Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 часа , Kriminal каза:

Кралицата на пластическа хирургия! Как човек да не я обожава?

Вече е реализирана :), каквато е искала винаги да бъде. Жалко, че не можа да се порадва на този момент. Нещастието се задълбочава. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 41 минути, Putin каза:

Разбира се, че е права и реагира правилно. Въобще не е длъжна да търпи злобни нападки, още по-малко пък да ги държи на страницата си. Даже трябваше да започне да ги блокира. Такива коменти са абсолютно неуместни. Вие продължавайте да плюете, тя ще продължава да мачка.

То ще останат ли коментари ЕзОПщо!? 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Коцето защо не харесва снимки на Преслава?

Виждам той харесва снимки на Андреа, Мария, Кали, Емануела, Николета Лозанова и т.н. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, lucas каза:

Глория е отследвала в инстаграм Преслава.Както и обратно...

Какво е станало между тях🤔

Глория не е харесала новия ѝ нос. 

От своя страна Преслава бясна, че точно в този така хейтърски момент Примата ѝ "забива" нож, вместо да я подкрепи, на свой ред и тя я от отследва, мърморейки си под новия нос:

"И к'во кат' ма отседва... Голяма работа... Залязла и без това вече "Кралица" (тук се прокрадва леко и ехидната ѝ усмивчица), на която отдавна минах бройките на статуетките ѝ за "Певица на годината". Даже заедно с тези на Ивана пак са по-малко от новите..." (завърша пак с ехидната си усмивка)

Хахаха :1000(29):

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз какво да кажа като мен преди месеци Преслава ме блокира в инстаграм след като изказах мнение за клипа на "Да гори в любов', че изобщо не влага в клиповете си, и кариерата си, и не се старае, и че я мързи, и не уважава феновете. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Аз какво да кажа като мен преди месеци Преслава ме блокира в инстаграм след като изказах мнение за клипа на "Да гори в любов', че изобщо не влага в клиповете си, и кариерата си, и не се старае, и че я мързи, и не уважава феновете. 

Твоето си е чист хейт, нормално да те блокира

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

Твоето си е чист хейт, нормално да те блокира

Напротив, моето си е самата истина, не като заслепените фенове. При положение, че слушам Преслава от самото начало е недопустимо да се държи тя по този начин. С пълно право я отследват и колежките й, феновете й.

Нещо като не ми харесва си го казвам и това е много неудобно за повечето като им кажеш истината в очите. Преслава имаше хубави песни в самото начало на кариерата си, които и досега ми харесват и мога да слушам, но към днешна дата не прави нищо стойностно и никога не се е старала за клипове, стайлинг и не е била отдадена на кариерата си. Пуска нещо, колкото да има, ламти за негради през последните години незаслужено. Как няма да я намразят всички с такова държание и отношение. 

А пък това за носа е върха да се обезличиш съвсем. С какъв акъл трябва да си, не знам, че после и дъщеря й да не я познае. Язък за гласа й, песните й толкова години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен летен трак и клип! Обожавам! :ba:

Примадоната няма ли да напомни за себе си? Пак се покри вдън земя, а уж е юбилярка тази година, може би ще пропусне да направи концерт.

 

 

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не забравяме, че сестра й Ивелина също я окепазиха с пластични операции и в устата заприлича на кокоши задник. Може и тя да я е потикнала. Не мисля, че Павел има някакво влияние върху нея, в сравнение с Бирмата например. Той я правеше луда - това че стана анорексичка и се боядиса руса беше най-малкото, тя по интервюта тогава говореше тихо и предпазливо, все едно изпитваше някакъв страх от него. Най-редовно имаше сбивания, даже в полицията ги задържаха. Не изключвам възможността да й е посягал.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Аз какво да кажа като мен преди месеци Преслава ме блокира в инстаграм след като изказах мнение за клипа на "Да гори в любов', че изобщо не влага в клиповете си, и кариерата си, и не се старае, и че я мързи, и не уважава феновете. 

И аз бих те блокирал, ако точно "Да гори" нахейтиш...

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

PRESLAVA-NOSYT MI/ПРЕСЛАВА-НОСЪТ МИ,2019

Музика и аражимент-Даниел Ганев

Текст-Анастасия Мавродиева и Стефан Димитров

Скоро!

Обложката вече е готова!

received_622056321628352.png

  • Haha 3
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.06.2019 г. от 12:26, THE IIconic каза:

@meleto
Кой ми изтри пак коментара? Просто написах, че ку***та ме е блокирал в Инстаграм. Каквато певицата, такива и феновете. Пфф

 

Не е изтрит, скрит е. Можеш да си по-милостив :D 

Какво става с Ивана и Глория? Ще пускат ли нещо или са в пенсия вече? Как последваха естрадните изпълнители...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...