Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Нищо няма да стане от песента на Галена. Пак излишни изхвърляния. На нивото на Дъ бос и Просто шоу.

Галена: “Нямам време да бъда еднаква!”

http://planeta.tv/news/view/galena_niamam_vreme_kalendar

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Нищо няма да стане от песента на Галена. Пак излишни изхвърляния. На нивото на Дъ бос и Просто шоу.

То пък щото посочените песни от теб са слаби или не са хитове. Наистина що се отнася до Галена, живееш в някой утопичен свят, далеч от реалността. И идея си нямаш какво се случва, когато пуснат тези песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

То пък щото посочените песни от теб са слаби или не са хитове. Наистина що се отнася до Галена, живееш в някой утопичен свят, далеч от реалността. И идея си нямаш какво се случва, когато пуснат тези песни. 

Явно не се пускат често, обаче.

Няма какво да се лъжем, последния УАУ проект на Галена беше “Моро му”.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Явно не се пускат често, обаче.

Няма какво да се лъжем, последния УАУ проект на Галена беше “Моро му”.

ФЕНОМЕНАЛЕН

 

А Преса изобщо има ли проект 'УоУ'

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Твоето мнение не е всеобщо.

Факт, но си личи, че е точно така от всеобщата публика също.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Donatella каза:

ФЕНОМЕНАЛЕН

 

А Преса изобщо има ли проект 'УоУ'

Аз за Преслава не говоря изобщо, при нея никога не съм чакал с интерес клип. Но не може да се отрече, че Галена вече не е това, което беше преди 2 години.

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Факт, но си личи, че е точно така от всеобщата публика също.

Галена си има собствена публика и тези проекти, които пуска ги прави точно за нас, най-верните й почитатели. Далеч съм от идеята, че песните като тази, Просто шоу, МамаУраган и тн., ще се харесат на всички. Това не е Въртележката, все пак, която да е за всеобща консумация.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравненията между "Феноменален" и "Да гори.." са доста неуместни. Все пак първата е на половин година,а втората след 2 месеца ще направи 1 година. Една бърза справка в попнейбъла показва,че и когато "Да гори.." е била на половин година е правила почти 25к.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Галена си има собствена публика и тези проекти, които пуска ги прави точно за нас, най-верните й почитатели. Далеч съм от идеята, че песните като тази, Просто шоу, МамаУраган и тн., ще се харесат на всички. Това не е Въртележката, все пак, която да е за всеобща консумация.

Еми по тая логика да ги пуска прайвът и само най-верните й почитатели да получават линк хъ хъ

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

То пък щото посочените песни от теб са слаби или не са хитове. Наистина що се отнася до Галена, живееш в някой утопичен свят, далеч от реалността. И идея си нямаш какво се случва, когато пуснат тези песни. 

Хич не ме интересува. Преси е мачкаторка и доминаторка - това е най-важното.

  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Еми по тая логика да ги пуска прайвът и само най-верните й почитатели да получават линк хъ хъ

Нека има материал за хейт и обсъждане във форума, иначе е скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лесно е да си фен на Галена - пусне песен която не харесваш и си викаш “Ок, какво толкова, следващата ще е яка”. Обаче да си фен на Преслава е съвсем друга бира. Не харесаш ли песента, която й е станала голям хит - край, значи няма да харесваш творчестсото й в следващите 3 години докато копието на успешния хит най-накрая не флопне, за да потърси нова формула. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, чушка. каза:

Галена си има собствена публика и тези проекти, които пуска ги прави точно за нас, най-верните й почитатели. Далеч съм от идеята, че песните като тази, Просто шоу, МамаУраган и тн., ще се харесат на всички. Това не е Въртележката, все пак, която да е за всеобща консумация.

Никаква публика няма Галена - чалгарка като всички. Това да не ти е Лили Иванова? Слезте на земята - ако направи концерт, никой няма да иде. Консумират я пияндури и тийнове и до там. Както и всички останали чалгарки.

  • Like 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Cally-Pressyfan' каза:

Никаква публика няма Галена - чалгарка като всички. Това да не ти е Лили Иванова? Слезте на земята - ако направи концерт, никой няма да иде. Консумират я пияндури и тийнове и до там. Както и всички останали чалгарки.

На земята не е интересно, предпочитам да летя.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Western каза:

Галя пусна хита на годината. Най-различната. 🙊

Не знам като се самонавивате в собствен свят, какво печелите? Преси я издухва, за пореден път.

Фиклено, ако станеш фен на сладура Графа, ще ми станеш една идея по-симпатичен. 

  • Haha 4
  • Love 1
  • Dislike 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, retr0 каза:

Лесно е да си фен на Галена - пусне песен която не харесваш и си викаш “Ок, какво толкова, следващата ще е яка”. Обаче да си фен на Преслава е съвсем друга бира. Не харесаш ли песента, която й е станала голям хит - край, значи няма да харесваш творчестсото й в следващите 3 години докато копието на успешния хит най-накрая не флопне, за да потърси нова формула. 

Пълни глупости! Всеки проект на Преса в годините е бил различен. От последните, които е пуснала само между “Да гори в любов” и “Изтрезняваш ли”, може да се намери някаква прилика, но това е защото авторите са едни и същи! 

ПП: Галя е пускала вече песни подобни на тази днес-Просто Шоу, Дъ Бос, Мам Ураган-всичките са в един стил!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Не знам като се самонавивате в собствен свят, какво печелите? Преси я издухва, за пореден път.

Фиклено, ако станеш фен на сладура Графа, ще ми станеш една идея по-симпатичен. 

Мило, знам че ще медитираш под звуците на Паника ала Галя в клипа. Не преигравай!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Cally-Pressyfan' каза:

Не знам като се самонавивате в собствен свят, какво печелите? Преси я издухва, за пореден път.

 

За какво й е на Галена да си го мери, бе човек? Ти сериозно ли сравняваш една комерсиално от-до певица с най- иновативната и различна певица в България?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

За какво й е на Галена да си го мери, бе човек? Ти сериозно ли сравняваш една комерсиално от-до певица с най- иновативната и различна певица в България?

Да, както и цяла България.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, чушка. каза:

За какво й е на Галена да си го мери, бе човек? Ти сериозно ли сравняваш една комерсиално от-до певица с най- иновативната и различна певица в България?

Твое мнение. Според мен от 2 години е зациклила и безидейна. Не беше случайно това отлагане на премиерата след "Пиян".

  • Like 1
  • Haha 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Starboy locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...