Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Donatella каза:

тази песен е голям ХИТ !!!!!!!!  гърми навсякъде вееееееееееееееееееееееееееее

 

 

Много е якичка, двамата ги слушам от детството си и се радвам, че и през 2019 са актуални!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Donatella каза:

Много съм раoочарован и не мога дa го крия. Но сега ще почивам няколко дни и ще се върна още по силен :( ОЦКО Е БОКЛУК !!!!!!

 



 

Къде е милата Галена вече, че ти още си я чакаш такава? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Аз съм си добре,но Фиклена..

Пазех това за по-късно... Но то не пречи да се повтаряме! В случая е редно, за да затвърждаваме урока. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

Преслава (Пиян) за 1 час-75К

Галена (Паника) за 2 часа-75К

ИЗВОД: На Галя винаги ще ѝ трябва двойно повече, за да достигне на Преса успехите!

Глупости. Феноменален бие и Да гори и Изтреячшаш ли по хитовост. Още се пуска всяка вечер, докато другите две са аут. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Глупости. Феноменален бие и Да гори и Изтреячшаш ли по хитовост. Още се пуска всяка вечер, докато другите две са аут. 

В Студентски град и Центъра.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Най - вече, но то душичка чалга се пуска само там, особено в първия. Уви, не е масова музика. 

Чалгата си мисли, че е яка тарикатка, ама всъщност е само една глупачка. 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, PreslavaIsTheQueen каза:

ИЗВОД: На Галя винаги ще ѝ трябва двойно повече, за да достигне на Преса успехите!

На Преслава ще и трябва много повече от един нос, за да заприлича на Кралицата! Айде довиждане.. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

На Преслава ще и трябва много повече от един нос, за да заприлича на Кралицата! Айде довиждане.. 

На живо Преслава е един тапициран скелет. И бтв, колкото и пари да има пак лъха на евтино.  По - ендо време беше почнала да става путка, ама се осра. Галя пък с песните, тъкмо почне да прави некви яки хитачки и тя се насере. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще я мине категорично, след като пусне албума. Имаме пет потенциални хита!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте за сравнения, да видим как ще се развие “Паника”, но засега не виждам как може да доминира над “Пиян”, която е песен в масово харесван стил. Докато на Галена е различна, някак мистична, интересна в хубавия смисъл, но не звучи като тотален мегахит. 

Като цяло ако досега се съмнявах, то вече съм сигурен, че не излезе във вторник заради комплекси. И самата тя осъзнава, че не предлага нещо с възможност за конкуренция на “Пиян”. 

Целия проект ми напомня много на “Да ти олекне” - иновативни клипове, някакъв футуристичен стил на визиите, нелепи фрази като онази с рака в кръвта, а тук е кокаин. 

Нищо. Следващия път. А може и да изненада с по-голям успех. 

Нека не се лъжем обаче, всички очаквахме повече от кралица Смядово! 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Галена доста прилича на “Да ти олекне” , според мен клипа я спасява до някъде , песента е много слаба. Очаквах и тя да гръмне , колкото и да я плюя си слушам нейните песни в колата , но за жалост тая изобщо не ми харесва. Поредна победа на ненормалната Пресли (ще и я вземем другата година). 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...