Jump to content



Online: Галена - Сърце


Препоръчани коментари

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Такива проекти искам!!!!

Отдавна не ми беше толкова много харесал проект на Галена, може би от Мама Ураган. И като песен и като клип.

Браво Галеееееее :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е Галената, която харесвам! Жалко, че се мина през много "Просто шоута" и "Мами ураган", но важното е, че се върна.

Песента е невероятна във всеки един аспект. Поздравления на nolee за текста, пожелавам му да е първият от многото. Цялостно парчето ми напомня на "Спри ме" и "Мразя да те обичам", които са ми от най-любимите.

Клипът е чудесен, но нищо ново за Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да кажа този път освен - НАЙ-НАКРАЯ! Като цяло песен на Галена не ме е радвала толкова от "Една жена" за последно. Това ми се слушаше от нея, нещо по-меланхолично, подходяща песен за сезона. Клипът е чудесен и този път! Браво! Достоен цялостен проект! Така добре започва годината.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 час:

 

Гледания - 36 113

Харесвания - 4,5 хил.

Коментари - 250 коментара

Явно е имало ъпдейт, защото само 15 минути по-късно резултатите са съвсем различни.

Гледания - 46,859 views

Харесвания - 5,3 хил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих грешка, че първо прочетох коментарите и се настроих за неко уникално. Хубави песен и клип, имам малко забележки към текста, но го слушах до първия припев само, пък и не ми е най-важното по принцип. Липсва ми нещо, включително във видеото. Много е красива иначе, а и й отиват такива по проекти. Също за чалгата са нужни. Аз по-скоро Феноменален бих слушал. Бледнее ми след Клеа 😐

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникалнаааа! Точно такъв проект й липсваше в последно време. Радвам се,че послуша феновете си и пусна такава песен. Видеото е много красиво. Хубаво е,че започна пак да сменя екипите и да я представят в различна светлина. Браво! :Vishenka_05:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Извън всякакви очаквания, текстът и особено този на припева, уоу, пуснах си я в метрото и усилих слушалките на макс, хората започнаха да ме гледат странно, а аз се кефя... И ей така се гордея, че такава песен показва как този жанр продължава да е истината и нищо и никой няма да го бутне, докато такива проекти излизат. За видеото какво да кажа, Галена няма равна в това. Изобщо няма да с връщам в миналата година, аз очевидно не възприемам добре останалите ритми в крайностите на rnb и мазно, но това... Това е просто перфектно! Поклон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав е проекта - на черното не може да се каже бяло!

Песента можеше да е малко по-ударна, но пък клипът компенсира!

Браво на Галена - добро начало на годината,определено! :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален текст, уникална песен, уникален клип! Всичко е изпипано просто до последния детайл. Галена няма равна в бг музиката в момента по качество на клиповете, а в последно време и песните й са връх! Докато ТОП имената работят само с едни и същи режисьори непрестанно, Галена излиза от рамката и ето го резултатът. Истински новатор, ако другите вземат пример от нея и се стараят да правят такива истински поп-фолк проекти, а не поп бозички, поп-фолкът наистина няма да умре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има един много мъничък недоизпипан момент. В края на кадрите в близък план, когато остава без сърце - червената Галена си сваля ръката, и веднага след това в далечния план тя е с ръка на сърцето отново.

Хахаха, нищо особено, просто се забелязва.

Много е добро парчето - текст, музика, всичко е на ниво. Много влага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има един много мъничък недоизпипан момент. В края на кадрите в близък план, когато остава без сърце - червената Галена си сваля ръката, и веднага след това в далечния план тя е с ръка на сърцето отново.

Хахаха, нищо особено, просто се забелязва.

Много е добро парчето - текст, музика, всичко е на ниво. Много влага.

 

Също така са на различен фон двете.. :1000 (29):

 

Но това няма значение, ТОП песен и клип! Галоч сцепи всичко живо.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Галена!

Сега някой колега ще я пипне за клубовете и е готова!

 

Този проект, ако не друго ще разбуни духовете и ще събере останалата паплач, която през изминалата 2018та си помисли, че каквото ни пуснат това ще слушаме. Галена отново вдигна летвата и постави всички излязли песни миналата година под санитарния минимум. Дано 2019 излизат само такива силни песни!

 

Поздравления и за текста, изключително въздействащ!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бива, песента хубава, клипа и той, ма засега не ма грабва честно казано, по добре да беше завъртяла един качествен гюбек като за душата като лидерка, която няма да назовавам и тука, но е ясно на всички коя е :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...