Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 7 часа , Willy каза:

Разликата между дневните гледания на феноменален и изтрезняваш ли е 11к🤷‍♀️

А между "Феноменален" и "Да гори в любов" 12к. Вече официално Галена извади един от най-трайните си хитове - 6 месеца след излизането си прави стабилно 30к дневно, при положение, че след нея Галя пусна още 2 хита, които се очакваше да убият интереса към първата . И още нещо - в последната седмица Галена е всеки ден с 5 или 6 песни в Popnable, Преслава с 3. Лидерката пак безчинства яко из YouTube.

Жалко, че няма с кого да коментираме поредния възход на Галена, нито пък каквото и да било друго в чалгата, след като една групичка от хора съсипа хубавия форум и изгони потребителите с поредица от нелепи решения и изцепки. За последната седмица тук са изписани по-малко от 4 страници. Халал да им е на всички велики иноватори и тяхната свита от доброжелатели, опитали се да превърнат Рамания в по-подсладена версийка на "Фолк маратон". Всъщност всичко се разви точно според очакванията ми, които споделих преди месец. 🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

А между "Феноменален" и "Да гори в любов" 12к. Вече официално Галена извади един от най-трайните си хитове - 6 месеца след излизането си прави стабилно 30к дневно, при положение, че след нея Галя пусна още 2 хита, които се очакваше да убият интереса към първата . И още нещо - в последната седмица Галена е всеки ден с 5 или 6 песни в Popnable, Преслава с 3. Лидерката пак безчинства яко из YouTube.

Жалко, че няма с кого да коментираме поредния възход на Галена, нито пък каквото и да било друго в чалгата, след като една групичка от хора съсипа хубавия форум и изгони потребителите с поредица от нелепи решения и изцепки. За последната седмица тук са изписани по-малко от 4 страници. Халал да им е на всички велики иноватори и тяхната свита от доброжелатели, опитали се да превърнат Рамания в по-подсладена версийка на "Фолк маратон". Всъщност всичко се разви точно според очакванията ми, които споделих преди месец. 🙄

Браво. Ти си врачка... Честито ;)  На мен почна да ми омръзва да мрънкате ден и нощ... Дори това което казваш да е вярно... какво предлагаш? Предлагаш ли нещо или си чешеш езика? Какво искате? Сладникав гриндър, със спорадични псувни и обиди? Какво всъщност желаете да се случи с форума? Какъв дизайн ви се нрави? Пак питам - какъв дизайн искате? Щото при стария дизайн - последните три месеца форумът е бил с най-ниската си посещаемост евър... Явно не е и до дизайн. Ако искате, мога да разкарам всички модератори, да няма никаква администрация. Правете каквото искате... само че пак ще мрънкате, нали?

Разберете, не е нито от дизайна, нито от правилата. Вие търсите причини да напуснете форума, но не можете. Който има какво да каже - пише, който няма си търси причини. 

Забравяш, че всички са в отпуски, да не говорим, че няма никаква нова музика, която да се обсъжда. 

И за да е по темата: Нормално е Галена да има повишение на гледанията на повечето си песни. Обикновено като се пусне нещо ново и тръгват нагоре някои песни от същия изпълнител.  

 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Браво. Ти си врачка... Честито ;)  На мен почна да ми омръзва да мрънкате ден и нощ... Дори това което казваш да е вярно... какво предлагаш? Предлагаш ли нещо или си чешеш езика? Какво искате? Сладникав гриндър, със спорадични псувни и обиди? Какво всъщност желаете да се случи с форума? Какъв дизайн ви се нрави? Пак питам - какъв дизайн искате? Щото при стария дизайн - последните три месеца форумът е бил с най-ниската си посещаемост евър... Явно не е и до дизайн. Ако искате, мога да разкарам всички модератори, да няма никаква администрация. Правете каквото искате... само че пак ще мрънкате, нали?

Разберете, не е нито от дизайна, нито от правилата. Вие търсите причини да напуснете форума, но не можете. Който има какво да каже - пише, който няма си търси причини. 

Забравяш, че всички са в отпуски, да не говорим, че няма никаква нова музика, която да се обсъжда. 

И за да е по темата: Нормално е Галена да има повишение на гледанията на повечето си песни. Обикновено като се пусне нещо ново и тръгват нагоре някои песни от същия изпълнител.  

 

 

 

Нещата според мен са необратими. Дизайнът не е най-големият проблем. Хората правят един форум, а вие (да, умишлено включвам и теб в това число) изгонихте най-интересните от тях с постоянни банове, триене на постове, лъжливи, лицемерни  и подмазвачески коментари и т.н. С кого да дискутираме каквото и да било - с фанатизираните фенове на Преслава, които извъртат всяка информация на 180 градуса ли? Или с феновете на Клеа? Други не виждам да са останали.

Btw: С това постоянно триене на постове и ти никак не помагаш за положителния развой на форума - къде е постът на Bobito, в който ме беше цитирал преди малко? Къде са постовете от вечерта на напускането на Kondomcho? Аман от политкоректност и от сляпо спазване на буквата на закона (правилата на форума). 

И за да е по темата: Не, Галена няма повишение, тя си поддържа това ниво на гледанията много дълго време. Както правят лидерките. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , plambata каза:

А между "Феноменален" и "Да гори в любов" 12к. Вече официално Галена извади един от най-трайните си хитове - 6 месеца след излизането си прави стабилно 30к дневно, при положение, че след нея Галя пусна още 2 хита, които се очакваше да убият интереса към първата . И още нещо - в последната седмица Галена е всеки ден с 5 или 6 песни в Popnable, Преслава с 3. Лидерката пак безчинства яко из YouTube.

Жалко, че няма с кого да коментираме поредния възход на Галена, нито пък каквото и да било друго в чалгата, след като една групичка от хора съсипа хубавия форум и изгони потребителите с поредица от нелепи решения и изцепки. За последната седмица тук са изписани по-малко от 4 страници. Халал да им е на всички велики иноватори и тяхната свита от доброжелатели, опитали се да превърнат Рамания в по-подсладена версийка на "Фолк маратон". Всъщност всичко се разви точно според очакванията ми, които споделих преди месец. 🙄

И аз преди малко гледах същото, но когато казах, че "Феноменален" ще остане от хитовете на Галена във времето, тук ме хванаха за подигравка. Реално обаче фактите говорят друго. Дори "Сърце", която ми стана една от любимите песни на Галя и спокойно бих я сложила в топ 5 падна доста бързо с гледанията и прави по-малко от "Феноменален". От миналото лято и "Шефката" насам, Галя мачка с хитове и е абсолютен лидер. Всички песни които пусна са хубави и качествени. "Феноменален" ще си задържи повече от "Изтрезняваш ли", защото е по-качествен проект. Галена си прави песните за кефа на феновете си и нейният собствен, докато Преслава гони хит и гледания на всяка цена. Превърнала се е в алчна жена, гонеща само класации и върхове. 

Относно съсипването на форума ще ти кажа,че не веднъж ме обвиняваха за изгонването на хората, но не виждам сега да са станали по-активни тези хора, след като аз и другите им "черни овце" не пишат тук. 

С визията на форума аз лично свикнах вече. В началото ми беше странна, но с времето се свиква. Тотално различно е, но смятам, че на който му се пише не би го възприемал като проблем. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 
 
 
преди 33 минути, plambata каза:

Нещата според мен са необратими. Дизайнът не е най-големият проблем. Хората правят един форум, а вие (да, умишлено включвам и теб в това число) изгонихте най-интересните от тях с постоянни банове, триене на постове, лъжливи, лицемерни  и подмазвачески коментари и т.н. С кого да дискутираме каквото и да било - с фанатизираните фенове на Преслава, които извъртат всяка информация на 180 градуса ли? Или с феновете на Клеа? Други не виждам да са останали.

Btw: С това постоянно триене на постове и ти никак не помагаш за положителния развой на форума - къде е постът на Bobito, в който ме беше цитирал преди малко? Къде са постовете от вечерта на напускането на Kondomcho? Аман от политкоректност и от сляпо спазване на буквата на закона (правилата на форума). 

И за да е по темата: Не, Галена няма повишение, тя си поддържа това ниво на гледанията много дълго време. Както правят лидерките. 

Задаваш ли си въпроса: защо твоите коментари седят? Отговорът е много простичък - ти пишеш по темата и покрай нея вкарваш, онова което си си наумил. Коментарът на Bobito не съдържаше нищо по тема "Поп фолк скандали".  Същото важи и за всички останали липсващи коментари. Освен това какво ползотворно виждаш във всяка тема някой да пише: "дизайнът ми е труден", "напускам", "не издържам"?

Ами дай всички да пишем в една тема, каквото ни смахне? Не за друго, ами да сме коректни към онези които не искат да се спазва "буквата на закона" и им се мрънка навсякъде и по всяко време. Нали разбираш, че нищо не зависи от мен... аз нямам желание този форум да остане с 5 потребителя. Ако толкова ви се ще да пишете в една тема, да няма правила и модератори - имате го. Пишете си каквото искате, когато и по колкото ви се ще. Аз няма да си мръдна пръста повече...

Сега се замислям, че миналата година си мислехме, че април няма продукция, а за тази какво да кажем? Нищо съществено не чухме.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Willy каза:

Разликата между дневните гледания на феноменален и изтрезняваш ли е 11к🤷‍♀️

А ,че “Да гори в любов” беше минала по едно време по дневни гледания “Сърце” преди да излезе дуета с Миле защо не го спомена или “Сърце” е пусната с цел да не е хит и е експеримент! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

А ,че “Да гори в любов” беше минала по едно време по дневни гледания “Сърце” преди да излезе дуета с Миле защо не го спомена или “Сърце” е пусната с цел да не е хит и е експеримент! 

"Да гори в любов" е по-голям хит от "Сърце" и всички го признаваме. Вие от друга страна...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Mr. Greshen каза:

 

 

Едва ли ще е балада.. Дано само да не е решила да се прави и тя на рапърка на 20-тата година от старта на кариерата си. Уж албум щеше да издава, а нищо все още. С такава уникална дискография като нейната какви концерти може да реализира не е истина, но и тя няма самочувствието на голяма звезда. Още ме е яд как се изложи да последния концерт с плейбека.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия дни не се пише в темата, защото в чалгата няма нищо ново. Хайде стига глупости, че новият дизайн или мелето прогонили хората - напротив, виждам даже по-голяма активност из други раздели и теми, някакво разнообразие. За да не си мислите, че се подмазвам, ще кажа, че и на мен цветово форумът ми е твърде светъл и труден за четене, както и че не подкрепям триенето и цензурирането на постове, но нито едно от двете не е непоносимо до степен, че да спра да пиша.

Галин напоследък изглежда наистина много добре, евала.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Тия от "Пайнер" знаят ли, че скоро предстоят балове, където почти нищо ново няма какво да се пуска?

Пак Галена ще спасява положението. Аман! Докога?

Следващите дни се очакват няколко премиери. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Тия дни не се пише в темата, защото в чалгата няма нищо ново. Хайде стига глупости, че новият дизайн или мелето прогонили хората - напротив, виждам даже по-голяма активност из други раздели и теми, някакво разнообразие. За да не си мислите, че се подмазвам, ще кажа, че и на мен цветово форумът ми е твърде светъл и труден за четене, както и че не подкрепям триенето и цензурирането на постове, но нито едно от двете не е непоносимо до степен, че да спра да пиша.

Галин напоследък изглежда наистина много добре, евала.

Колко си прозрачна само! Винаги си била. Особено за всевишните Водолеи.

Не мисля, че това, че не се случва нищо ново във фолка е причина да няма голяма активност в темата. И преди е имало периоди без много нови песни, но това не е пречило тук да тече дискусия. Чакаме новите премиери да видим колко ще се коментира за тях. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте неблагодарни някои потребители. Мелето се опита да направи нещо за форума. Явно наистина на вас ви харесва форума да прилича на гриндер и навсякъде да се редят обиди по потребителите. Аз лично бях на почивка съм изтървал драмата на Кондомчо, но когато Галена пусна нова песен няколко дни имаше супер активност, а Кондома беше баннат в същия период, така намеците ви не вървят. То чалгата стои на едно ниво, а вие очаквате форума да върви с банални до болка дискусии. Освен това много изгонени от поведението на Кондома и Стела вече не искат да пишат. Стефимир и Сашо, лакибебе и ГСимеонова например. За други сезона започна и имат по малко време. Аз предпопитам по малко писане, но по същество, а не да чета през страница едни и същи глупости. Сякаш пък преди не се слагаха много повече банове. Само, че на потребители, които бяха неудобни за Стела и Кондомчо. Откакто Мелето пое нещата има не повече от 2-3 бана. За мен това е постижение. Всеки е свободен сам да решава дали ще пише или не. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

Колко си прозрачна само! Винаги си била. Особено за всевишните Водолеи.

Не мисля, че това, че не се случва нищо ново във фолка е причина да няма голяма активност в темата. И преди е имало периоди без много нови песни, но това не е пречило тук да тече дискусия. Чакаме новите премиери да видим колко ще се коментира за тях. 

Kondomcho, ти ли си? :D 

Ако следващите премиери са бози, просто няма как да предизвикат ентусиазъм. Галена и Миле Китич гръмнаха за 3 дни и след това... нищо. Просто не е убедителен хит. 

 

преди 36 минути, Mr. Greshen каза:

Следващите дни се очакват няколко премиери. 

Кои са тези премиери, че нещо пак съм изпуснал? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Kondomcho, ти ли си? :D 

Ако следващите премиери са бози, просто няма как да предизвикат ентусиазъм. Галена и Миле Китич гръмнаха за 3 дни и след това... нищо. Просто не е убедителен хит. 

 

Кои са тези премиери, че нещо пак съм изпуснал? 

Като гледания върви добре, но не мога да кажа че е някакъв мегахит в никакъв случай. Нито се заговори толкова за нея, нито гърми отвсякъде, както очаквах и както беше Пей сърце например. Но то отдавна няма такива хитове за жалост. И в бг попа не е по различно. Напротив. По зле е. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meleto каза:

 

Кои са тези премиери, че нещо пак съм изпуснал? 

Емилия и Денис Теофиков 

Десислава 

Джулия

Десита и Лидия

Емануела 

Яница

Андреа 

Галин

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Fast каза:

Както беше ясно, няма да стане балкански хит. Според YouTube Artists има по-малко от милион в Сърбия към 29ти, и не се класира в Топ 20.

Я провери колко имат ходещите по земята богове. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...