Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, Vancho каза:

Еми май вече е ясно, че летните чалга хитове са Пиян и Най-боли ме. 

Обаче и двете са далече от "Да или не" 

Извинете!

 

  • Like 2
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Vancho каза:

Еми май вече е ясно, че летните чалга хитове са Пиян и Най-боли ме. 

Обаче и двете са далече от "Да или не" 

Не се ли забрави това "Да или не"?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, mitak_94 каза:

Не се ли забрави това "Да или не"?

За месец и половина е направила повече гледания от колкото оборотните чалги за 6 месеца. Дали се е забравила... 

Жалко, че в чалгата няма такива хитове. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам обаче на Паника (особено) която гърми здраво и е голям дж хит, и другата Пиян не се избухва толкова колкото на Теда... какво говори това ? 

А Криско гърми здраво. Ще го посетя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте какво се случва със Слави от Клашърс след като отказа да направи поредица за Джен...мислете какво говорите за химна "Горкото момиче" за да не ви застигне проклятието на Джанка.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Vancho каза:

Еми май вече е ясно, че летните чалга хитове са Пиян и Най-боли ме. 

Обаче и двете са далече от "Да или не" 

Не забравяй "Болка моя" на Цветелина Янева, която според мен допълва топ 3.

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, mitak_94 каза:

Не се ли забрави това "Да или не"?

И на кока колата, и на участията му гърми яко. А и това е песента, която видя и национален ефир, и със сигурност се знае от най-голям таргет от хора. 

преди 18 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не забравяй "Болка моя" на Цветелина Янева, която според мен допълва топ 3.

О, да! Много ми е любима.

Кели, готвим ли се след като излезе албума на Преси, да обявим 2019-та за нейната година?

От години не е имала толкова силна поредица от песни- Да гори, Изтрезняваш ли, Пиян, че и албум...

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Vancho каза:

О, да! Много ми е любима.

Кели, готвим ли се след като излезе албума на Преси, да обявим 2019-та за нейната година?

От години не е имала толкова силна поредица от песни- Да гори, Изтрезняваш ли, Пиян, че и албум...

Естествено! И преди да се е появил албума, можем да обявим, че това е нейната година. :girl_witch:

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, WindWalkerMonk каза:

Минала е...

И на Галош не е за моя радост, така че не ме интересува мнението ти.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

И на Галош не е за моя радост, така че не ме интересува мнението ти.

И аз трябва да се съобразявам с това какво те интересува защото ? 

А добре е, че не ходиш по клубове и си живееш в собствен свят, че щеше да видиш колко не е. Добре ли си, Феноменален и Паника цепят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз трябва да се съобразявам с това какво те интересува защото ? 

А добре е, че не ходиш по клубове и си живееш в собствен свят, че щеше да видиш колко не е. Добре ли си, Феноменален и Паника цепят. 

1. В PlanetaOfficial и трите песни имат по-малко гледания от паралелно пуснатите от Преслава
2. Не само нейните песни цепят по клубовете ;) Гледай какви разбивания има на "Пиян" и "Да гори в любов". Пак извърташ в твоя полза.

 

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Cally-Pressyfan' каза:

1. В PlanetaOfficial и трите песни имат по-малко гледания от паралелно пуснатите от Преслава
2. Не само нейните песни цепят по клубовете ;) Гледай какви разбивания има на "Пиян" и "Да гори в любов". Пак извърташ в твоя полза.

 

 

На нейни участия. Нищо не извъртам. Добре ли си ще мине изтрезняваш ли и това е 200% сигурно. Феноменален ще мине да гори също. Освен това да гови в любов не се пуска. Ако исках да извъртя нещата, щях да заснема клипчето на пиян от уикенда като я пуснаха чак в 4+ часа и това на Паника от 1. 

Пак ти казвам. Пиян е по - голям хит от Паника, но останалите песни на Галена са по - големи хитове от всичко на Преслава. На Теда и Емилия, които (особено втората) феновете на Преслава се опитахте да изкарате забравена също са по - големи хитове от Пиян и още се пускат и двете. 

По - скоро ти ги извърташ, защото знаеш, че Добре ли си като цяло има повече гледания. А и според мен Преслава купува. Сори, ама песните й уж всички рекорди държат пък в клуба минава като всички останали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, WindWalkerMonk каза:

На нейни участия. Нищо не извъртам. Добре ли си ще мине изтрезняваш ли и това е 200% сигурно. Феноменален ще мине да гори също. Освен това да гови в любов не се пуска. Ако исках да извъртя нещата, щях да заснема клипчето на пиян от уикенда като я пуснаха чак в 4+ часа и това на Паника от 1. 

Пак ти казвам. Пиян е по - голям хит от Паника, но останалите песни на Галена са по - големи хитове от всичко на Преслава. На Теда и Емилия, които (особено втората) феновете на Преслава се опитахте да изкарате забравена също са по - големи хитове от Пиян и още се пускат и двете. 

По - скоро ти ги извърташ, защото знаеш, че Добре ли си като цяло има повече гледания. А и според мен Преслава купува. Сори, ама песните й уж всички рекорди държат пък в клуба минава като всички останали. 

Това да отидеш на един или два клуба не е представителна извадка. Зависи ДЖ-я какво пусне. За мен Ютуб има по-голяма тежест, защото обхваща много по-широка аудитория.

Аз нищо не извъртам, давам конкретни факти.
Преслава не купува гледания, спокойно. Още нещо измисли да я очерняш и принизяваш, ако искаш. Аман от вас!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Това да отидеш на един или два клуба не е представителна извадка. Зависи ДЖ-я какво пусне. За мен Ютуб има по-голяма тежест, защото обхваща много по-широка аудитория.

Аз нищо не извъртам, давам конкретни факти.
Преслава не купува гледания, спокойно. Още нещо измисли да я очерняш и принизяваш, ако искаш. Аман от вас!

Ми там Галена пак е с повече гледания. Много бързо спря да броиш другите клипчета като не ти изнася. Виж какви гледания прави в момента феноменален, виж да гори и изтрезняваш ли.

Виж какво прави Добре ли си и виж какво изтрезняваш ли? Никой не я очерня, спри да се вживяваш. Но песни с по 10+ милиона на по два месеца и не се пускаха, а ако се пуснат минаваха по зле от на Кама името ти. И не е само тя, много други са също. 

Онзи ден ти беше този дето изкара песните на Емилия забравени, дето нали аз не я понасям. Зоопарк изкара като не знам си какво, а излезе ново копие на песента. Стегни се! Пиян е готина песничка, сега гърми, но ще видим.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми там Галена пак е с повече гледания. Много бързо спря да броиш другите клипчета като не ти изнася. Виж какви гледания прави в момента феноменален, виж да гори и изтрезняваш ли.

Виж какво прави Добре ли си и виж какво изтрезняваш ли? Никой не я очерня, спри да се вживяваш. Но песни с по 10+ милиона на по два месеца и не се пускаха, а ако се пуснат минаваха по зле от на Кама името ти. И не е само тя, много други са също. 

Онзи ден ти беше този дето изкара песните на Емилия забравени, дето нали аз не я понасям. Зоопарк изкара като не знам си какво, а излезе ново копие на песента. Стегни се! Пиян е готина песничка, сега гърми, но ще видим.

Всичко ок, но засега Изтрезняваш ли е с повече гледания за България от Добре ли си според ютуб чартс. От 13те милиона от всички клипове, 8 са от България. Предполагам до края на годината няма да е така, затова вметнах ЗАСЕГА.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми там Галена пак е с повече гледания. Много бързо спря да броиш другите клипчета като не ти изнася. Виж какви гледания прави в момента феноменален, виж да гори и изтрезняваш ли.

Аз никога не съм броил и събирал гледания от хиляда фен клипчета, това го правите вие, за да докарате някакъв измислен статут на Галена, който позагуби в последно време.

Гледанията на "Добре ли си" са смешно малко. Галена в дует с едно от топ имената на Балканите, вече 4 месеца след излизането на песента, не може да мине сезонния комерс "Изтрезняваш ли".

п.с. "Пиян" събра над 50 хиляди харесвания - най-много от всички летни тракове. :ba: Скоро ще мине Теда по гледания, а до месец - и Цура.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Опасна е Преси. Направо този и пост крещи "Галенче, пак надделях" 😂

Затова пък физиономията ѝ крещи: "Галенче, толкова съм комплексирана и вманиачена да съм "най", че си направих лицето твое копие". ;)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...