Jump to content



Препоръчани коментари

Днес видях Джена с дъртия канар и мъжо и. Купили си апартамент над заведението дето работя.Беше с една черна грейка с рошава качулка и черен клин, ама задника и като баница. Много качила в гъза!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, THE IIconic каза:

Днес видях Джена с дъртия канар и мъжо и. Купили си апартамент над заведението дето работя.Беше с една черна грейка с рошава качулка и черен клин, ама задника и като баница. Много качила в гъза!

В Пловдив ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fearless` каза:

Някой може ли да ми помогне да намеря една песен? Гръцка е, бавна по-скоро балада, спомням си че Тони Стораро беше направил кавър миналата година. 

Е то голяма част от творчеството са му гръцки кавъри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fearless` каза:

Някой може ли да ми помогне да намеря една песен? Гръцка е, бавна по-скоро балада, спомням си че Тони Стораро беше направил кавър миналата година. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, pechenko каза:

А може ли да постнеш песента на Тони?

Пееше се нещо от сорта на да ме чувстваш, да ме прегръщаш, обичаш... но име не мога да се сетя, търсих я в тубата, но нищо не открих

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, fearless` каза:

Пееше се нещо от сорта на да ме чувстваш, да ме прегръщаш, обичаш... но име не мога да се сетя, търсих я в тубата, но нищо не открих

 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

"Феноменален" ще стане най-гледаната солова песен на Галена. Стела каза, че ще има 17 млн. за година и натам вървят нещата. Шефката мина 20. Сега и новата ще има огромен успех. Еми честито, Галена отново е едноличен лидер. 

"Стара каравана" също има над 17 милиона. 

"Феноменален" доста се задържа със стабилни гледания, наистина ще остане от златните песни на Галя. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Абсолютно. Забравиха как тяхната беше качила снимка с квадратен гъз и мълчаха като не знам какво.😀

Не сме мълчали, аз ти отговорих тогава още. Казах ти, че поне не се налага да режат ушите на Галена и пейките за да я разтегнат.

Спокойно, никоя няма да мине Андри по фотошоп, като певица може да е загубила влияние, но винаги ще е кралицата на фотошопа. 🐷

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Не сме мълчали, аз ти отговорих тогава още. Казах ти, че поне не се налага да режат ушите на Галена и пейките за да я разтегнат.

Спокойно, никоя няма да мине Андри по фотошоп, като певица може да е загубила влияние, но винаги ще е кралицата на фотошопа. 🐷

В последно време излизат повече новини,че Галя прекалява с фотошопа отколкото Андреа.Случаеност? Не мисла!🤭🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

В последно време излизат повече новини,че Галя прекалява с фотошопа отколкото Андреа.Случаеност? Не мисла!🤭🤭

Ма то за Андреа вече няма смисъл да се пише, ясно е на всички. Ти се радвай, че не я излагат всекидневно. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, xroflx9 каза:

В последно време излизат повече новини,че Галя прекалява с фотошопа отколкото Андреа.Случаеност? Не мисла!🤭🤭

Андреа е повече от бита карта. Айде осъзнайте се!

П.С. Пускай си хита на годината и стига протестира ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Феноменален" наистина е топ хит, уцели здраво с него, харесвам го много повече от "Шефката", която се слуша само при по-приповдигнато и може би пияно настроение хъ хъ

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Stela каза:

Ма то за Андреа вече няма смисъл да се пише, ясно е на всички. Ти се радвай, че не я излагат всекидневно. :1000(29):

Андреа през 2-3 месеца е най-коментираната чалгарка. Същото обаче не може да се каже за Галя,която е толкова безлична колкото и провокацията ти.Не беше нужно да ме цитираш особено когато целия форум се смее на копираната визия на Смядовица.🤭

преди 40 минути, Wild_Style каза:

Андреа е повече от бита карта. Айде осъзнайте се!

П.С. Пускай си хита на годината и стига протестира ;)

Хит на годината през април месец? Май ти трябва да си пиеш хапчетата,които така горещо препоръчваше.

 

Голяма досада сте Галенови.Колкото и да ме кефи песента вече почна да ми опротивява от вас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време  е българските певици да започнат участия в Сърбия. Галена, Преслава, Глория и дори Алисия са доста слушани. Нищо не им коства. Сърбите това се питат в момента под видеото на дуета с Галена. Не знам какво блеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Време  е българските певици да започнат участия в Сърбия. Галена, Преслава, Глория и дори Алисия са доста слушани. Нищо не им коства. Сърбите това се питат в момента под видеото на дуета с Галена. Не знам какво блеят.

Там не се ли пее лайв? Коя от изброените ще се справи два часа на живо, освен Глория?:D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...