Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, xroflx9 каза:

@mitak_94 разбрах,че си близък до Джени. Предай й,че цяла Рамания тръпне за нова песен с нейн текст!

Че тръпнем - тръпнем. Но не трябва да запушва успеха на “Горкото момиче”. Редици издателства преслушват песента отново и отново и звънят на Джен да я молят за стихосбирки и чернови на текста. 

Дочух, че от министерството на културата също проявявали интерес към творчеството й - било възпитателно и можело да се използва в училище. Подкрепям! Всички учениици трябва да знаят, че след спане с приятеля си ако ги оставят в леглото да си доспят е нехуманно, унизително и грозно. И че те са си добре, но студентите. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Че тръпнем - тръпнем. Но не трябва да запушва успеха на “Горкото момиче”. Редици издателства преслушват песента отново и отново и звънят на Джен да я молят за стихосбирки и чернови на текста. 

Дочух, че от министерството на културата също проявявали интерес към творчеството й - било възпитателно и можело да се използва в училище. Подкрепям! Всички учениици трябва да знаят, че след спане с приятеля си ако ги оставят в леглото да си доспят е нехуманно, унизително и грозно. И че те са си добре, но студентите. 

Ами освен да накараме Джени да се кандидатира за министър на културата друга идея нямам.🤩

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав за всички с този провал на Преслава:

и с този златен хит на Галена от същата година:

 

След тях си пуснете някои от най-новите тотални хитове на абсолютната кралица на жанра, Юнона!

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Ами освен да накараме Джени да се кандидатира за министър на културата друга идея нямам.🤩

Не би могла тъй-като според нея е загуба на време да се учи. Дава пример чрез себе си, Наси и злобната свекърва -  старата Канарка - с 8-ми клас, но преуспяващи певци, а вече и поетеса Джен. 

Най-важно за нея са волята  и семейството с изключение на сестрите. Сестрите са надценени, може и без тях. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Не би могла тъй-като според нея е загуба на време да се учи. Дава пример чрез себе си, Наси и злобната свекърва -  старата Канарка - с 8-ми клас, но преуспяващи певци, а вече и поетеса Джен. 

Най-важно за нея са волята  и семейството с изключение на сестрите. Сестрите са надценени, може и без тях. 

Между другото сега се сетих,че мегахита на Джени се отнася за една от кралиците тук,а именно Кити! Така че Кити ако още не са те прибрали в някоя психиатрия поздрав с този трак:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно е, че Джен посвещава песни на потребители от мястото където е най-обичана, а именно Ramania. Дочух, че следващата песен ще е посветена на  zai4eto82. 

Част от текста: 

“Горкото zai4e”

Все го гледа кога е на линия

Пише му, звъни му - той затваря 

Оправдава го с заетост и участия

ама истината е, че я отбягва.

Запалил колата щял да ходи в Студентски град и Плаза. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като говорим за златни хитове - само "Мой" слага в коша половината златни на Преслава. Тотална истерия е по дискотеките тая песен все още и я пускат много на ретро партитата, а на участията на Галена гръмва като нова. 

 

И да, "Знам диагнозата" е златен хит. Голям праз, че не се приела отлично на някой концерт, но на участия е със супер приеми. 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Страхотно е, че Джен посвещава песни на потребители от мястото където е най-обичана, а именно Ramania. Дочух, че следващата песен ще е посветена на  zai4eto82. 

Част от текста: 

“Горкото zai4e”

Все го гледа кога е на линия

Пише му, звъни му - той затваря 

Оправдава го с заетост и участия

ама истината е, че я отбягва.

 

А за така наречения от теб "Djena squad" КОГА??

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Златни хитове е относително понятие. Лъжа е може днес дацне звучи в клубовете, но просто като звучене не се вписва. Лъжа е е песен пята от хиляди гърла по стадиони, виждала не малко национален ефир в Мюзил Айдъл, Капките и т.н. Знае се от много по сериозен таргетжот студенти и мутри и заради това, че диджеите не я въртят, не можем да омаловажим силата и значението на тази песен за жанра. Освен това диджеите решават какво да въртят на 80%, а Преслава си е малко надменничка, заради което губи. Когато Преслава едно време звучеше в клубовете, чалга се пускаше след 2 и малцина от жанра имаха щастието да са сред пусканите. И все пак Нямаш сърце е песен от напалото на кариерата и и днес е редовен трак по ретро партита. Тя си е и клубно ориентирана. 

 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

А за така наречения от теб "Djena squad" КОГА??

Тъй-като става въпрос за цял squad и едни от най-скъпите фенове на Джен, ще отнеме повече време и ще е дълга история в 3 песни. Говори се, че викнала Джоан Роулинг да помага. 

Заглавието вече се знае “Джена SQUAD и Горкото момиче от Азкабан”

П.С - Само аз и ти останахме, другите къде са? Ше вземе да замрази проекта ако не се появят скоро!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Тъй-като става въпрос за цял squad и едни от най-скъпите фенове на Джен, ще отнеме повече време и ще е дълга история в 3 песни. Говори се, че викнала Джоан Роулинг да помага. 

Заглавието вече се знае “Джена SQUAD и Горкото момиче от Азкабан”

Много е дълго,няма да мога да го запомня.😥 Нека да е "Джена или смърт"

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И за лека нощ нещо много малко познато, но много мое любимо!:Vishenka_05:Песента имаше ТВ версия от една от първите коледно-новогодишни програми на "Планета", където Райна е в червено костюмче и е много сладка и готина, но гледам, че никой не е я е качил в YouTube...

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

И за лека нощ нещо много малко познато, но много мое любимо: :Vishenka_05:Педента имаше ТВ версия от една от първите коледно-новогодишни програми на "Планета", където Райна е в червено костюмче и е много сладка и готина, но гледам, че никой не е я е качил в YouTube...

 

Аз го имам клипчето ама е някъде из дисковете или в NAS.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Аз го имам клипчето ама е някъде из дисковете или в NAS.

Какво е NAS? Или си искала да напишеш NASA? Работиш в NASA? 

Я кажи, правиш ли сателитни снимки на Коцето докато е в джакузито си гол, палавнице? 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Какво е NAS? Или си искала да напишеш NASA? Работиш в NASA? 

Я кажи, правиш ли сателитни снимки на Коцето докато е в джакузито си гол, палавнице? 

Зайка е пуснала извънземната Джени от зона 51! Мистерията е разгадана!!!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Зайка е пуснала извънземната Джени от зона 51! Мистерията е разгадана!!!

Да накараме Зайка да спре Валя Балканска с “Излел е” от космоса и вместо нея да пусне “Горкото момиче” на Джен. Така извънземните най-после ще проявят интерес към хората и ще ни дойдат на гости. 

Чу ли, Зай? Ама да не се възползваш сега от идеята и да пуснеш нещо на Коцето. В черна дупка да ти иде дано. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, retr0 каза:

Какво е NAS? Или си искала да напишеш NASA? Работиш в NASA? 

Я кажи, правиш ли сателитни снимки на Коцето докато е в джакузито си гол, палавнице? 

Eй това е NAS:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Мрежово_прикачено_хранилище

Явно сте назад с материала. Благодарение на брат ми го имаме. 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Eй това е NAS:

https://bg.wikipedia.org/wiki/Мрежово_прикачено_хранилище

Явно сте назад с материала. Благодарение на брат ми го имаме. 

Ще ни върнеш в първи клас, че нещата не сме ги разбрали. Само лъжем или сме уNAS.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте назад с техниката явно щом не знаете какво е NAS-  сървър за съхранение на снимки, филми, клипове и т.н. Аз мога да си гледам нещата от компа на телефона .Мога да кача филми в NAS и да си ги пусна на ТВ и все едно съм на кино. 

Тъй като брат ми е нагласил NAS в 00:00 часа да се изключва, аз не мога да вляза през компа в нея и да видя какво има там и да го пусна. Утре сутринта в 8:00 автоматично NAS си тръгва. То се влиза и с парола и всеки от нас с брат ми си има определен ГБ място за снимки, клипове, филми с папки. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Много сте назад с техниката явно щом не знаете какво е NAS-  сървър за съхранение на снимки, филми, клипове и т.н. Аз мога да си гледам нещата от компа на телефона .Мога да кача филми в NAS и да си ги пусна на ТВ и все едно съм на кино. 

Тъй като брат ми е нагласил NAS в 00:00 часа да се изключва, аз не мога да вляза през компа в нея и да видя какво има там и да го пусна. Утре сутринта в 8:00 автоматично NAS си тръгва. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

Джени дали може да инсталира NAS или трябва да се обадя на брата на Зайка?😥

NAS e една черна кутия, която в нея можеш да си слагаш клипове, филми, снимки, ама през компа става всичко. 

Ако имаш и инсталирано на телефона, можеш да си влизаш в компа от телефона, ако си навън и да си гледаш каквото имаш качено в NAS. 

Аз имам 1 терабайт за мен да си качвам каквото искам в  NAS, можеш да си ги триеш и пак да си качваш каквото искаш. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...