Jump to content



Препоръчани коментари

преди 10 минути, Danger. каза:

Значи тая песен има 5 млн. извън България ли? Яко са купени.

Реално има достатъчно българи в Англия, Германия и т.н. АНЕЛИЯ се слуша и в Турция и в Сърбия. Коментарите поз Зоопарк са със сериозно сръбско присъствие. 

А Моро му защо я няма според теб? Тя влиза в посочения от Фаст период... 

Джордан и Емануела също ги няма, а с тези гледания би трябвало да са на последните места. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 28 минути, Donatella каза:

и тази класация показва че периода от 2016 - 2019 Преса по успешна от Галена ли ??!?!

Класацията е нагласена. Има нещо гнило. Искам да видя линк къде е пусната. Или пак е правена по някаква нова система? 

Къде е "Моро му", къде е "Феноменален"? Има сложени толкова песни с 13 милиона, а "Феноменален" я няма? 

И да ви имам двойните стандарти... На "Шефката" не може да се броят няколко клипа, два от които само правят 18 милиона, но на "Акула" смятате гледанията от 3 клипчета. Иначе сте много обективни, честни и с чисти сърца - браво! :1000(27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Класацията е нагласена. Има нещо гнило. Искам да видя линк къде е пусната. Или пак е правена по някаква нова система? 

Къде е "Моро му", къде е "Феноменален"? Има сложени толкова песни с 13 милиона, а "Феноменален" я няма? 

И да ви имам двойните стандарти... На "Шефката" не може да се броят няколко клипа, два от които само правят 18 милиона, но на "Акула" смятате гледанията от 3 клипчета. Иначе сте много обективни, честни и с чисти сърца - браво! :1000(27):

Май само ти не си разбрала, че става въпрос за гледания само от България. Всички песни са с по малко гледания от тези, които имат реално. Може би Галена има повече гледания от чужбина, не толкова от България. Да ти бе хрумнала тази вероятност?

 

На Шефката не и ли брояхте гледанията от 10 клипа. Какъв е проблема сега да се броят за Акула. 

Освен това Шефката е кючек, а не попфолк песен. Сравнявайте я с кючеци. И тази година ли ще ни я натрисате. 

 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Май само ти не си разбрала, че става въпрос за гледания само от България. Всички песни са с по малко гледания от тези, които имат реално. Може би Галена има повече гледания от чужбина, не толкова от България. Да ти бе хрумнала тази вероятност?

 

На Шефката не и ли брояхте гледанията от 10 клипа. Какъв е проблема сега да се броят за Акула. 

Освен това Шефката е кючек, а не попфолк песен. Сравнявайте я с кючеци. И тази година ли ще ни я натрисате. 

 

С близо 17 милиона на "Моро му" не ми се вярва около 4-5 да идват от чужбина. Песента си беше голям хит в България. 

Проблем, че броите всички клипчета на "Акула" няма. Проблема е в двойния ви стандарт. Не вярвам да не разбираш какво искам да кажа. 

Не сравнявам двете като песни, а ти показвам колко несправедлив и необективен можеш да бъдеш. Това не подхожда на новото ти лице във форума и това, което искаш да наложиш. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

С близо 17 милиона на "Моро му" не ми се вярва около 4-5 да идват от чужбина. Песента си беше голям хит в България. 

Проблем, че броите всички клипчета на "Акула" няма. Проблема е в двойния ви стандарт. Не вярвам да не разбираш какво искам да кажа. 

Не сравнявам двете като песни, а ти показвам колко несправедлив и необективен можеш да бъдеш. Това не подхожда на новото ти лице във форума и това, което искаш да наложиш. 

 

@Fastтака и не даде линк как да проверим данните, но щом Зоопарк може да има 4-5 милиона от Чужбина, защо Моро му да не може. Едно, че има много българи извън страната, второ че името и е гръцко, което подсказва че доста гърци са я слушали.

 

Защо да съм аз необективния в случая. Ти броя 10 клипа на Шефката, а сега правиш проблем за Акула, че го правим. По скоро ти си необективната в случая ми се струва.

Аз още преди Шефката съм броял общи гледания от няколко клипа на Не искам без теб и Казваш, че ме обичаш. Не ме е бъркало, че и вие броите, а че я натрспвахте нонстоп, защото Галена в онзи период нямаше свои големи хитове. 

На онова с лицата няма да ти отговарям дори. Май забрави, че самата ти години наред беше с лицето на света вода ненапита, допреди 1 година. Сложните хора сме многолики. Ти си двулика... 😉 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Класацията е нагласена. Има нещо гнило.

Извлечена е от API-то на YouTube Charts (бившото YouTube Artists) и данните не са модифицирани. Мога да ти дам оригиналния файл ако искаш. Платформата не е перфектна, и е напълно възможно да има неточности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Moro Mou навярно е на 21 или 22 място и затова я няма. При една Не се изтриваш разликата между общите гледания и българските е 3-4 милиона- ако приемем, че е нещо такова и при песента на Галена излиза, че и тя може би има към 12-13M български и е на крачка от този Топ. Там е възможно да има и доста гръцки гледания заради заглавието, между другото.

Със Slavi сме писали сходни неща. :D

Иначе много се радвам за успеха на Акула, да го кажа и днес. :D Пайнер обаче трябва да пуснат и само Аудио. В Spotify също е време да я ъплоуднат.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Извлечена е от API-то на YouTube Charts (бившото YouTube Artists) и данните не са модифицирани. Мога да ти дам оригиналния файл ако искаш. Платформата не е перфектна, и е напълно възможно да има неточности.

Дай го този файл. Или поне дай данни за топ 30,че да се успокоят някои.. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

https://dox.abv.bg/download?id=1a1d1b3d4f

Суров JSON е. Малко труден е за четене.

Може ли да се видят гледанията на Моро му и Купих ти сърце за България по същия метод. 

С телефона не ми го отваря. С какъв четец да пробвам? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Може ли да се видят гледанията на Моро му и Купих ти сърце за България по същия метод. 

С телефона не ми го отваря. С какъв четец да пробвам? 

Отвори го с уеб браузъра си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Slavi каза:

@Fastтака и не даде линк как да проверим данните, но щом Зоопарк може да има 4-5 милиона от Чужбина, защо Моро му да не може. Едно, че има много българи извън страната, второ че името и е гръцко, което подсказва че доста гърци са я слушали.

 

Защо да съм аз необективния в случая. Ти броя 10 клипа на Шефката, а сега правиш проблем за Акула, че го правим. По скоро ти си необективната в случая ми се струва.

Аз още преди Шефката съм броял общи гледания от няколко клипа на Не искам без теб и Казваш, че ме обичаш. Не ме е бъркало, че и вие броите, а че я натрспвахте нонстоп, защото Галена в онзи период нямаше свои големи хитове. 

На онова с лицата няма да ти отговарям дори. Май забрави, че самата ти години наред беше с лицето на света вода ненапита, допреди 1 година. Сложните хора сме многолики. Ти си двулика... 😉 

Абе човек, обяснявам ти, че миналата година направихте егати проблема, че броим гледанията от няколко клипа, а сега вие го правите същото. Къде видя аз да правя проблем... Май наистина не ме разбираш, или така ти изнася. Добре щом те те е бъркало. Дай боже и друга песен да направи гледанията на "Шефката" от фен клипове, но за момента няма такава.

Ти вече ми отговори. ;)

Това, че ви отвърнах на нападките не ме прави двулика, нито двулична. В тоя живот всеки получава отношението което си заслужи. Не е голяма хвалба да си с много лица, особено ако става на въпрос за отношения, това е лицемерно и фалшиво, не е нещо с което бих се хвалила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Галена и Китич нещо много кратко се задържаха там.

Популяризира се, голям хит става, закакво им е още трендинг? Голямо избухване има и по дискотеките

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Галена и Китич нещо много кратко се задържаха там.

10 дена се задържаха, стига толкова. :D Нормално е да излезе друга хитова песен и тя да смени предната там. Хубавото е, че Пайнер отново започват линия от последователни номер 1 песни. Да видим дали ще си подобрят поредицата от лидерски парчета от края на 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Абе човек, обяснявам ти, че миналата година направихте егати проблема, че броим гледанията от няколко клипа, а сега вие го правите същото. Къде видя аз да правя проблем... Май наистина не ме разбираш, или така ти изнася. Добре щом те те е бъркало. Дай боже и друга песен да направи гледанията на "Шефката" от фен клипове, но за момента няма такава.

Ти вече ми отговори. ;)

Това, че ви отвърнах на нападките не ме прави двулика, нито двулична. В тоя живот всеки получава отношението което си заслужи. Не е голяма хвалба да си с много лица, особено ако става на въпрос за отношения, това е лицемерно и фалшиво, не е нещо с което бих се хвалила. 

Опитваш се да ме захапеш за нещо, което лично мен не ме е дразнило. Дразнеше ме, че натрапвахте кючека на Стораро като хит на Галена, когсто тя нямаше такъв. Дразнеше ме непрекъснатото натрапване на кючек, който ако бе само на Стораро, нямаше и да се спомене в рамания, както е било с предните му парчета от същата линия. Отново казвам, че самия аз много преди вас съм сборувал по няколко клипчета на една и съща песен. Това, което дразнеше при вас е, че я намърдвахте под номер 1 в попнейбъл, а не брояхте и на другите песни фен клипчетата. По този начин създавахте илюзия, а конкретната класация си имаше свои критерии и попнейбъла не брои гледанията от няколко клипа. 

 

В твоите очи ти си ни отвърнала на нападките, но в моите и в на други потребители очите ти беше човека, който напада и се заяжда. Лесно е да гледаш само от своята камбанария, но толкова възможности ти дал Бог. Какво да направим... Иначе за едно си права. В този живот всеки получава това, което заслужи. Ти и партийката си заслужихте арогантното ми лице. Това сте провокирали не само в мен. Доста потребители бяха пропищяли от вас. Има ли смисъл да изреждам - фокси, сашо, стефимир, назко, хит, даркчайлд, лакибебе, джи симеонова, райна фен-а и тн. Защо ли. Задача с повишена трудност за домашно... Не бъркай лицемерието с провокацията. Когато някой те провокира непрестснно, нормално е да получиш обиди и хейт. От сигурен източник знам, че с Кондома сте се наговаряли в мсн дс ме провокира, а ти дс ме банваш. И Кондома си го призна малко преди пермснентния бан. Същото нещо преди си го предлагала на Докето за други потребители, така пе не се прави сега на самата дева Мария. Всеки човек има повече от едно лице. Един си с майка си и баща си, втори с приятелите си, а трети с враговете. Това не е лицемерие. Не бъркай понятията. Сегс просто не смееш да се държиш както преди, заради новия админ и отсъствието нс дружката ти, затова и аз съм по мек към теб. Всичко, което твърдиш за мен, през моята призма, отговаря за теб. Дадох ти пример за различните ти лица. Как сума и години бе хрисима и скромна и изведнъж преди година много се отвори. Това е по лошия вариант. Но хората са казали, че тихите води са най дълбоки, така че поведението ти не е изненада. Дори късно показа истинската си същност. 

Имам чувството, че днес повече се включи, за да си почешеш езика с мен, отколкото за да кажеш нещо за Акула или за Моро му👻

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джулия и личеше от самото начало, че е безскрупулна и драпаща за слава селянка. Цял живот трябва да целува краката на Фики и Пашев.

Новата му звезда ще е Ванеса. Скоро се очаква песента и. Ще я видим и при нея как ще се развият нещата. Предполагам нещата също ще се случат с доста дуети и напъвания. Иначе няма как. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, amor_mio каза:

На Джулия и личеше от самото начало, че е безскрупулна и драпаща за слава селянка. Цял живот трябва да целува краката на Фики и Пашев.

Новата му звезда ще е Ванеса. Скоро се очаква песента и. Ще я видим и при нея как ще се развият нещата. Предполагам нещата също ще се случат с доста дуети и напъвания. Иначе няма как. 

Много неприятна селянка. А ми беше симпатична в един момент. Ванеса е класи над Джулия, но те и в Ара я лансираха с Алисия и не и се получи, въпреки че песните и поне на мен много ми допадаха. А и Ванеса не е първа младост вече. Иначе ще я налагат с обичайните заподозрени - Анелия, Емилия, може би Денис Теофиков. 

А тя Джулата нямала ли е продуцентски договор с Пашев, че сега си прави каквото поиска. След 2-3 провала бързо ше слезне на земята. Не вярвам Ганев да и дава от най добрите си парчета... Преди нея има доста, които са му приоритет

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми звучи добре тази идея за Джулия без подкрепата на Пашев. Но пък може би иска да се докаже без него. Риск печели, риск губи.

Във Ванеса има много потенициал, но сякаш щеше да е добре да беше развит в Пайнер преди години. Твърде дълго време е на сцена, за да става тепърва голяма звезда, но кой знае... след Яница има и такива опции. И все пак мен са ме изкарвали луд като бутам Джулия за ново голямо име с 2-3 годишна кариера, а представям си възгледите за Ванеса със 7-годишна хах.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте факта, че Преслава залага все повече на самостоятелни сингли.

Силно я адмирирам по този повод! Тръпнем да чуем летния трак!

  • Love 1

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Не ми звучи добре тази идея за Джулия без подкрепата на Пашев. Но пък може би иска да се докаже без него. Риск печели, риск губи.

Във Ванеса има много потенициал, но сякаш щеше да е добре да беше развит в Пайнер преди години. Твърде дълго време е на сцена, за да става тепърва голяма звезда, но кой знае... след Яница има и такива опции. И все пак мен са ме изкарвали луд като бутам Джулия за ново голямо име с 2-3 годишна кариера, а представям си възгледите за Ванеса със 7-годишна хах.:1000(29):

Ванеса никой не я помни. Същото като Джорджия. Пак ще дебютира.

А Коя все пак иска да яде - да отчина на Пайнера, на Пашев и накрая да прибира 300 кинта не е оферта.

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...