Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ами не знам, ама мен така чалга песен не ме е кефила тази година като Паника. Не очаквах изобщо да ме изкефи толкова. А това примиране по претоплената Ганева манджа Пиян не го разбирам. Слаба песен, по подобен начин не разбирах и хайпа по Да гори в любов, но поне ми хареса с времето. Това е толкова скучно е пято, не знам. Изтрезняваш ли ми е в топ 5 за годината, но Пиян не върви.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За 1 седмица "Пиян" мина "Вторник беше", който излезе преди близо 3 месеца. Много приятен трак от Деса, нямам идея защо така флопна. :( 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PreslavaIsTheQueen каза:

И във фб, Пиян доминира двойно над Паника... Язък за хубавата песен!

 

Знаех си, че ще стартират като Да гори и Феноменален. Само че тука Пиян е още по-голям комерс. 

Иначе Да гори прави по 8/9к на ден, а феноменален чука по 25к. Нещо за двойно/тройно ли говореше или бъркам?🤭

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега пуснах на чужденците тук Паника и се впечатлиха повече отколкото от Пиян. Явно Галена наистина държи ниво какво се очаква ако иска да е най - добрата. Аз си предпочитам тая на Преса, ма тя си е една от многото.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Сега пуснах на чужденците тук Паника и се впечатлиха повече отколкото от Пиян. Явно Галена наистина държи ниво какво се очаква ако иска да е най - добрата. Аз си предпочитам тая на Преса, ма тя си е една от многото.

Галя не трябва да прави това, което се харесва в чужбина, а това, което се харесва в рамките на нашата страна! За нейното име много малко хора са чували навън... Няма как да стане световно известна, защото тя едва стана известна в БГ през не толкова далечната 2009!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, retr0 каза:

Транзакцията на Донтела още се обработва, изчакайте малко. 

Дали и нашата Джен не е направила някоя транзакция? Белким и е дошло до гуша и си казала АМАН

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Дали и нашата Джен не е направила някоя транзакция? Белким и е дошло до гуша и си казала АМАН

Кралица Джен не пазарува гледания. Направо си ги прави колкото - толкоз. На нея й стига да има повече от орк. Канарите, за да се чувства звездата вкъщи и да натрива носа на свекървата. 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Кралица Джен не пазарува гледания. Направо си ги прави колкото - толкоз. На нея й стига да има повече от орк. Канарите, за да се чувства звездата вкъщи и да натрива носа на свекървата. 

Четох някъде спелулации, че в момента орк. Канарите правят фолклорна версия на “Горкото момиче”, Джен може да ремиксира малко текста за по-фолклорен ефект.. да развие още повече историята.

  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Четох някъде спелулации, че в момента орк. Канарите правят фолклорна версия на “Горкото момиче”, Джен може да ремиксира малко текста за по-фолклорен ефект.. да развие още повече историята.

Някъде изтече референ от текста - “запалил си колата дебреледе и тръгнал за студентски град и центъра -  ибребе, па горкото момиче айдеее отново пак сама, иииииху.” 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, WindWalkerMonk каза:

Сега пуснах на чужденците тук Паника и се впечатлиха повече отколкото от Пиян. Явно Галена наистина държи ниво какво се очаква ако иска да е най - добрата. Аз си предпочитам тая на Преса, ма тя си е една от многото.

И не мога да повярвам, че такива като нея са много 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, retr0 каза:

Някъде изтече референ от текста - “запалил си колата дебреледе и тръгнал за студентски град и центъра -  ибребе, па горкото момиче айдеее отново пак сама, иииииху.” 

Имаше и още май.. “вчера виждам се с дружката, почваме да си думаме и край няма. По лицето и капят момини сълзи - край нямат...” 

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Имаше и още май.. “вчера виждам се с дружката, почваме да си думаме и край няма. По лицето и капят момини сълзи - край нямат...” 

Аз за себе си какво да ви приказвам. Аз съм си добре, ала душманите. 

А на заранта отново сам-сама...

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Имаше и още май.. “вчера виждам се с дружката, почваме да си думаме и край няма. По лицето и капят момини сълзи - край нямат...” 

Дочух, че песента започва с въпрос “ Джена?” И завършва с отговор - “Джена!” 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Галя не трябва да прави това, което се харесва в чужбина, а това, което се харесва в рамките на нашата страна! За нейното име много малко хора са чували навън... Няма как да стане световно известна, защото тя едва стана известна в БГ през не толкова далечната 2009!

Не се опитвай да даваш акъл. Галена не прави нещата за да се хареса на масата в чужбина, а за да е модната икона, която хора като Филип Плейн ще поканят в имението си. Деми Ловато или Нета ще похвалят. 

Тя иска да е нещо като Дженифър Лопез, да я канят и да я осоциират с модни тенденции и лукс. Не е решила да пробива в чужбина. И между другото, самият факт, че горе споменаните са я чували говори достатъчно. Със сигурност е най - признатата ни певица от новото време и друга дори няма да се доближи до това. Тя го прави защото това й чеше егото.

Иначе и без усилия ще кърти по кръчметата пред родните студенти както и Преслава, която апропо се цели само там. То затова й втората, която изкарваш нещо голямо сигурно е занесла снимка на хирурга и е казала, искам да съм като нея.

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Когато си скромен мисловно, не се опитвай да даваш акъл. Галена не прави нещата за да се хареса на масата в чужбина, а за да е модната икона, която хора като Филип Плейн ще поканят в имението си. Деми Ловато или Нета ще похвалят. 

Тя иска да е нещо като Дженифър Лопез, да я канят и да я осоциират с модни тенденции и лукс. Не е решила да пробива в чужбина. И между другото, самият факт, че горе споменаните са я чували говори достатъчно. Със сигурност е най - признатата ни певица от новото време и друга дори няма да се доближи до това. Тя го прави защото това й чеше егото.

Иначе и без усилия ще кърти по кръчметата пред родните студенти както и Преслава, която апропо се цели само там. То затова й втората, която изкарваш нещо голямо сигурно е занесла снимка на хирурга и е казала, искам да съм като нея.

Аз мисля, че и Джен е силно призната в чужбина. Преди два месеца, докато тешече Евровизия, един от участниците Конан, беше пуснал стори в инста как слуша “Да ти бъда корона”, а сега съм сигурен, че слуша и “Горкото момиче”, като скоро и във фоклорна версия “Клетото моме”!

  • Haha 4
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена доказа с “Шефката” и “Феноменален”, че ако иска може да е клубен терминатор. За щастие на нас обаче, хората които я харесваме, тя прави разнообразна музика. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Аз мисля, че и Джен е силно призната в чужбина. Преди два месеца, докато тешече Евровизия, един от участниците Конан, беше пуснал стори в инста как слуша “Да ти бъда корона”, а сега съм сигурен, че слуша и “Горкото момиче”, като скоро и във фоклорна версия “Клетото моме”!

Тя е като поетеса. Това е друго, то я наричат съвременната попадия на Българската литература. Само дядо Вазов дето се е гътнал, иначе щеше да й го даде да се покръсти.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Тя е като поетеса. Това е друго, то я наричат съвременната попадия на Българската литература. Само дядо Вазов дето се е гътнал, иначе щеше да й го даде да се покръсти.

А като издаде “Горкото момиче” в самостоятелен диск с текста в книжно тяло ще спечели Вазовата награда, то е ясно.

  • Haha 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СТУДИЙНАТА ПАЧАВРА ПРЕСЛАВА КОГА ЩЕ ПУСКА КЛИП НА СВЕТОВНО НИВО ?

ПРЕСА ПРОДЪЛЖАВА ДА ПУСКА СЕЗОННИ КОМЕРС БОКЛУЦИ

 

боже господи няма нито един негативен коментаррррррррррррррр

 

4

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Donatella каза:

СТУДИЙНАТА ПАЧАВРА ПРЕСЛАВА КОГА ЩЕ ПУСКА КЛИП НА СВЕТОВНО НИВО ?

ПРЕСА ПРОДЪЛЖАВА ДА ПУСКА СЕЗОННИ КОМЕРС БОКЛУЦИ

 

боже господи няма нито един негативен коментаррррррррррррррр

 

4

А Галя и сезонни няма... Язък за хубавата песен, която е на ниво “Чуплива и влюбена”.

Хилядарките в коша... Жалко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

А Галя и сезонни няма... Язък за хубавата песен, която е на ниво “Чуплива и влюбена”.

Хилядарките в коша... Жалко!

Из размислите и разсъжденията на PrеslavaisTheQueen. Мерси.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да стане от песента на Галена. Пак излишни изхвърляния. На нивото на Дъ бос и Просто шоу.

  • Like 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...