Jump to content



Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Хайде още един дойде да насажда врели некипели. По-скоро вие сте травматизирани от огромните успехи на Преси, щом полагате такива усилия за да ги дискридитирате.

 

Хайде да вземеш да не си психично болен, става ли? Или викаш не става?

 

Защо когато направиха тема против Стела ти й каза "Остави ги да плюят, утре ще му мислим", демек "Нека да ги оставим да те плюят на воля, циркът е за твоя сметка".

 

А когато някой направи тема против теб я затаваряш на мига?????? Защо не ги оставиш да те плюят, бе двуличник долен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф,малко ни беше Пломбата както го нарекоха по-горе,а сега и с обичайните заподозрени се появиха.Мъка..

 

ПП Някой да укроти Кондьо,понеже клетия пак е в нервна криза и ме обижда в репутацията ми. Няма ли бан до утре следобед пиша на Момо.Аман от изблиците му,да си купи дилдо най-сетне. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф,малко ни беше Пломбата както го нарекоха по-горе,а сега и с обичайните заподозрени се появиха.Мъка..

 

ПП Някой да укроти Кондьо,понеже клетия пак е в нервна криза и ме обижда в репутацията ми. Няма ли бан до утре следобед пиша на Момо.Аман от изблиците му,да си купи дилдо най-сетне. :mf_surrender:

 

Сам си слагаш псевдоним "Василена". Мъж си. Мъж, който се вживява в ролята на жена = траверс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сам си слагаш псевдоним "Василена". Мъж си. Мъж, който се вживява в ролята на жена = траверс.

Интрижки на отегчени жени не ме впечатляват. който им вярва само си показва капацитета,така че си прави извода,Кондьо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почнахте ли да слушате хита на Преслава или още пишете "Преслава купува гледания" в тоя форум със сълзи във очите?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не заслужаваше веднага бан. Просто ако беше го написал някой друг (примерно Пресов) щеше да се размине с проценти.

Току що се завърна от бан и веднага навъртя две нарушения. Нямаше как да му се размине само с проценти.

Аз какво съм виновен че не може да си владее нервите? :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kondomcho ще си почине още 3 дни.

НЕ виждам защо раздаваш банове за лицемер - това отнесено към теб не е обида, а чистата истина.

 

Или да почвам пак да ти вадя цитатите ква фурнаджийска лопата си?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не заслужаваше веднага бан. Просто ако беше го написал някой друг (примерно Пресов) щеше да се размине с проценти.

Ти кво искаш тука кат пишеше личните ми данни не получи бан, не се прави на жертва

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само заради това. Обиждал е потребител в репутация.

 

Уау, ти изведнъж се трогна да гледаш кой кво пише по репутациите? Напрао няма да мога да заспя от изненада.

 

Кат си почнал, що не одеш да затвориш ей тая тема? http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=110984

 

Напълно дублира другата анкета за Преса или Галя, нали беше против правилата повтарящи се теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е само заради това. Обиждал е потребител в репутация.

не заслужаваше бан според мен а предупреждение и Фиклена обижда на турски в репутациите ала никой не и обръща внимание

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипче на хора, избухващи на вселенския хит, който не е паднал под 350к на ден КОГА?

 

https://streamable.com/ey5ti?fbclid=IwAR3cg...YL5Er_QvJ5S7LNY

https://streamable.com/yq35i?fbclid=IwAR03G...ZrEUEbycqATDVPg

 

От Събота вечер в меката на купоните... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Бе то не е важно да звучи в меката на купоните, невзирая тука какви си мечтаят.

 

Важното е да звучи в междучасията по началните училища и да вървят продажбите на Корцет в околните Лафки.

 

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само че е първа в Трендинг, Преса получава 100-150к. Между 14-16ти, в световен мащаб се изляха толкова много песни. Трафикът се засили страшно много. България също влезе в това число. А пък конкуренцията в момента е нищожна.

 

 

Направо ги убивам удари 3 млн за седмица, тоест по 420К на ден. Мотел имаше 3,6 млн., тоест по 500К на ден. Криско и Слави удариха 4,5млн за първата седмица, което значи че са къртили 620К на ден. Преслава прави по около 300К

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаххахахах...къде го е изцепила това. И после тук някои наивници твърдят, че тя - светата вода ненапита - не се интересувала от гледания. Целта й е толкова очевидна и отблъскваща - да се изкара най-Най-НАЙ с цената на всичко. Затова си е напазарила гледания, затова сега се е изхвърлила и с още 200к отгоре над покупката.

Значи е признала, че е купила 700, но първия ден са се отчели по-малко :D

 

Не са останали по картата от другите траншове. С близо 700 000 последователи във Фейса 1700 лайка със или без реклама е доста потресаващ резултат - не мислиш ли?

Да, то Екстра Нина с 6000 последователи прави по 800 лайка на селфитата си, с реклама - 15 000. За Преса е потресаващо слаб резултат.

 

Хаххаха..."Стара каравана" звучеше 2 лета по-късно по 2 пъти на вечер по дискотеките по морето. Да ти имам представата за сезонен хит. "Боже, прости" беше в пика на Фики и вторият им дует след мегахита "Кой" - нищо нелогично няма и в тези гледания.

Боже, прости си е хит, все още я пускат понякога.

 

Любима песен в този разкошен албум - "Обяснения не давам"?

Сега погледнах кои песни са вътре - мазни шедьоври като Наздраве и Уличник! Другите не ги знам повечето.

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast featured and pinned this Тема
  • Fast unfeatured, unpinned and locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...