Jump to content



Препоръчани коментари

Ти така ли си намираш 40 годишните чичковци,за които разказва Дойчо? :3fdb8960598fa63e: Е,аз си намирам млади и хубави батковци и без да ходя по клубовете.Иначе аз си излизам предостатъчно често,но за твое съжаление не можем да кажем същото за тебе при положение,че си тук постоянно.Смятам,че е крайно време да започнеш да се обграждаш с котки,ако разбираш какво искам да ти кажа. :3fdb8960598fa63e:

 

Изобщо не са 40 годишни хората на които съм пратила, а са доста по млади. И какво общо има това с коментара ми? Пак търсиш поводи да засягаш на лична основа, но не ти се получава. Какво си намираш ти не ни вълнува.

 

Ти също си нон - стоп тук, или имаш загуба на памет? Всеки ден си тук, четеш, пишеш и ме коментираш. Всички го виждат. А иначе на мен ми говориш. Осъзнай се.

 

Крайно време е да решиш Василена или Александър да бъдеш .

Излез от филма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Изобщо не са 40 годишни хората на които съм пратила, а са доста по млади. И какво общо има това с коментара ми? Пак търсиш поводи да засягаш на лична основа, но не ти се получава. Какво си намираш ти не ни вълнува.

 

Ти също си нон - стоп тук, или имаш загуба на памет? Всеки ден си тук, четеш, пишеш и ме коментираш. Всички го виждат. А иначе на мен ми говориш. Осъзнай се.

 

Крайно време е да решиш Василена или Александър да бъдеш .

Излез от филма.

 

Кво се занимаш с това да те обсъжда така отгоре на всичко? Връчвай му банана да си ходи където ще вкрайна сметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не са 40 годишни хората на които съм пратила, а са доста по млади. И какво общо има това с коментара ми? Пак търсиш поводи да засягаш на лична основа, но не ти се получава. Какво си намираш ти не ни вълнува.

 

Ти също си нон - стоп тук, или имаш загуба на памет? Всеки ден си тук, четеш, пишеш и ме коментираш. Всички го виждат. А иначе на мен ми говориш. Осъзнай се.

 

Крайно време е да решиш Василена или Александър да бъдеш .

Излез от филма.

Хаха,виж,че освен мен вчера и Даркчайлда ти каза,че имаш проблеми с четенето с разбиране и сега го доказа отново.То не става само с ядене трябва и акъл. :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото беше забранено да се говори на мъже в среден или женски родТа,кога да очаквам бана на лелята или да пиша директно на Момо?

 

На моите години е приемливо да стоя често в интернет особено при такова време и сесия,докато при теб има съвсем различни цели за постигане.Така като гледам обаче ще си останеш с форума завинаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха,виж,че освен мен вчера и Даркчайлда ти каза,че имаш проблеми с четенето с разбиране и сега го доказа отново.То не става само с ядене трябва и акъл. :3fdb8960598fa63e:

 

Между другото беше забранено да се говори на мъже в среден или женски родТа,кога да очаквам бана на лелята или да пиша директно на Момо?

 

На моите години е приемливо да стоя често в интернет особено при такова време и сесия,докато при теб има съвсем различни цели за постигане.Така като гледам обаче ще си останеш с форума завинаги.

 

То и ти го нарушаваш това правило в момента, ама давай пиши на момо. Ако още не му е кипнало да го занимавт сички кой с която глупост му скимне, и да лопне кепенците на форума, със сигурност сме на път да стигнем дотам. Лошото е че ние ще го преживеем, ма ти дето едва ли не спиш тука ко ша прайш незнам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не ми стана ясно защо категоризирате като хит “Просто шоу”, която е абсолютен флоп?Песента беше сдъвкана и изплюта от действащия тогава мегахит “Не се изтриваш”.Не е лоша песньовка, ама е на ниво “Аматьорка” по популярност. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не ми стана ясно защо категоризирате като хит “Просто шоу”, която е абсолютен флоп?Песента беше сдъвкана и изплюта от действащия тогава мегахит “Не се изтриваш”.Не е лоша песньовка, ама е на ниво “Аматьорка” по популярност. :3fdb8960598fa63e:

 

1) Шото е яка тупалка

 

2) Шото е имаме доклад, че още я пускат по дискотеките и хората се размазвали на нея

 

3) Не знам що я определята като флоп и на ниво "Аматьорка", при условие че има 10 милки? А песни с по-малко са набеди за хитове? Примерно - Зле те чувам. Ся принципно не се чекна за гледания, щото не ги смятам за меродавни, относно каквото и да било, освен повод да се чоплим тука из форума, ма щом #Йустшоу е флопнала здраво, същия флоп е и Обратно в играта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Шото е яка тупалка

 

2) Шото е имаме доклад, че още я пускат по дискотеките и хората се размазвали на нея

 

 

3) Не знам що я определята като флоп и на ниво "Аматьорка", при условие че има 10 милки? А песни с по-малко са набеди за хитове? Примерно - Зле те чувам. Ся принципно не се чекна за гледания, щото не ги смятам за меродавни, относно каквото и да било, освен повод да се чоплим тука из форума, ма щом #Йустшоу е флопнала здраво, същия флоп е и Обратно в играта.

 

Аз също я харесвам, просто не стана такъв чутовен хит, какъвто го описват тук.Сравни я с “Моро му”, “Стара каравана” и “Пей, сърце” и ми кажи добре ли ти стои до тях?Това са песните, които спокойно можем да определим като големи хитове.

“Обратно в играта” също е флоп, то е ясно.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравни я с “Моро му”, “Стара каравана” и “Пей, сърце” и ми кажи добре ли ти стои до тях?

Защо пък задължително трябва да я слагаме до тях?

Не може ли една песен да е хит без да е от ранга на "Пей, сърце"?

Гледанията са около 10 млн. и са събрани от нейната хитовост, а не от показването отстрани (което отдавна го няма)

 

Флоп?

https://streamable.com/ajtj9

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви са тия рекорди сега - за 10 дни 3 песни подобриха рекорд, който преди това година и три месеца никой не можа да мине?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и ти го нарушаваш това правило в момента, ама давай пиши на момо. Ако още не му е кипнало да го занимавт сички кой с която глупост му скимне, и да лопне кепенците на форума, със сигурност сме на път да стигнем дотам. Лошото е че ние ще го преживеем, ма ти дето едва ли не спиш тука ко ша прайш незнам.

Като гледам последните дни ти спиш тук,а не аз,така че не знам кой какво ще преживява.Клетия ти,няма да има място където да си изливаш злобата по Преса.

 

Само не ми стана ясно защо категоризирате като хит “Просто шоу”, която е абсолютен флоп?Песента беше сдъвкана и изплюта от действащия тогава мегахит “Не се изтриваш”.Не е лоша песньовка, ама е на ниво “Аматьорка” по популярност. :3fdb8960598fa63e:

А мегахита "ще ти пръсна дисплея и панела"? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИЗБРАХТЕ "ЗООПАРК" НА АНЕЛИЯ ЗА "ПЕСЕН НА 2018"! :Vishenka_05:

http://bgvipnews.eu/2019/02/15/%D0%B8%D0%B...JYNDeX4Qu3lgJ_k

Аз мислех, че “Копакабана” е спечелила! :whistling:

 

Защо пък задължително трябва да я слагаме до тях?

Не може ли една песен да е хит без да е от ранга на "Пей, сърце"?

Гледанията са около 10 млн. и са събрани от нейната хитовост, а не от показването отстрани (което отдавна го няма)

 

Флоп?

https://streamable.com/ajtj9

Не може да не я слагаме, защото тогава се обезмисля значението на думата “хит”.Нали така се мери аршина - със съпоставяне до най-големите и хитове?Популярна песен може би, но хит в никакъв случай.Относно показването на мен редовно ми се показва отстрани, сума ти месеци след премиерата.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви са тия рекорди сега - за 10 дни 3 песни подобриха рекорд, който преди това година и три месеца никой не можа да мине?

Насра ли се, че Азис го наби на Пресовия кючек?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Насра ли се, че Азис го наби на Пресовия кючек?

Изобщо не ме интересува кой го е набил. Важното е, че Галена не го е направила.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси изтърбуши Галин от тренда..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...