска албум с яките И на всички като тебе, Гледай да не бъркаш, Много съм добра и В друг живот? Толкова да ме кефят тия песни и до днес нямат писване!!!! 

И на мен са ми много любими песните й след завръщането в пайнер.

Личен топ 3:
1. Не го прави - Невероятно различна и модерна песен!
2. В твоите очи - Тотален хит и прекрасна песен. Дует на десетилетието!
3. Гледай да не бъркаш - Една от любимите песни от 2017 година. Обожавам я!

В топ 5 влизат и Ангелите плачат и В друг живот!

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега гледам цялото това видео и... WOW, та те я заглушават и почват да викат лудо още от първите тонове! Като почна да ме зарибява все повече и да ми харесва, мислех, че съм само аз, но явно не е било така.... брутален хит!!!

 

  • Like 1
  • Love 5
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...