Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Все повече ме зарибява Акула. Хем няма манга вокали и отсвири, хем звучи различно от масата песни. 

Машала! 

Бръм на 2019. Ще падат разбивации по баловете😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен няма да има много гледания занапред в официалния канал, тъй като всички ще търсят само версията на песента, без дългия клип. 

 

П.С и Хаваната е горе-долу по същия начин, но тук поне половината видео е само диалози. 

Трябваше средната част да е начална, а началната част да я няма - и без това тая пикла е дразнеща и не играе добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Тая песен няма да има много гледания занапред в официалния канал, тъй като всички ще търсят само версията на песента, без дългия клип. 

 

П.С и Хаваната е горе-долу по същия начин, но тук поне половината видео е само диалози. 

Трябваше средната част да е начална, а началната част да я няма - и без това тая пикла е дразнеща и не играе добре.

Да, диалозите ще прецакат гледанията за съжаление. Аз си я слушам от линка по-горе.

Някой знае ли кога ше излиза и втория дует?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Тая песен няма да има много гледания занапред в официалния канал, тъй като всички ще търсят само версията на песента, без дългия клип. 

 

П.С и Хаваната е горе-долу по същия начин, но тук поне половината видео е само диалози. 

Трябваше средната част да е начална, а началната част да я няма - и без това тая пикла е дразнеща и не играе добре.

Да, и аз си го мислех. Вероятно гледанията ще са разпокъсани в няколко клипа заради многото диалози, но ще бъде тотален хит. В това няма съмнение. И Шефката на Стораро е с разпокъсани гледания, но това не и попречи на успеха в клубовете. 

Че какви диалози има в Хаваната. Тя си имаше доста стабилни гледания, когато излезе, че и още продължава да трупа, въпреки, че е отдавна забравена. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Danger. каза:

Нали в средата на песента една циганка пее 🤣

Да, верно, но е по търпимо от тези диалози през цялата песен. 

И във В друг живот има една много дразнеща голяма пауза в средата на песента. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

 

 

Сърце прави по 19ка дневни. Да гори по 17ка. Тъжно за Галенчето... Пак е унижена... 

А защо не се коментира че "Въртележката" която излезе по-рано от "Да гори" вече прави повече гледания. Разликата между дуета на 2015 и дуета на 2018 е 1,5к. Също така и Изтрезняваш ли е паднала под 40к. Последните на Анелия, Фики и Емануела тотални провали итн...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

А защо не се коментира че "Въртележката" която излезе по-рано от "Да гори" вече прави повече гледания. Разликата между дуета на 2015 и дуета на 2018 е 1,5к. Също така и Изтрезняваш ли е паднала под 40к. Последните на Анелия, Фики и Емануела тотални провали итн...

Яница случи на голям късмет с Въртележката. Освен, че и е най големия хит, песента е с потенциал да се слуша дълго време. Правена е по схемата на Сен тропе и Въртолета. Въпреки, че не е правила по 200-300ка гледания очаквам в дългосрочен аспект да е в топ 3 на най гледаните песни за 2018. И Феноменален ще падне под нея в даден момент. 

 

В твоите очи все си мисля, пе прави такива гледания и заради лесбийската обложка, на които се виждат 2 голи красиви жени. Очаквам до края на годината да е 1ва или 2ра в канала на Планета. Заслужава го. За мен си е най добрата песен за последните 5 години. 

 

На Фики не е съвсем провал, но се вижда, че не може да си върне позициите от преди 2 години. Но е по добре от предните му. 

Емануела и Анелия бълват прекалено много и вече и добрите им песно не се радват на особено много гледания. Шампион мен ме зариби. Задържа си 60те хил. гледания 2 седмици. За Емануела се радвам, че се сгромолясва. Няма място сред лидерите мръсната змия. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Mr. Greshen каза:

 

Пак ли дует... Джулия упорито не иска да бъде възприемана като голямо име.

Гледам, че Акулата ще чукне 350K за денонощие. Мисля, че това е най-добрия YouTube дебют и за двамата. Браво на Емилия, влиза в клуба на Дес и Камс на актуалните певици след 20 години кариера. Денис върви само напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и Лидия за 2 месеца и половина с почти 11милиона и половина. Такова нещо в Пайнер не се беше случвало. Май от сега е ясна най гледаната песен за 2019 година... 

 

@SG, как върви в спотифай

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Slavi каза:

Галин и Лидия за 2 месеца и половина с почти 11милиона и половина. Такова нещо в Пайнер не се беше случвало. Май от сега е ясна най гледаната песен за 2019 година... 

 

@SG, как върви в спотифай

В Spotify песента е доста прецакана (като познавам Пайнер най-вероятно е от тях, защото след толкова време явно още не знаят как се качват песни там). Парчето не излиза в основния профил на Галин. Въпреки това има добра цифра- 130,294. От тазгодишните засега единствено Изтрезняваш ли е над нея (146,829).

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия с Кирилов ли ще прави дует, това вече ме разби... Мислех, че просто се снима в клипа, не знаех, че пее? Някаква информация? Иначе "Акула" е песента, естествено не сте сте спестили разни коментари, това ако беше Галя или Преслава щяхте да взривите вселената. Емилия си е свършила работата перфектно и ще разбива за трета поредна година с мегахит, но такъв който се помни години както "Калифорния", "Обичай ме", Как ще изтрезнея", "По такива си падам". Много съм доволен, аи като знам, че идва нещо още по-силно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Born to Die каза:

Джулия с Кирилов ли ще прави дует, това вече ме разби... Мислех, че просто се снима в клипа, не знаех, че пее... 

Кристиян прави всичко за парички. Преди 10 години стилиста Капанов го извади от Шумен с обещания за кариера в коафьорството. Но единствено го научи как да си продава тялото. 2 години работеше като жиголо в Миконос. Доста дядки и чичковци е ощастливил. Джулия си мисли, че е ударила джакпота, а всъщност е за подигравка и съжаление... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Born to Die каза:

Джулия с Кирилов ли ще прави дует, това вече ме разби... Мислех, че просто се снима в клипа, не знаех, че пее? Някаква информация?

Той днес беше в "На Кафе" и там каза за дуета.. Винаги си е мечтал да има песен.

Снимали са клипа 3 дни. Такъв клип не бил правен в България, с доста екшън е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че бяха Коя и Кой, че да направят най добрия клип в бг. Много са ми смешни такива изхвърляния. Какви клипове с какви бюджети има в историята на фолка, а тези двамата си мислят, че са направили кой знае какво. 

Като нищо ако им стане успешна песента, да ни натрапи и следваща... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Кристиян прави всичко за парички. Преди 10 години стилиста Капанов го извади от Шумен с обещания за кариера в коафьорството. Но единствено го научи как да си продава тялото. 2 години работеше като жиголо в Миконос. Доста дядки и чичковци е ощастливил. Джулия си мисли, че е ударила джакпота, а всъщност е за подигравка и съжаление... 

От къде е това инфо, че е бил жиголо, в което всъщност няма лошо, след като си го е избрал човека. Разни хора - разни идеали. Дано и те са направили добър продукт. Очаквам силно лято за поп-фолка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...