Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Влезнах днес за първи път от много време с желанието да пиша.

Сутринта написах коментар по въпроса за Преслава. Взех отношение и към този фейк Мара.Шулева с предположения кой стар потребител би могло да е това.

10 минути по-късно постът ми беше скрит от абсурдния модератор djmursi. В него нямаше обиди, нито висок тон, нито нещо по-ралично от коментарите на всички други потребители.

Просто сами ебавате майката на Рамания. Днес можех да изпиша поне 20 поста, да се заформи някаква по-интересна дискусия. Обаче - НЕ - трябва да се види, че изпълняваме някаква дейност и модерирме! Хубав ден на всички, нека djmursi ви забавлява! ;)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, TSARvul каза:

Влезнах днес за първи път от много време с желанието да пиша.

Сутринта написах коментар по въпроса за Преслава. Взех отношение и към този фейк Мара.Шулева с предположения кой стар потребител би могло да е това.

10 минути по-късно постът ми беше скрит от абсурдния модератор djmursi. В него нямаше обиди, нито висок тон, нито нещо по-ралично от коментарите на всички други потребители.

Просто сами ебавате майката на Рамания. Днес можех да изпиша поне 20 поста, да се заформи някаква по-интересна дискусия. Обаче - НЕ - трябва да се види, че изпълняваме някаква дейност и модерирме! Хубав ден на всички, нека djmursi ви забавлява! ;)

 

Добре дошъл Кондомчо ? Какво ти е мнението за Преслава, че не се показва :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, TSARvul каза:

Влезнах днес за първи път от много време с желанието да пиша.

Сутринта написах коментар по въпроса за Преслава. Взех отношение и към този фейк Мара.Шулева с предположения кой стар потребител би могло да е това.

10 минути по-късно постът ми беше скрит от абсурдния модератор djmursi. В него нямаше обиди, нито висок тон, нито нещо по-ралично от коментарите на всички други потребители.

Просто сами ебавате майката на Рамания. Днес можех да изпиша поне 20 поста, да се заформи някаква по-интересна дискусия. Обаче - НЕ - трябва да се види, че изпълняваме някаква дейност и модерирме! Хубав ден на всички, нека djmursi ви забавлява! ;)

 

Не съвсем,заяждате се с друг потребител и само дразги създавате,вместо да се забавлявате като хората,форума нали за вас е направен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, djmursi каза:

Не съвсем,заяждате се с друг потребител и само дразги създавате,вместо да се забавлявате като хората,форума нали за вас е направен.

Какви дразги? Тя сама си казва, че е стар потребител, нормално е да почнем да предполагаме кой точно е.

Ако си мислиш, че тук ще пишем в стила на детските приказки за феи и малки, сладки джуджета, просто се откажи от поста си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Еми то заяждането може да е част от забавлението. За Преса беше изказано мнение. 

 

Сега видях, че си сложил Емануела на аватар! Поздравления за избора! 

Редактирано от asylum
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заебете коя съм аз. Нека има кючече, нека има готинко, нека има летни купончета. Нямам търпение да чуя Галена и Преслава отново в клубчетата и да се размажа! 

Кондоме, кажи сега за Преслава. Готинка е нали ? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се тревожете за Райна. Тя отдавна не се състезава с никого и прави нещата за собствен кеф. Видяхме, че дори и след по-дълги паузи може да пуска хитове като “Тежко мина” и “Зле те чувам”. Скоро и нова порция песни предстои. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 10 минути, Mara.Shulevna каза:

Заебете коя съм аз. Нека има кючече, нека има готинко, нека има летни купончета. Нямам търпение да чуя Галена и Преслава отново в клубчетата и да се размажа! 

Кондоме, кажи сега за Преслава. Готинка е нали ? 

Аз съм от отбора на Галенови. Въпреки това обаче харесвах и Преслава. До лятото-есента на миналата година, когато аз и една бивша модераторка много се кефехме на "Шефката" и почнахме да я налагаме като хит. Тя взе, че стана хита на 2018.

Срещнахме такава омраза и отпор от агитката на Преслава + Слави и xroflx9, че аз лично някак си натурално намразих самата изпълнителка. Преслава, разбира се, доста подпомогна за това - тя прави по няколко идиотски изцепки на година.

Миналата година излезе в национален ефир да обърне гръб на своя колежка, която винаги я е хвалела. Отделно лицемерстваше по фейсбук статуси, че много присърце взима пияните студенти. Написах няколко коментара, блокира ме, лайкваше коментари с обиди към мен.

Така, че аз се радвам на развитието. Половината държава я осмива в момента. Носът й е абсурден и изглежда смехотворно.

Редактирано от TSARvul
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, MrKidGSA каза:

Не се тревожете за Райна. Тя отдавна не се състезава с никого и прави нещата за собствен кеф. Видяхме, че дори и след по-дълги паузи може да пуска хитове като “Тежко мина” и “Зле те чувам”. Скоро и нова порция песни предстои. 

Не се тревожим, просто си чешем езиците. 

преди 1 минута, TSARvul каза:

Аз съм от отбора на Галенови. Въпреки това обаче харесвах и Преслава. До лятото-есента на миналата година, когато аз и една бивша модераторка много се кефехме на "Шефката" и почнахме да я налагаме като хит. Тя взе, че стана хита на 2018.

Срещнахме такава омраза и отпор от агитката на Преслава + Слави и xroflx9, че аз лично някак си натурално намразих самата изпълнителка. Преслава, разбира се, доста подпомогна за това - т

Ама как може бе, шефката си е класика. Тони Стораро :) Ама да не те пука бе, слушай ги и двете. Виж какви са готинки, особено "Добре ли си" и "Изтрезняваш ли". Супер мегахитове, иначе аз агитки, напитки не обръщам внимание. Не ме пукат на йота. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Mara.Shulevna каза:

Заебете коя съм аз. Нека има кючече, нека има готинко, нека има летни купончета. Нямам търпение да чуя Галена и Преслава отново в клубчетата и да се размажа! 

Кондоме, кажи сега за Преслава. Готинка е нали ? 

Аз съм ти фен! 

Току що, djmursi каза:

Аз съм тук откакто е създаден този форум и познавам повечето от вас.А вие откога сте тук.

Това какво значение има? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Но от кючечето изпадаш в транс, нали?

Диалекта би ли запазила? 

Да, то това й е чара. Да, много са готинки, иначе:

Гледай каква хубава царица, наща шефка е пак императрица. А пък шефчето страшно е шефчето, направи му кефчето там до кенефчето :D

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mara.Shulevna каза:

Да, то това й е чара. Да, много са готинки, иначе:

Гледай каква хубава царица, наща шефка е пак императрица. А пък шефчето страшно е шефчето, направи му кефчето там до кенефчето :D

Държа да остане фразата за минималната заплата от 5 бона! 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Държа да остане фразата за минималната заплата от 5 бона! 

Това да, класа си е, няма как! Трябва да скокна до бар Рио. Клеа има ли участия ?  Тя е транс за мен. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mara.Shulevna каза:

Това да, класа си е, няма как! Трябва да скокна до бар Рио. Клеа има ли участия ?  Тя е транс за мен. 

Тя урежда участията в Бар Рио, накрая да не се окаже тя Шефката там? Май има и магазин.

Отделно рекламира къща за гости, носеща нейното име (Сияна), в Равда :D

Мастита Шефка! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По план след 2 дни трябва да се състоят снимките на новия клип на Преси.

Тръпна да видя как ще изглежда с новия нос във видеото.

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалявате с цензурата, нападките и скандалите са абсолютно естествени реакции и неизбежна част в комуникация/спор между отделни личности, събрани в едно общество. Дайте сега всички да лицемерничим и да си пращаме целувки и емоджита-сърца.

  • Haha 6
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Cally-Pressyfan' каза:

По план след 2 дни трябва да се състоят снимките на новия клип на Преси.

Тръпна да видя как ще изглежда с новия нос във видеото.

Дано да отмени снимките :P

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, TSARvul каза:

Аз съм от отбора на Галенови. Въпреки това обаче харесвах и Преслава. До лятото-есента на миналата година, когато аз и една бивша модераторка много се кефехме на "Шефката" и почнахме да я налагаме като хит. Тя взе, че стана хита на 2018.

Срещнахме такава омраза и отпор от агитката на Преслава + Слави и xroflx9, че аз лично някак си натурално намразих самата изпълнителка. Преслава, разбира се, доста подпомогна за това - тя прави по няколко идиотски изцепки на година.

Миналата година излезе в национален ефир да обърне гръб на своя колежка, която винаги я е хвалела. Отделно лицемерстваше по фейсбук статуси, че много присърце взима пияните студенти. Написах няколко коментара, блокира ме, лайкваше коментари с обиди към мен.

Така, че аз се радвам на развитието. Половината държава я осмива в момента. Носът й е абсурден и изглежда смехотворно.

Възхищавам се на качеството ти как една ситуация месеци по късно  в главата ти се изменя в удобен за теб вид. Почти никой във форума не ви трае, а не само Слави и агитката на Преслава. 

Не, Шефката е причината да стигнете до тук с дружката ти, а лошия ви нрав. Няма как да си жертва след всичко изречено от мръсното ти усте. Иначе Стораро отново е с голям хит - Кома. Може да започвате броенето СЕГА. 

 

Носът на Преслава си е супер. Какво му е смехотворното. Просто е крайно различен от предишния и. Нос като на всяка втора чалгаджийка. Не виждам да се смееш на Галена или Емилия. 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

 Не, Шефката е причината да стигнете до тук с дружката ти, а лошия ви нрав. Няма как да си жертва след всичко изречено от мръсното ти усте. Иначе Стораро отново е с голям хит - Кома. Може да започвате броенето СЕГА.

Естествено, че няма да започват броенето - няма смисъл, след като Галенчето не присъства в проекта.

  • Love 4

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Възхищавам се на качеството ти как една ситуация месеци по късно  в главата ти се изменя в удобен за теб вид. Почти никой във форума не ви трае, а не само Слави и агитката на Преслава. 

Не, Шефката е причината да стигнете до тук с дружката ти, а лошия ви нрав. Няма как да си жертва след всичко изречено от мръсното ти усте. Иначе Стораро отново е с голям хит - Кома. Може да започвате броенето СЕГА. 

 

Носът на Преслава си е супер. Какво му е смехотворното. Просто е крайно различен от предишния и. Нос като на всяка втора чалгаджийка. Не виждам да се смееш на Галена или Емилия. 

Е бива ли сега толкова злоба? Човека е минал да ни види, ти му скачаш!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Точно. Даваше някакви интервюта, че била супер амбицирана, бла бла и накрая нищо. Супер зле.

Тя още след флопа на “Една на милион” се беше изцепила пред фен в инстаграм, че не и било до нови песни и клипове.Прекалено често сменя настроенията, което ме навява на мисълта, че има крещяща нужда от психотерапевт.

преди 1 час, Wild_Style каза:

На маааакс :happyppl:

Браво, знаеш какво да слушаш! ♥️

  • Love 1

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...