Jump to content



Препоръчани коментари

преди 10 минути, Mr. Greshen каза:

 

Тази и тя не спира да бълва. Чак им завиждам на феновете и. През 2-3 месеца с нова песен. Издава по 3 песни на една от Деса... 

 

Това дуета с Илиян ли е или нещо друго...? 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 часа , Stela каза:

Класацията е нагласена. Има нещо гнило. Искам да видя линк къде е пусната. Или пак е правена по някаква нова система? 

Къде е "Моро му", къде е "Феноменален"? Има сложени толкова песни с 13 милиона, а "Феноменален" я няма? 

И да ви имам двойните стандарти... На "Шефката" не може да се броят няколко клипа, два от които само правят 18 милиона, но на "Акула" смятате гледанията от 3 клипчета. Иначе сте много обективни, честни и с чисти сърца - браво! :1000(27):

Тия песни с около 13 млн в класацията реално имат около 18млн в тубата, Не се изтриваш и Зоопарк, а Моро му има около 17млн и не успя да влезе в официалната класация на Ютюб. Никой не гласува, ютюб ги подредява по гледания от България, не е нагласена и не може да е.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Чалга пеперудки е най-големият хит от Сен Тропе насам.

Колкото и смешно да звучи, повече тийнейджъри в Сърбия са чули за Чалга пеперудки от Сен Тропе, и чак я пускаха няколко пъти по къщни партита което ме изненади много, при положение че тука не се слуша много бг музика, особено чалга. За Азис не знаят въобще кой е. Говоря за набори по-млади от 00.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Slavi каза:

Много неприятна селянка. А ми беше симпатична в един момент. Ванеса е класи над Джулия, но те и в Ара я лансираха с Алисия и не и се получи, въпреки че песните и поне на мен много ми допадаха. А и Ванеса не е първа младост вече. Иначе ще я налагат с обичайните заподозрени - Анелия, Емилия, може би Денис Теофиков. 

А тя Джулата нямала ли е продуцентски договор с Пашев, че сега си прави каквото поиска. След 2-3 провала бързо ше слезне на земята. Не вярвам Ганев да и дава от най добрите си парчета... Преди нея има доста, които са му приоритет

Ванеса е 91-ви набор, на фона на всички останали (без Лидия и Десита) е направо бебе.

Мисля, че и Теди А. й е наборка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

Колкото и смешно да звучи, повече тийнейджъри в Сърбия са чули за Чалга пеперудки от Сен Тропе, и чак я пускаха няколко пъти по къщни партита което ме изненади много, при положение че тука не се слуша много бг музика, особено чалга. За Азис не знаят въобще кой е. Говоря за набори по-млади от 00.

Не звучи смешно, а напълно правдоподобно. Теда е модерна и готина.

Топ е солохитът на 2018.

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, presi_fen! каза:

“Да гори в любов” прави повече дневни гледания от “Сърце” хахаха

Нормално.  Не е лоша песничката, но не стана голям хит. И тези милионо, които направи са и много. Та тя е масово непопулярна. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Песента е на Оцко, feat. Очаква се скоро!

Screenshot_20190505-123949.jpg

След фийта с Магда, Деса копае ново дъно. Колежките и правят дуети с балкански звезди, а тя с прохождащи. Че и пак е с пършливата перука... Не знам какво да кажа вече... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

“Да гори в любов” прави повече дневни гледания от “Сърце” хахаха

"Феноменален" от 8ми ноември прави повече гледания от "Да гори". Да, от премиерата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Slavi каза:

Дразни ме на Камелия прави повече дневни от Феноменален 😂

Дразни ме #53 -16к.

Не знам дали се виждаш, но всеки ден Галена не ти излиза от устата, даже в random постове. Жалък си. Мъж на 30+ всеки ден да плюе чалга певици в форум. Такава е гледката отстрани.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Емилия яко намаза с този клип. Гледам, че вече имат над 1,225 коментара. Примерно дуета на Галена и Миле вече с близо 4 милиона гледания има 1,645. Триото на Теда, Борис и Илиян с над 2 милиона нямат и 900. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

"Феноменален" от 8ми ноември прави повече гледания от "Да гори". Да, от премиерата.

И пак е с повече от 3 милиона изостанала... Да гори е с повече гледания, лайкове и коментари:hahaha:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Дразни ме #53 -16к.

Не знам дали се виждаш, но всеки ден Галена не ти излиза от устата, даже в random постове. Жалък си. Мъж на 30+ всеки ден да плюе чалга певици в форум. Такава е гледката отстрани.

Името ти исках да кажа. 

А вие как се мятате на всеки, който изтъкне падение на Галена, знаеш ли как изглежда отстрани. На дали така сте защитавали собствената си рода, както се мятате за една мърлява чалгаджийка от Смядово... 😉 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, -A. каза:

Обаче Емилия яко намаза с този клип. Гледам, че вече имат над 1,225 коментара. Примерно дуета на Галена и Миле вече с близо 4 милиона гледания има 1,645. Триото на Теда, Борис и Илиян с над 2 милиона нямат и 900. 

Имат към 1 милион гледания с изтритито клипче и другите, които трупат. А още дори няма 3 плътни дни, откакто е излязла. Наистина се развива повече от добре. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яничка засрами всички колежки с това си изпълнение. Гледайте и завиждайте....

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

"Името ти" започна да трупа от "Добре ли си" и затова рязко качи гледанията. 

Коментирай този мегахит на Яничка
 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...