Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Най-силен дебют от старата генерация май имаше Малина с ''Грехове'' и над 200к.

 

Ние сравняваме старата генерация лидерки. Малина е прилеп.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандалът продължава! Тото се похвали как напълнил зала "Арена Армеец“ с евтини билети!

845725.jpg

Очевидно Тото от група "СкандаУ“ се жегна от написаното, че заедно с колегата му Лъчо ще претърпят огромен провал на концерта си в "Арена Армеец“. Той пусна серия от сторита в Инстаграм, на които се обяснява, че това не е вярно, пише Хотарена.

 

Изпълнителят от нашумялото дуо изчете статията и за да я обори, показа интерактивната схема на залата, която показва, че 2 месеца преди мероприятието тя е почти пълна и са останали прекалено малко свободни места.

 

Е, това няма как да не е така, тъй като концертът на "СкандаУ“ постави рекорд за най-ниска цена на билети. Справка със сайта, в който те са пуснати в продажба, сочи, че най-високата цена за пропуск е 10 лева и забележете – за правостоящи! Има по 10 лева и за седящи в близост до сцената. Най-евтиният билет е от 8 лева -за най-отдалечените редове в залата, на които явно никой не желае да поседне и да погледа музикално шоу.

 

Щеше да е голям цирк, ако не бяха запълнили такъв капацитет с билети от… 10 кинта. В историята на музикалните BG концерти, провеждани някога в "Арена Армеец“, няма пропуски, които да са били толкова евтинджос.

 

Друго подобно събитие за месец април, макар с няколко дни по-късно от това на СкандаУ, е концертът на Михаела Филева в "Зала 1“ на НДК-а. Макар че тя е с по-дълъг стаж във висотите на музикалния шоубизнес, е проявила скромност и си е избрала по-малка зала. При нея най-ниската цена на билетите е 15 лева, а най-високата – 40. Вероятно схемата с 10-те лева работи отлично, тъй като при Мишето има доста свободни места…

 

Самият Криско, който стои на топа на поп музикалния шоубизнес, все още не си е позволил лукса да пее в "Арена Армеец“, извън поканите да бъде гост-изпълнител там, макар че той също ще я запълни и то не на ниски цени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса колко направи с "Много съм добра"?

257K

Гледай да не бъркаш - 242K, И това ще преживея- 206K, В друг живот - 176K, И на всички като тебе- 150K. Категоричната лидерка от старата генерация, която Рамания винаги удобно подминава.

На второ място е Кали- Каква съм луда, мисля че беше към 190K. Но ако гледаме само актуалните предложения на изпълнителите, Деска и Ванчето са водачите на парада, и Камс с тях. Искаме трио с 500K!

 

Най-силен дебют от старата генерация май имаше Малина с ''Грехове'' и над 200к.

Мисля, че става въпрос за самостоятелни песни, а и Малина не е от старата генерация т.е от звездите от 90-те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

257K

Гледай да не бъркаш - 242K, И това ще преживея- 206K, В друг живот - 176K, И на всички като тебе- 150K. Категоричната лидерка от старата генерация, която Рамания винаги удобно подминава.

На второ място е Кали- Каква съм луда, мисля че беше към 190K.

И двете са прекрасни, така че не съм ядосана, че са имали повече от Ванча.

Доволна съм от нашата рожденичка, дано и тази вечер в Пловдив се представи добре и да помисли и за софиянци скоро.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете са прекрасни, така че не съм ядосана, че са имали повече от Ванча.

Доволна съм от нашата рожденичка, дано и тази вечер в Пловдив се представи добре и да помисли и за софиянци скоро.

Оу, тя вярно, че и рожден ден има, и то юбилей. Да й е честит. Днес ли излиза албума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оу, тя вярно, че и рожден ден има, и то юбилей. Да й е честит. Днес ли излиза албума?
Днес, да. Утре ще ми го купят и го очаквам с нетърпение! :Vishenka_05: 50 годишна красавица!

 

Искам да чуя клубната версия на "Не искам да знаеш", а от рекламата му звучи, че рок версията на "Не ме боли" ще е мащабна и много хубава.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес, да. Утре ще ми го купят и го очаквам с нетърпение! :Vishenka_05: 50 годишна красавица!

 

Искам да чуя клубната версия на "Не искам да знаеш", а от рекламата му звучи, че рок версията на "Не ме боли" ще е мащабна и много хубава.

 

Аз още не съм си взел Не давам да се даваме хахаха. :1000 (29): Тотално съм отвикнал да купувам Бг албуми, само на Лили почти не пропускам.

Много ме радва Ивана, че на 50 години тепърва се освежи и подмлади с новата визия, че и взе да постига свои лични рекорди в YouTube ерата. Дано това наистина да е само началото, както беше подметнал един от другите фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още не съм си взел Не давам да се даваме хахаха. :1000 (29): Тотално съм отвикнал да купувам Бг албуми, само на Лили почти не пропускам.

Много ме радва Ивана, че на 50 години тепърва се освежи и подмлади с новата визия, че и взе да постига свои лични рекорди в YouTube ерата. Дано това наистина да е само началото, както беше подметнал един от другите фенове.

Трябва да си вземеш и "Не давам да се даваме", защото вътре са двете съкровища:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да си вземеш и "Не давам да се даваме", защото вътре са двете съкровища:

 

 

Дам, Ванчето и покрай този албум се беше засилила. Добри парчета направи.

Но класиката си е класика! Да пием по едно шампанско (без сълзи) послучай юбилея на Певицата на народа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, Ванчето и покрай този албум се беше засилила. Добри парчета направи.

Но класиката си е класика! Да пием по едно шампанско (без сълзи) послучай юбилея на Певицата на народа.

 

Дано този път засилката е стабилна и постоянна!

 

Да ни е жива и здрава класичката, да ни радва още дълги години! :happybday:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie: :helpsmilie:

 

Майкооо ... много е простичък. Не може едно изречение да върже. И страшно си е повярвал.

Пожелавал успех на Десита и бил насреща ако не й вървяло. Хахахахаха. Смях.

 

Да пее и да не говори много, че положението е трагично.

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

:helpsmilie: :helpsmilie:

 

Майкооо ... много е простичък. Не може едно изречение да върже. И страшно си е повярвал.

Пожелавал успех на Десита и бил насреща ако не й вървяло. Хахахахаха. Смях.

 

Да пее и да не говори много, че положението е трагично.

 

Отиди ти на 18-19 на първото си телевизионно интервю пред камери да се потиш да видим дали ще ти знае толкова устата. Най-много да се подуеш от пристеснение. :bag:

 

Момчето е музикант, не е длъжно да се изразява като даскалка по литература.

 

Супер яко изказване за Десита!

 

Ти нали направи сърцераздирателно напускане на форума с емоционални обяснения и ултиматуми? Смях е, че след 5 дни пак си тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мисля, че тази песен има пълният потенциал и заряд да остане във времето като Кой, Хабиби, Мотел и др.

 

Какво ти мнението за уличния style на Теофиков, простоватия начин на изразяване и начина, по който си бръчка челото?

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ти мнението за уличния style на Теофиков, простоватия начин на изразяване и начина, по който си бръчка челото?

 

Преди малко изгледах интервюто и ми направи добро впечатление. Не очаквам от едно 18г. момче да разполага с отличен речник и използва високопарни думи.

Лично усетих, че е искрен и няма нищо надменно в поведението му. Кефя се на млади хора, които следват мечтите си и правят нещо, което ги зарежда. Пее супер, очевидно го очаква и светло бъдеще.

Бих казал за него, най-сетне един свеж полъх, талантливо момче, на което от сърце пожелавам успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...