Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не е затва - на мен лично ми излиза все още Татяна след Сърце, и специално прегледах 2 браузъра и един инкогнито, демек не е само до лични предпочитания.

 

Чак като генерирах плейлиста от Сърце ми я наблъска с други песни на Галче, ама нито една от тия дето са в топ 100 (примерно Просташко шоу, На две големи, диагнозата, Аларма) - тука вече яко играят алгритмите да ти пускат парчето, дето знаят че са ти любими.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,но повечето хора не си трият бисквитките и както казаха тук заради тях в предложения повечето песни,които ти излизат са такива,които си слушал скоро или често,така че шамсът да ти тръгне нрщо,което не харесваш е мнооого малък.

 

Ами добреее, тогава това какво би следвало да покаже? Тези песни хората са ги слушали и ги харесват. И ги слушат пак. :3fdb8960598fa63e: Ако не искат да ги слушат ще ги стопират, какво като са им тръгнали? Ти слушаш ли всяка песен която ти се пуска автоматично?

 

На мен понякога ми тръгват песни, които не съм слушала, или такива, които не харесвам. Сайта избира и ти предлага подобни на такива, които си слушал. Но познай, ако не желая да я слушам я прискачам веднага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами добреее, тогава това какво би следвало да покаже? Тези песни хората са ги слушали и ги харесват. И ги слушат пак. :3fdb8960598fa63e: Ако не искат да ги слушат ще ги стопират, какво като са им тръгнали? Ти слушаш ли всяка песен която ти се пуска автоматично?

 

На мен понякога ми тръгват песни, които не съм слушала, или такива, които не харесвам. Сайта избира и ти предлага подобни на такива, които си слушал. Но познай, ако не желая да я слушам я прискачам веднага.

Песните на Галена в топ 100 са били хитове и е нормално да са харесвани от хората.Мисълта ми е,че гледанията им са се повишили от алгоритмите,а не защото хората са се сетили за тях.Затова и казах,че когато Преслава изкара песен и при нея ще се случи същото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро търсих инфо по този въпрос и повечето сайтове бяха с консенсус, че трябват пълни 30 секунди, за да отчете гледане. Мен някоя песен, ако не ме кефи, я спирам на третата-четвърта секунда.

 

Иначе нашият приятел xroflx9 и през новата година ще пее старата си провокаторска песен. :3fdb8960598fa63e: Още от януари обаче се долавя прегракналост в гласа му. :Vishenka_05:

 

Сега новото, което искат да внушат е, че песните са гледани, защото са им тръгнали автоматично.

 

Представяш ли си как на Фаст, Кели и компания им тръгват песни на Галена, те ги гледат, не ги спират и трупат гледания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните на Галена в топ 100 са били хитове и е нормално да са харесвани от хората.Мисълта ми е,че гледанията им са се повишили от алгоритмите,а не защото хората са се сетили за тях.Затова и казах,че когато Преслава изкара песен и при нея ще се случи същото.

 

Добре, тия алгоритми защо са изкарали точно тези песни? Защо не други на Галена? И пак ти казвам, дори да ти тръгне автоматично заради алгоритми на сайта, ако не те кефи песента ще я спреш преди 30-тата секунда, което означава, че няма да отчете гледането. Ако пък я оставиш, значи искаш да я слушаш. И така...

 

Искаш да кажеш, че хората не се сещат вече за "Моро му" ли? Че тя се превърна в една от най-разпознаваемите и желани песни на Галена, защо да не се сети някой да си я пусне?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама че естествено,че гледанията на стари песни идват пт показвания и разни други алгоритми,освен ако не са някакви мегахитове ала Мотел,а всички знаем,че Галена няма такива.Еро например "Видимо изневерил" имаше по-малко гледания от "Върнах ти го" и "Една жена",а сега е по-гледана и от фвете с 10+ милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, тия алгоритми защо са изкарали точно тези песни? Защо не други на Галена? И пак ти казвам, дори да ти тръгне автоматично заради алгоритми на сайта, ако не те кефи песента ще я спреш преди 30-тата секунда, което означава, че няма да отчете гледането. Ако пък я оставиш, значи искаш да я слушаш. И така...

 

Искаш да кажеш, че хората не се сещат вече за "Моро му" ли? Че тя се превърна в една от най-разпознаваемите и желани песни на Галена, защо да не се сети някой да си я пусне?

Е,ти ми даваш Моро му,която е един от последните най-големи хитове на Галена.Моро му е втория най-гледан клип за 2017 и ти го показва като влезеш в профила на Планета в ютюб.За нея съм съгласен.Аз говоря за песни като "Мина ми",която дори Галс не си я спомня сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама че естествено,че гледанията на стари песни идват пт показвания и разни други алгоритми,освен ако не са някакви мегахитове ала Мотел,а всички знаем,че Галена няма такива.Еро например "Видимо изневерил" имаше по-малко гледания от "Върнах ти го" и "Една жена",а сега е по-гледана и от фвете с 10+ милиона.

 

Е то коя друга има хит като "Мотел"? Преслава ли, или друга?

 

Хем на хората им излизали щото ги харесвали, хем гледанията идват от това, че тръгват автоматично... Пак те питам - кой ще слуша песен която не иска въпреки, че му се е пуснала автоматично?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,ти ми даваш Моро му,която е един от последните най-големи хитове на Галена.Моро му е втория най-гледан клип за 2017 и ти го показва като влезеш в профила на Планета в ютюб.За нея съм съгласен.Аз говоря за песни като "Мина ми",която дори Галс не си я спомня сигурно.

 

Ааа, до този момент не си пролича да говориш за "Мина ми" само. Говореше си доста общо за всички песни. Това сега го извъртя. :1000 (29): Дори "Мина ми" да е тръгнала автоматично, хората ако искат ще си я спрат. Аз например я слушам доста често, защото я харесвам, но не си спомням някога да ми е тръгвала сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то коя друга има хит като "Мотел"? Преслава ли, или друга?

 

Хем на хората им излизали щото ги харесвали, хем гледанията идват от това, че тръгват автоматично... Пак те питам - кой ще слуша песен която не иска въпреки, че му се е пуснала автоматично?

И аз пак ти казвам,че повечето песни на Галена в топ 100 са хитове и щом са били такива значи хората са ги харесали.Защо да не я оставят щом им се е пуснала?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз пак ти казвам,че повечето песни на Галена в топ 100 са хитове и щом са били такива значи хората са ги харесали.Защо да не я оставят щом им се е пуснала?

 

Щом са ги оставили, значи ИСКАТ да ги слушат и всичко в класацията си е съвсем реално. Гледанията са направени защото хората са искали и са РЕШИЛИ да гледат клипчето.

 

Това, което ти каза е, че класацията е измислена. От всичко казано до този момент, кое доказва твърдението ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки че "Сърце" не е песен за дискотеки забелязвам от сторита, че я пускат редовно, било то оригинал или с някакъв ремикс. Отделно цялата дискотека я пее по участия на Галена. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом са ги оставили, значи ИСКАТ да ги слушат и всичко в класацията си е съвсем реално. Гледанията са направени защото хората са искали и са РЕШИЛИ да гледат клипчето.

 

Това, което ти каза е, че класацията е измислена. От всичко казано до този момент, кое доказва твърдението ти?

А че кога съм казал, че гледанията в нея са нереални? Измислена е,защото се чудите какъв абсурден рекорд да си измислите,за да изглежда кариерата на Галена в разцвет,а всъщност една бърза справка показва,че единия клип на "Употребена" на Андреа прави приблизително 30к+/- дневно,което праща повече от половината песни в тази класация на Галче в коша.Ако пък тръгна да смятам гледанията и на двата клипа на Употребена ще издуха и Шефката сигурно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песните на Галена в топ 100 са били хитове и е нормално да са харесвани от хората.Мисълта ми е,че гледанията им са се повишили от алгоритмите,а не защото хората са се сетили за тях.Затова и казах,че когато Преслава изкара песен и при нея ще се случи същото.

 

И това някакво откритие ли би следвало да е? Отдавна е ясно на всички и никой не твърди, че изведнъж хората са се сетили за "Мина ми" и песента отново е хит. Важното е, че не я skip-ват.

 

Хайде, чакаме Преслава да изкара новото си предложение и да видим дали ще има 7 парчета в ТОП 100. За да подобри рекорда, й трябват 8 всъщност. :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако алгоритъма ви пуска определени песни на Галена след Сърце, тва е щото сте ги слушали вече и заради нищо друго.

 

Това е вярно, но има и други фактори. Защо иначе изведнъж този наплив на стари нейни песни в класацията? Има значение какво си слушал, но мега секретният алгоритъм на сайта също има тежест.

 

Пример: "Няма да ти пиша" изведнъж става по-гледана от "Не се изтриваш". Очевидно тубата масово е почнала да предлага на хората по-стария хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А че кога съм казал, че гледанията в нея са нереални? Измислена е,защото се чудите какъв абсурден рекорд да си измислите,за да изглежда кариерата на Галена в разцвет,а всъщност една бърза справка показва,че единия клип на "Употребена" на Андреа прави приблизително 30к+/- дневно,което праща повече от половината песни в тази класация на Галче в коша.Ако пък тръгна да смятам гледанията и на двата клипа на Употребена ще издуха и Шефката сигурно. :1000 (29):

 

Ами измисли и ти някакъв рекорд, като е толкова лесно. Ама не е и затова е по-лесно да плюем и хейтим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това някакво откритие ли би следвало да е? Отдавна е ясно на всички и никой не твърди, че изведнъж хората са се сетили за "Мина ми" и песента отново е хит. Важното е, че не я skip-ват.

 

Хайде, чакаме Преслава да изкара новото си предложение и да видим дали ще има 7 парчета в ТОП 100. За да подобри рекорда, й трябват 8 всъщност. :unsure:

Поживём — увидим. Да се надяваме алгоритъма да е благосклонен и към нея,за да си подхранва ехидната усмивка :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поживём — увидим. Да се надяваме алгоритъма да е благосклонен и към нея,за да си подхранва ехидната усмивка :Vishenka_05:

 

@Preslava

 

Правя муски за ехидни усмивки. За теб обаче тарифата е двойна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами измисли и ти някакъв рекорд, като е толкова лесно. Ама не е и затова е по-лесно да плюем и хейтим.

Андреа си има 3 рекорда,които се сещам на прима виста.

*Най-гледаната чалга песен на жена

*Най-дълго стояла песен на върха на Сигнал

*4 най-гледана българска песен

Тези рекорди са неоспорими и надали някоя чалгарка ще ги мине вече.Иновациите в клиповете,първата с песни от Кости и Оцко в Пайнер не ги включвам в рекордите,защото не ги приемам за такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И докато вие се надявате на каквото и да било, Галена продължава да мачка в клубовете като истинска шефка. Една позната снощи беше на рожден ден и ми каза следното:

 

Шефката - 2 пъти

Феноменален - 2 пъти

Моро му, Просто шоу и Сърце х 1 път

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...