Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Все повече смислени и музикантски проекти в попа, а в чалгата се броят на пръстите на едната ръка изпълнителите, които представят различни и качествени проекти.

Дори тези, които смятаме уж за качествени са претоплени стари манджи. Нищо ново. Нищо, с което с грабнат. Нито нови музикални течения, нито текстове за душата, в които да се припознаят българите. Само боклуци за клубовете. Дори една Сърце не е нещо особено, но във времена, в които няма избор, изпъкна и натрупа точки. За мен най различнив проект за последната година и най стойностен е на Азис Ти позна ли ме, но уви - не пожъна кой знае какъв успех. И клипа клип. И посланието послание. Музика и текст са веднъж!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно, че се радваме главно на припомненото старо в песните. Но пак по-добре от преди. Доста по-силна продукция.

То и в световен мащаб е подобно. Или комерс, или ретро звучене. Има и експерименти, обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

 

Гледанията в нейбъла за последното денонощие за пълни 24 часа ли са?

 

Предполагам, че не. Но може да видиш това като се логнеш - показва се на логнати потребители.

 

Имаше 2 дни драма, но я оправих. От утре трябва да работи нормално и да са с целите гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Халал да и е!

Мира би могла да напълни Арената! Ще бъде и добре подгрята от Джошкун, Ферди Шанлъ, Стилиян, Клеа, Румен Борилов, орк. Фаворит. Гост ще бъде Милко Калайджиев.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мира би могла да напълни Арената! Ще бъде и добре подгрята от Джошкун, Ферди Шанлъ, Стилиян, Клеа, Румен Борилов, орк. Фаворит. Гост ще бъде Милко Калайджиев.

 

Мира ако реши може да напълни и Сийзар Палас :ar:

Но не и се занимава с излишно суетене. Скромна е :Vishenka_05:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалена продължава да пада главомолно и с двете си песни. Надушвам купени гледания на Сърце :1000 (6):

А 49-те хиляди на "Изтрезняваш ли" ще ги коментираш ли? :whistling:

Или само Галена е паднала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова казах "лайв плейбек", а не лайв запис. Имах в предвид, че това е неговият глас, но обработен. Грешно се изразих, трябваше да използвам "лайв автотюн", но както и да е. Уж големите таланти, а накрая ми излизат с това фалшиво изпълнение. В чалгата има много по-сполучливи кадри, отколкото в попа.

Талантът им не е в пеенето. Рап и пеене са две различни неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А 49-те хиляди на "Изтрезняваш ли" ще ги коментираш ли? :whistling:

Или само Галена е паднала?

 

 

Ако гледате днес, имайте предвид че данните са за по-малко от 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А 49-те хиляди на "Изтрезняваш ли" ще ги коментираш ли? :whistling:

Или само Галена е паднала?

Ами зле е положението. Не съм очаквал така бързо да се срине, но продължавам да вярвам, че няма купени гледания, а просто избухна първия месец. Случвало се е и с други песни. Гледам и с Папи се случва същото. И с последната на Ицо хазарта. Самите консуматори бързо се насищст на всичко. Малцина песни като Да гори, Яко ми е и Феноменален успяват да се задържат по 4-5 месеца

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май Джена е снимала.

Също и Емилия и триото Теда, Борис и Илиян.

 

Сигурно триото ще е първо, отдавна го говорят.

 

Забранил си получаването на лични съобщения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно триото ще е първо, отдавна го говорят.

 

Забранил си получаването на лични съобщения.

Не съм. Нищо не съм пипал, но виж какво изписва вече ...

Не сте оторизиран да използвате този тип съобщения в този форум.

 

Помощ! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

250К????

Оригиналното клипче във ФБ има двойно повече.

 

А забележи, че топ коментарите под клипа на Яница са свързани със Стоян, ремонти и климатици.

 

Този убитак е топ сензация последните месеци. Прсви много смях :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха би било добре , но жената няма никакво време от децата мн са ни палави живи и здрави да са!

Регни ги и тях!

 

Гледам, че се чудите как СкандаУ и Михаела са успели да напълнят своите зали. Отговорът е един: мениджмънт.

Имат спонсори. Имат реклама. Имат стратегия и концепция за продукцията си.

При нашите никаква логика... ходила Цонка оня ден до Ганев, направил й песен - пуска я. След месец при Биолчев - става, като направим текста и клипа, ще го пуснем... и така песните се "задушават" взаимно, няма връзка помежду им, съответно няма и голям интерес към името.

Единственият, при когото се забелязва нещо адекватно, е Галин. Той май е и единственият, който си работи с мениджър, а не е на принципа "сам съм си шеф". Евентуално и Галена бих казала, че не пуска песни на принципа "ей така, да има", макар и вече да не съм много сигурна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Yaneva, днес се навършват 10 години от появата на този трак.

 

Имам два въпроса към теб:

 

1. Не минаха ли много бързо?

2. Ще отпразнуваш ли юбилея като се отдадеш в ръцете на мускулест красавец с впечатляващ пакет, като този в клипа?

:Vishenka_05:

 

Здравей, леля! :Vishenka_05:

Това е една от любимите ми песни, не мога да повярвам, че са минали 10 години...

 

 

Къде е Yaneva в тоя живот ма интересува и кво се случва с нея? За да си направя сметка кво се случва около мен питам. :flowers:
Аз съм тук, а ти къде си... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Честно казано дори не е нужно да е самостоятелен концерт. Щом толкова ги е страх, може да са 2 или 3 и да пеят най-големите си хитове, както и дуети. Би имало успех.

На Глория последният концерт е страшен. Това е пътят.

Глория, Ивана и Десислава - би бил разкошен концерт! :girl_cry2:

 

Удивена съм, че "Искам да съм голям" за месец време мина по гледания "Кажи едно обичам те"!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удивена съм, че "Искам да съм голям" за месец време мина по гледания "Кажи едно обичам те"!

Очертава се това да стане най-гледаната песен на секси Иви.Коментирай. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...