Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, presi_fen! каза:

Преси размаза Жалка за пореден път! Или Галена пак е пуснала “Паника”(feat.Екстра Нина) с намерението да не е хит хахаха. 

Толкова остроумно, че никой не разбира.

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи есента Преси с два дуета, ужас!

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Само Теда и Преслава са над нея и разликата не е голяма. Но като цяло Галена е номер 1 тази година с три мегахита, а другите с по 1.

Те не ти повярваха и за Толбухинския дует, па на!

Шулевна е най-обективна винаги, примирете се!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Значи есента Преси с два дуета, ужас!

И сумарно - със седем песни. Горкият албум - ще мине и замине от бълване.

  • Like 1
  • Sad 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Cally-Pressyfan' нали нямаше дует с Галин кво стана ? Другия път недей да спори:) нали твоята крава и аз висим нон стоп в естетхази. Може даже като си около СУ да минеш да я видиш. Пие винаги отвън срещу посолството.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

@Cally-Pressyfan' нали нямаше дует с Галин кво стана ? Другия път недей да спори:) нали твоята крава и аз висим нон стоп в естетхази. Може даже като си около СУ да минеш да я видиш. Пие винаги отвън срещу посолството.

"Няма дует с Галин след 10 дни", а не по принцип.

п.с. Много паметни личности посещават това място - включително кралица ДЖЕНИ.

  • Dislike 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Cally-Pressyfan' каза:

"Няма дует с Галин след 10 дни", а не по принцип.

Каза няма дует с Галин. Не ме карай да търся сега. И той искаше сега да излезе песента, явно са се разбрали. То тя го каза, но ти спореше. Явно знаеш по - добре от самата нея:) 

Тя се е съгласила, защото от топа в Пайнер само той иска с нея и общува изобщо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ги знаем, тоя дует ще го направят за точно 2 часа, Галин ще предложи някоя готова музика, копие на всичко предишно, клиширания текст се пише за 30 мин, изпяват го, обратотвар жестоко гласа на Г. Клипът и той за 1 ден, даже може другата седмица да го очакваме, не е нужно да се бави за есента.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Каза няма дует с Галин. Не ме карай да търся сега. И той искаше сега да излезе песента, явно са се разбрали. То тя го каза, но ти спореше. Явно знаеш по - добре от самата нея:) 

Може и сега да са го измислили. До преди една седмица той й се мазнеше на лайфовете, а тя не го отразяваше. Пълна плюнка и гном!

  • Like 1
  • Haha 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Като ги знаем, тоя дует ще го направят за точно 2 часа, Галин ще предложи някоя готова музика, копие на всичко предишно, клиширания текст се пише за 30 мин, изпяват го, обратотвар жестоко гласа на Г. Клипът и той за 1 ден, даже може другата седмица да го очакваме, не е нужно да се бави за есента.

Думи нямам! Тъкмо ми допадаше как върви Преси в последните 3 години с два-три трака годишно и сега ще бълва накуп седем парчета. Шок и погнуса!

  • Like 1
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Може и сега да са го измислили. До преди една седмица той й се мазнеше на лайфовете, а тя не го отразяваше. Пълна плюнка и гном!

Той й се мазнеше защото вече бяха записали песен. Иначе как да не се съглася с останалото като е истина!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин: С Преси идваме да минем "Кой", дръжте се здраво, бейбиеее

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете този трак и плачете за погубения талант!

Митко Димитров - на сапун!

 

  • Like 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

К'во ви пука, нали ще минат рекорда за 24ч. Като гледам коментарите всички тийнове все още му се радват.

Той се мазнеше на Цуца и Галя. Ма видя че те са отбор Стораро и реши, че сега му е шанса с Преса. Тя и без тва е аутсайдер. Добре поне че няма да си наебе мегахита :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Галин: С Преси идваме да минем "Кой", дръжте се здраво, бейбиеее

Само си представих как го казва с мазния си говор и още по-мазната физиономия. И без да съм чул песента, знам че ще е на ниво "5, 6, 7, 8". Bitch, please!

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче не знам дали само аз го мисля, но сторитата на Галин в Инста са определение за думата КРИНДЖ!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Само си представих как го казва с мазния си говор и още по-мазната физиономия. И без да съм чул песента, знам че ще е на ниво "5, 6, 7, 8". Bitch, please!

Преса го прави да има кой да я подкрепя. Макар че и тя се омете като бяха на наградите. И да може да се намърда при фенките му. Но няма шанс и тя, а и той също да изкяри ползи от дуета. 

Пиян за сега си е достъпно голям хит, не й трябва дует с тая амеба на Преса...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Преса го прави да има кой да я подкрепя. Макар че и тя се омете като бяха на наградите. И да може да се намърда при фенките му. Но няма шанс и тя, а и той също да изкяри ползи от дуета. 

Пиян за сега си е достъпно голям хит, не й трябва дует с тая амеба на Преса...

Преса верно стана аутсайтер, от жените може би само Джена и Анелия биха я подкрепяли, макар че не знам да не си е развалила отношенията и с тях.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Преса верно стана аутсайтер, от жените може би само Джена и Анелия биха я подкрепяли, макар че не знам да не си е развалила отношенията и с тях.

Не знам. В смисъл, тя си е ток в момента. Спи малко щото от участия винаги може да я фанеш или в Естерхази или нагоре към южния парк в едно. И то на обяд което показва, че спи малко. Се1 де, нека да го видим дуета им...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Деска тук е естествена и красива. Другите две в един цвят. Като нищо да са снимали нещо... 

Нищо не са снимали. Парти по случай РЖД на сина на Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пускайте хита на новата Лидерка!

 

  • Like 1
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Не знам. В смисъл, тя си е ток в момента. Спи малко щото от участия винаги може да я фанеш или в Естерхази или нагоре към южния парк в едно. И то на обяд което показва, че спи малко. Се1 де, нека да го видим дуета им...

С Паола и да иска няма да спи много. :lol:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...