Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Азис няма нужда от трендинг. И без него ще си има много гледания. А и песента вече се превърна в хит. Преслава сън няма да спи, че някой я е минал. Тропала е и с двата крака.

 

Демек - подскачала е? Или е марширувала на едно място? :roll1: Нека има тропот - да гърми, да бучи, да трещи! :a040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая година гледания - бол, истерия по песните - не усещам такава.

 

Абсолютно.

 

Че тя една "Шефка" дето в най-добрите си дни правеше по има-няма 200К на ден беше завзела страната. А тези с по половин милион едва се знаят, че и мощни изригвания нямат.

 

Къде е Марга сега да й награди някой от кючеците? :girl_cry2:

 

Какво имаше предвид с това шанс 100% през 2000? Всички номинации в някаква категория са били Десини песни или дуети с нейно участие ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво имаше предвид с това шанс 100% през 2000? Всички номинации в някаква категория са били Десини песни или дуети с нейно участие ли?

Да, всички номинирани в категорията Песен бяха нейни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно.

 

Че тя една "Шефка" дето в най-добрите си дни правеше по има-няма 200К на ден беше завзела страната. А тези с по половин милион едва се знаят, че и мощни изригвания нямат.

 

И снощи "Да гори....." 3 пъти по-силна реакция от "Изтрезняваш ли", която противно на гледанията минава като песен на Мария.... Може би самата Преслава също го усеща по нейните участия, щом и днес си качи клипче на единствения ѝ хит от 2018-та. :whistling:

 

На Галин и Грандето е дори още по-вяло....като песен на Татяна.... :mf_surrender:

 

Моля, @Роско да потвърди ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И снощи "Да гори....." 3 пъти по-силна реакция от "Изтрезняваш ли", която противно на гледанията минава като песен на Мария.... Може би самата Преслава също го усеща по нейните участия, щом и днес си качи клипче на единствения ѝ хит от 2018-та. :whistling:

 

На Галин и Грандето е дори още по-вяло....като песен на Татяна.... :mf_surrender:

 

Моля, @Роско да потвърди ;)

 

Не ме изненадва изобщо. Още, като чух и двете песни и видях измислените им рекорди, ме напуши на смях. Стана ми тъпо, че тук обаче хората им се вързаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

В средновековието щяха да изгорят Лозанова на клада. Егати обсебения комунизъм!

По-скоро нейните песни бяха авторски. Мисля, че само такива се допускаха... а тогава беше бума на кавърите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Демек - подскачала е? Или е марширувала на едно място? :roll1: Нека има тропот - да гърми, да бучи, да трещи! :a040:

 

Направо е тропала здраво, чак е пробила дупка в пода. Жената за какво си даде парите, като сега е мината. Каквато е стисната представяш ли си как го преживява. Има скубане на коси, съскане ... С какво да я успокоим? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро нейните песни бяха авторски. Мисля, че само такива се допускаха... а тогава беше бума на кавърите.

 

"Златна клетка" и "Сбогом, адиос" също са авторски и бяха много големи хитове. Глория й е баш-майсторския идол на Маргарита. "Вик" - също много голям хит. Идеи относно това защо не са били номинирани?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Златна клетка" и "Сбогом, адиос" също са авторски и бяха много големи хитове. Глория й е баш-майсторския идол на Маргарита. "Вик" - също много голям хит. Идеи относно това защо не са били номинирани?

Никакви идеи защо Маргарита ги е подминала, особено за ГЛОРИЯ. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Понякога ми е тъжно, че спряха издаването на "Нов Фолк", но от друга страна:

 

1. Нямаше бъдеще в епохата на Интернет

2. Комунистическата лелка Лозанова си го заслужаваше това падение. Не знам да е имало толкова пристрастен журналист някога.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро нейните песни бяха авторски. Мисля, че само такива се допускаха... а тогава беше бума на кавърите.
Странното беше, че само 3 песни присъстваха в номинация - "Мъжете всичко искат", "Бели нощи" и "Мила моя, мили мой". Заслужаваха си, разбира се, но спокойно можеше да се сложат още 2 - 3. Споменах вече "Вик". "Радост - тревога" съвсем закономерно можеше да се бори и тя.

Азис и Камелия тогава нямаха авторски хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакви идеи защо Маргарита ги е подминала, особено за ГЛОРИЯ. :1000 (29):

 

Спомняш ли си за "Певица на годината" и "Албум" по колко предложения имаше в категория? Ако са били повече от три, то категорията "Песен" е била тотален скандал!

 

Като цяло поредно доказателство, че Лозанова беше една кукла на конци, управлявана от офиса в Димитровград.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спомняш ли си за "Певица на годината" и "Албум" по колко предложения имаше в категория? Ако са били повече от три, то категорията "Песен" е била тотален скандал!

 

Като цяло поредно доказателство, че Лозанова беше една кукла на конци, управлявана от офиса в Димитровград.

Номинациите за певица тогава:

Цветелина

Глория

Десислава

Камелия

Софи Маринова

Таня Боева

 

Албум:

"Ези - тура"

"Златна рибка"

"12 диаманта"

"Студен пламък"

"Магнетично"

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинациите за певица тогава:

Цветелина

Глория

Десислава

Камелия

Софи Маринова

Таня Боева

 

Албум:

"Ези - тура"

"Златна рибка"

"12 диаманта"

"Студен пламък"

"Магнетично"

 

Е, не-не, това вече е тотал щета. Абсолютна подигравка с хората.

 

В едната категория - 6 номинирани, в друга - 5, в друга - 3. :1000 (29): :wacko:

 

Нагла до безобразие.

 

"100 патрона" съм убеден, че беше по-продаван от "Магнетично".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, не-не, това вече е тотал щета. Абсолютна подигрвка с хората.

 

В едната категория - 6 номинирани, в друга - 5, в друга - 3. :1000 (29): :wacko:

 

Нагла до безобразие.

 

"100 патрона" съм убеден, че беше по-продаван от "Магнетично".

По-важното е, че лелка спечели дебют на годината, в силната тогава конкуренция на Орнела, Нина лъвицата (пееше Па-па), Есил Дюран, Малина, Мария и др. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно изпълнение! :Vishenka_05:

 

 

Оле, не ти ли омръзна да натрапваш тая мазна свинчуга? Не в десета, ами в стотна глуха е вече, никой не се сеща за нея. Сещаме се само за аромата на скара и селяния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, не ти ли омръзна да натрапваш тая мазна свинчуга? Не в десета, ами в стотна глуха е вече, никой не се сеща за нея. Сещаме се само за аромата на скара и селяния.

Като пиша за Преслава мрънкате, минавам на Петра - пак оплаквания. Ми няма да обсъждам Галоша, я! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...