Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не мога да повярвам че някои потребители нарочно правят фалшиви гледания на Преслава и Яница, точно тези които уж са големи фенове на Яница. За какво ви е? Тук лъжете и манипулирате, ужасни сте.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

mitko_il2000 e човекът. В момента е онлайн, а одеве дори беше в темата на Наградите. Той има права в целия форум.

Едва ли е бил той. Той се занимава предимно с линковете.

Пък и който и да бил, проблемът вече е решен. Престанете да правите драми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

mitko_il2000 e човекът. В момента е онлайн, а одеве дори беше в темата на Наградите. Той има права в целия форум.

 

И аз стигнах до тоя извод току-що btw. Даже пратих на Стела на ЛС.

А въпроса е: Защо го е направил??

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз стигнах до тоя извод току-що btw. Даже пратих на Стела на ЛС.

А въпроса е: Защо го е направил??

Някой от приятелите ти да не би да ти има паролата? Не виждам защо само твоят коментар ще е редактиран.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли е бил той. Той се занимава предимно с линковете.

Пък и който и да бил, проблемът вече е решен. Престанете да правите драми.

 

Как ще е решен? Решен ще е когато се разбере кой е и си получи наказатието. Това не е нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от приятелите ти да не би да ти има паролата? Не виждам защо само твоят коментар ще е редактиран.

 

Имат я, но когато някой влезе от друго устройство нали автоматично излиза от твоетоо и трябва да влязеш ак?

Аз си бях в профила и не ме е изхвърляло, когато се случи това. Демек отпада като вариант.

 

Другия вариант е да имам шизофрения :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли е бил той. Той се занимава предимно с линковете.

Пък и който и да бил, проблемът вече е решен. Престанете да правите драми.

 

Ти би следвало да искаш по най-бързия начин да се разбере кой е, а не да призоваваш към това да си затваряме устите и да не вдигаме шум. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли е бил той. Той се занимава предимно с линковете.

Пък и който и да бил, проблемът вече е решен. Престанете да правите драми.

 

Значи си бил ти. Престане да правите драми?

Какви драми, това е манипулиране на вота.. а и го приемам като лично отношение към мен.

Веднага трябва да се разбере кой е и да му бъдат свалени правата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално ли е форумците да праят фалшиви гледания на Тита, Преслава и Яница с цел унижаване на тях и агитката за галена с уж верни информации? Същите направиха и 50 хил. гледания на Клеа с 20 лайка в някакъв долнопробен инстаграм

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има специално създадена група Респект с права на глобален модератор, когато мен ме направиха респект бях попаднал в тази група, но писах на Момо и ме премести.. мисълта ми е, че някой може да е попаднал там също по грешка.. примерно Кака Кели :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моят отиде при Денис.

 

Един от предишните пъти когато даваше респект, Момо беше объркал нещо и беше сложил права на новите респекти. После го беше видял и им ги махна. А тези не излизат в списъка на модераторите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално ли е форумците да праят фалшиви гледания на Тита, Преслава и Яница с цел унижаване на тях и агитката за галена с уж верни информации? Същите направиха и 50 хил. гледания на Клеа с 20 лайка в някакъв долнопробен инстаграм

Замълчахте нещо сега с тези гледания. И по-добре да мълчите

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замълчахте нещо сега с тези гледания. И по-добре да мълчите

А защо да не са те? Тита даже се хвалеше с тези гледания, а Преси както си я знаем к'ва алчна е...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замълчахте нещо сега с тези гледания. И по-добре да мълчите

 

Аз ги купувам бе, аз съм! И на Тита, и на Преслава, и на Яница!! Искам да са успешни в очите на хората. Айде мирясай вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...