Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 21 минути, Kriminal каза:

Тука направо смаза! 

 

Потрес, няма ли си нейно творчество... без думи абсолютно. Няма лошо, че пее на туски, но тя е българка и е отишла като гост изпълнител. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма тая верно изтрещя и тя... След толкова години на сцената, след като вече е и родител, се очакваше да е по-улегнала, а тя бетер някоя тъпа кифла... Язък ѝ за първоначалния изграден образ, глас и талант, именно, заради които хората я припознаха като любимка. Сега тотално се сля с масата...

Относно снимката: Преслава е може би последната певица, която да я свързват с курвенското, а тук изглежда точно като такава...

Не я хейтя. Чак ми е тъжно, особено като си спомня какви емоции ми е създавала до албума "Не съм ангел". Не знам дали ще видим вече онази Преслава...

  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не одобрявам постъпката с тази снимка. Така само доказва, че е чела и трила коментарите, че е блокирала потребители, дръзнали да я критикуват и най-общо че не приема критика. Също така има някакъв вътрешен психически неуравновесен проблем, който продължава да я човърка. Мислех, че след анорексията и визията на съсухрен прилеп е влязла в релси, но явно съм грешал.

А и с този арогантен тон към "коментаторите", повечето от които са нейни фенове и не й правят забележка с лоши намерения, си плюе на цялата кариера. Хората я харесаха дебела и невчесана и с дрехи от пазара, само защото беше естествена и пееше невероятно. Защо въобще трябваше да стига до тук?

  • Love 3

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво нещо е кармата - някои плюха Галена, че рекламира цигари и по-късно и тя започна. 

Плю се по Галена, че била с пришито лице, а сега цяла България е разочарована, смеят се и хранят Преслава. Какво ли следва?

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не одобрявам постъпката с тази снимка. Така само доказва, че е чела и трила коментарите, че е блокирала потребители, дръзнали да я критикуват и най-общо че не приема критика. Също така има някакъв вътрешен психически неуравновесен проблем, който продължава да я човърка. Мислех, че след анорексията и визията на съсухрен прилеп е влязла в релси, но явно съм грешал.

А и с този арогантен тон към "коментаторите", повечето от които са нейни фенове и не й правят забележка с лоши намерения, си плюе на цялата кариера. Хората я харесаха дебела и невчесана и с дрехи от пазара, само защото беше естествена и пееше невероятно. Защо въобще трябва да стига до тук?

Защото е една обикновена селянка, която си мисли, че е най-голямата звезда в България, а не е. Мисли си, че като е пяла в по 10 пицарии в Европа и САЩ и пред 40 турчета в Турция е постигнала нещо, с което можем да си обясним поведението й на недоебана в тоалетните ученичка, ама не. Сама ще се осъзнае когато пусне следващия си клип където ще се търка в наново тапицираните дивани, но този път ще прилича повече на възродил се Майкъл Джексън, отколкото на Преслава.

Жалко, комплексите и завистта я съсипаха, а поредната плоскомозъчна батка  съвсем я довърши. Не можа да се примири, че Галена макар и с по-слабите певческия данни я догони откъм  фенска маса, но я задмина стократно като качество на продукцията. Наздраве, Галена, излезна доста по-умният играч!

Вместо да задържи реномето си на певица тип Ивана (страхотна дискография и голяма фенска маса), тя се превърна в поредния боклук на 21 век.

  • Love 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 8 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не одобрявам постъпката с тази снимка. Така само доказва, че е чела и трила коментарите, че е блокирала потребители, дръзнали да я критикуват и най-общо че не приема критика. Също така има някакъв вътрешен психически неуравновесен проблем, който продължава да я човърка. Мислех, че след анорексията и визията на съсухрен прилеп е влязла в релси, но явно съм грешал.

А и с този арогантен тон към "коментаторите", повечето от които са нейни фенове и не й правят забележка с лоши намерения, си плюе на цялата кариера. Хората я харесаха дебела и невчесана и с дрехи от пазара, само защото беше естествена и пееше невероятно. Защо въобще трябваше да стига до тук?

+10000

Много е тъпа. И неблагодарна. Тея коментари повечето ги пишат нейни фенове. Без които отдавна да е в девета глуха. Заслужава да изпадне от борда и само да мечтае пак за топа на чалгата.

  • Love 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Защото е една обикновена селянка, която си мисли, че е най-голямата звезда в България, а не е. Мисли си, че като е пяла в по 10 пицарии в Европа и САЩ и пред 40 турчета в Турция е постигнала нещо, с което можем да си обясним поведението й на недоебана в тоалетните ученичка, ама не. Сама ще се осъзнае когато пусне следващия си клип където ще се търка в наново тапицираните дивани, но този път ще прилича повече на възродил се Майкъл Джексън, отколкото на Преслава.

Жалко, комплексите и завистта я съсипаха, а поредната плоскомозъчна батка  съвсем я довърши. Не можа да се примири, че Галена макар и с по-слабите певческия данни я догони откъм  фенска маса, но я задмина стократно като качество на продукцията. Наздраве, Галена, излезна доста по-умният играч!

Вместо да задържи реномето си на певица тип Ивана (страхотна дискография и голяма фенска маса), тя се превърна в поредния боклук на 21 век.

Отдавна доказа, че няма да има златния статус и реномето на Ивана, която макар и много по-кратко на върха, и до днес запази приличие и определен стандарт. С тези постоянни комерси и дискотечни песни по никакъв начин не може да привлече аудиторията 30+. Не казвам, че е задължително да пее за майката и за Господ, но на 5 години веднъж вади някаква по-лирична и сериозна песен.

  • Love 2

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Vancho каза:

 

+10000

Много е тъпа. И неблагодарна. Тея коментари повечето ги пишат нейни фенове. Без които отдавна да е в девета глуха. Заслужава да изпадне от борда и само да мечтае пак за топа на чалгата.

Ами да, аз го прогнозирам. Някак се измъкна и възкръсна след цялата помия, която я съпътстваше около наградите, Бирмата, наркотиците и анорексията. Сега е пред поредното предизвикателство да докаже какво ще става с нея оттук нататък. Като гледам какъв масов хейт има обаче, това може и да я спъне и да тръгне надолу. И всичко сама си го направи. Простачка!

  • Haha 1
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как може хората да те обожават и да имаш всичко наготово, а да се държиш така. Не ми е в случая до операцията - това си е нейното лице и каквото иска да прави, а до този коментар под снимката. И това не е първия подобен случай, най-редовно подминава фенове, отказва им снимки или си бърка в устата докато се снима с тях, в знак че ще повърне. 

90% от гилдията, включително много от топ имената, могат да си мечтаят за такава любов и отдаденост от страна на феновете, а тя как им се отплаща ...

Заслужава да я освиркат на някой концерт и хит да не види. Изнерви ме, мамицата й, ама до утре съм й простил! :gun_bandana:

  • Haha 2
  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам как кралицата ще скандализира с хит и всички ще забравим операцията й... в крайна сметка щом така се харесва повече,нека се чувства добре.. това е най-важното! Отново сте много крайни тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно де, ще прочете разочарованието от феновете си и пак ще излезе с отворено писмо като онзи фарс за студентите. Хем знаете, че няма друга, която да обръща по-често палачинката от нея, хем пак се изненадвате... 

Не изключвам варианта всичко това да е един голям и замислен предварително (или впоследствие след като е видяла на къде отиват нещата) PR ход.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, dan!el каза:

Спокойно де, ще прочете разочарованието от феновете си и пак ще излезе с отворено писмо като онзи фарс за студентите. Хем знаете, че няма друга, която да обръща по-често палачинката от нея, хем пак се изненадвате... 

Не изключвам варианта всичко това да е един голям и замислен предварително (или впоследствие след като е видяла на къде отиват нещата) PR ход.

Не мисля, че е PR.

В крайна сметка е нещо непоправимо тази интервенция, за да залага на подобен подход. А и тя няма нужда от реклама, тъй като и за една седмица не слиза от сайтове и вестниците.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям скандал направихте кой знай какво е станало, даже някои модератори във фейса прекалиха. Аз не виждам какво толкова има ,че Преслава си оперира носа , ами какво да кажем за Емилия , Галена , Бони и т.н. , ама нали е Преслава дай да плюем. Всяко чудо за три дни утре пак ще припадате по новата и песен!

”Хейтърите ,хейтърите се активират....! 

https://youtu.be/YODUo-VP2RY

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Cally-Pressyfan' каза:

Не знам как може хората да те обожават и да имаш всичко наготово, а да се държиш така. Не ми е в случая до операцията - това си е нейното лице и каквото иска да прави, а до този коментар под снимката. И това не е първия подобен случай, най-редовно подминава фенове, отказва им снимки или си бърка в устата докато се снима с тях, в знак че ще повърне. 

90% от гилдията, включително много от топ имената, могат да си мечтаят за такава любов и отдаденост от страна на феновете, а тя как им се отплаща ...

Заслужава да я освиркат на някой концерт и хит да не види. Изнерви ме, мамицата й, ама до утре съм й простил! :gun_bandana:

😂 Искаме снимка с бъркането в устата.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А някои хора трябва да пораснат и да разберат, че са фенове - не лични асистенти, семейство, ПР и т.н. Не може да наставлявате хората как да изглеждат, какво да пеят, къде да се чукат и така нататък. Ако ти харесват песните слушай ги, ако не, друга любимка. Вие сте й фенове заради това как пее и каква музика прави, не как изглежда.

Освен това както казах, някои хора не търпят критика. Разни хора, разни идеали. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Mara.Shulevna каза:

А някои хора трябва да пораснат и да разберат, че са фенове - не лични асистенти, семейство, ПР и т.н. Не може да наставлявате хората как да изглеждат, какво да пеят, къде да се чукат и така нататък. Ако ти харесват песните слушай ги, ако не, друга любимка. Вие сте й фенове заради това как пее и каква музика прави, не как изглежда.

Освен това както казах, някои хора не търпят критика. Разни хора, разни идеали. 

Евала! Един трезво мислещ човек в тоя форум. Направи се скандал от един нищо и никакъв НОС, мамка му. Не мисля, че е нормално да се сипят десетки обиди и това било "изразяване на мнение". Ами хубаво, няма лошо, но може да се изрази по нормален начин. Прочетох доста кофти коментари и може би и аз на нейно място в един момент ще ми прелее чашата. ;)

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...