Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Калпав театър на фона на дискусията ни преди 2 седмици, когато се правеше на 15-годинеш дебил питайки:

- Коя е Камелия?

Не, не, не. Аз няма да споря с теб. Аз съм във форума доста отпреди Кондома. Но едно не мога да разбера, явно наистина много я обичаш Камелия. Помня, че Фрийгъл пусна чатове в които му се оплакваш, че тя ти е казала, че не си в ред. Мен ако някой ми каже такова нещо съм дотам. Но минало, заминало. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Амброжка. каза:

Тая Райна съвсем се е сбъркала.Тъкмо се беше посъвзела и направи 5-6 сравнително приятни песни, че и половината станаха хитове, и пак нещо я тресна.🙄

Влюбена е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това любовта, не е за всеки. Влияе различно на хората. Някой се забравят чак, не виждат нищо друго освен половинката си.
Та и тя така. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Mara.Shulevna каза:

Не, не, не. Аз няма да споря с теб. Аз съм във форума доста отпреди Кондома. Но едно не мога да разбера, явно наистина много я обичаш Камелия. Помня, че Фрийгъл пусна чатове в които му се оплакваш, че тя ти е казала, че не си в ред. Мен ако някой ми каже такова нещо съм дотам. Но минало, заминало. 

Никакъв Фрийгъл или Мийгъл не ти е казвал нищо. Слаб артист си момко обсебен от този форум.

За другото на 29 юни... :1000(20): 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, foxy_vd каза:

Никакъв Фрийгъл или Мийгъл не ти е казвал нищо. Слаб артист си момко обсебен от този форум.

За другото на 29 юни... :1000(20): 

Проблема е, че го е казал. Но няма значение и не съм ти момко. Аз съм била в този форум доста преди теб. Както и да е, ти си знаеш, че е истина. Няма смисъл аз да споря. Има и други хора, които тук могат да го потвърдят. Но темата не е за мен, а за Камелия и това, че ти изкривяваш истината за нея. За теб може да е най - голямата, но със сигурност има и други мнения и факти.  И самият факт, че се опитваш да ме засегнеш по тоя смешен начин значи, че си жегнат :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , foxy_vd каза:

Калпав театър на фона на дискусията ни преди 2 седмици, когато се правеше на 15-годинеш дебил питайки:

- Коя е Камелия?

Какви хора сте не мога да ви разбера,за певци или певици се разправяте,да не се чудите защо после някой е наказан,въздържайте се от обиди и лоши коментари,поп фолка си върви а певците си гледат техните интереси и въобще не ги интересува на другите мнението.Като ги коментирате само се дразните самите вие.Забавлявайте се във форума,за вас е направен.Стигате чак до обиди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме е яд за Райна. Мацка е, супер готина, но не сляла се с масовката, има приятен глас и потенциал за повече, а отдавна не се стреми към по-високо място в поп-фолка, място, което си беше извоювала преди години... За сметка на такива като нея разни вчерашни разпоретини уж "мачкат" (от днешната чалга, тая дума ще взема да я намразя) и се вживяват като "топ"-а в музиката със своето "творчество" (пък като започнат да използват тази дума като определение за песничките си, все едно говорят за класики, а не просто за поредното ляйняно и пошло нещо, което са сътворили, ми се драйфа).

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само мен ли ме забавлява как Преслава унижава многознайковци и коментатори. След 15 години на сцена не виждам нещо лошо да пипне некой недостатък. Галена почна с интервенциите по себе си 5 години след старта си. 

Иначе Преслава вече знае, че не феновете я правят това, което е, а пияниците и студентите. Албуми не издава, концерти не прави, така че феновете и да не си приписват чак такава важност. 

  • Love 1
  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна да вземе да роди едно дете преди да удари 40-те, че изпуска последния влак.

В противен случай, с този крив характер и лабилна психика я виждам как на 70 прибира кучета и котки от улицата, за да има компания.

  • Haha 1
  • Sad 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Cally-Pressyfan' каза:

Райна да вземе да роди едно дете преди да удари 40-те, че изпуска последния влак.

В противен случай, с този крив характер и лабилна психика я виждам как на 70 прибира кучета и котки от улицата, за да има компания.

Тя нали за кучето си беше изпаднала в депресия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Cally-Pressyfan' каза:

Райна да вземе да роди едно дете преди да удари 40-те, че изпуска последния влак.

В противен случай, с този крив характер и лабилна психика я виждам как на 70 прибира кучета и котки от улицата, за да има компания.

То в това няма лошо бе. Напротив, показва, че е човек, а не изрод. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Mara.Shulevna каза:

То в това няма лошо бе. Напротив, показва, че е човек, а не изрод. 

А ти след като си толкова запозната с форума от преди 10 години, няма ли да ни споделиш с какъв ник си се подвизавала. Щом ти познаваш много от нас, вероятно и ние те помним:shifty:

 

 

  • Love 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

А ти след като си толкова запозната с форума от преди 10 години, няма ли да ни споделиш с какъв ник си се подвизавала. Щом ти познаваш много от нас, вероятно и ние те помним:shifty:

 

 

Много яка песен на Марчела Павароти. Ти не само ме помниш, ами ме познаваш и на живо. Минчо също, но не искам да се знае стария ми ник. От този период целия албум на Мария беше страхотен. Моята най - любима песен беше "Просто ти", макар и "Не си добре дошъл" да ме кефеше. Въобще перфектен албум беше. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Амброжка. каза:

Тая Райна съвсем се е сбъркала.Тъкмо се беше посъвзела и направи 5-6 сравнително приятни песни, че и половината станаха хитове, и пак нещо я тресна.🙄

Точно. Даваше някакви интервюта, че била супер амбицирана, бла бла и накрая нищо. Супер зле.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, -A. каза:

Точно. Даваше някакви интервюта, че била супер амбицирана, бла бла и накрая нищо. Супер зле.

Живее бре хора. Пътува, един живот живеем. Ако сега не види докато е млада света, кога -кат стане на 70 бабишкера ли ?  Нека ходи да гледа, да се ебе, да пътува. И аз нямам търпение за моренцето. 

Поздравче за страхотен ден с най - големия хит:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
  • Fast locked, unpinned, unlocked and locked this Тема
  • Fast pinned and unlocked this Тема
  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...