Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Глейте ква хубава принцеса

15 005!

Певицата-загадка, която те блокира ако се осмелиш да й зададеш въпрос свързан с личността й! Мистерията КЛЕЯ - приемете я като такава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С детрониране от Тита :Vishenka_05: Всички говорят за муцитата й!

И ако някой хареса повече тази гадост с "текст" от красивото послание в песента на Галена, значи имаме голям проблем... И да не кажете пак, че се оплаквам. Просто искам да разбера какво не е наред, че такава песен да направи повече гледания от шедьовър като "Сърце". Тита пее за ташаци, другото същество не се и разбира какво пее... На вас наистина това ли ви се слуша и ви харесва?

Иначе сега разбирам, че текстът е писан от форумец, уоу... Бравоооо! Евала на Галена, че се довеярва и опитва. Останалите да се учат вместо да събират трима добре познати в екип и пак нищо да не стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата-загадка, която те блокира ако се осмелиш да й зададеш въпрос свързан с личността й! Мистерията КЛЕЯ - приемете я като такава!

Знае как да поддържа интереса. Дори интервюта не са й нужни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя е смазала! :1000 (33): Да не кажете, че я плюя само. :D Ама така е, дала е всичко от себе си като е видяла каква конкуренция се задава в лицето на КЛЕЯ! Добре, че се появи кралицата от Елховско, че да имат стимул чалгарките да правят качествена продукция!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя е смазала! :1000 (33): Да не кажете, че я плюя само. :D Ама така е, дала е всичко от себе си като е видяла каква конкуренция се задава в лицето на КЛЕЯ! Добре, че се появи кралицата от Елховско, че да имат стимул чалгарките да правят качествена продукция!

Според теб в какъв стил ще е следващия хит на Клеа?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб в какъв стил ще е следващия хит на Клеа?

Може би ще скандализира с проект в другата крайност - разтърсваща балада, за да покаже романтичната си страна! Но честно казано, аз лично бих предпочел диво парче пак, защото много искам аутфита от боди и бельо да бъде увековечен в клип! За жалост препоръки какво бих искал да чуя и видя от нея най-вероятно биха довели само до блокиране от нейна страна - още след първата си песен се държи като Глория и не цепи басма на никого, невероятна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би ще скандализира с проект в другата крайност - разтърсваща балада, за да покаже романтичната си страна! Но честно казано, аз лично бих предпочел диво парче пак, защото много искам аутфита от боди и бельо да бъде увековечен в клип! За жалост препоръки какво бих искал да чуя и видя от нея най-вероятно биха довели само до блокиране от нейна страна - още след първата си песен се държи като Глория и не цепи басма на никого, невероятна!

И в ютюб с Глория я сравняват. Няма нищо слочаено.

 

Каквото и да ни поднесе, ще бъде на ниво. Остава ни да чакаме, дано не ни мъчи дълго.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гале със сигурност няма да мине абсолютния чалга рекорд на "Не се изтриваш", но ще е сред най-силните премиери за 2019 г.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ако някой хареса повече тази гадост с "текст" от красивото послание в песента на Галена, значи имаме голям проблем... И да не кажете пак, че се оплаквам. Просто искам да разбера какво не е наред, че такава песен да направи повече гледания от шедьовър като "Сърце". Тита пее за ташаци, другото същество не се и разбира какво пее... На вас наистина това ли ви се слуша и ви харесва?

Иначе сега разбирам, че текстът е писан от форумец, уоу... Бравоооо! Евала на Галена, че се довеярва и опитва. Останалите да се учат вместо да събират трима добре познати в екип и пак нищо да не стане.

Според мен е въпрос на вкус и на усещане на песните в момента. На Тита и Боро е по-комерсиална, иначе евала на Галена, че пусна толкова качествен проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според теб в какъв стил ще е следващия хит на Клеа?

Въпреки, че въпросът не е към мен ще отговоря и аз- все пак феновете на Клеа трябва да споделяме мнения и да обсъждаме заедно предстоящото развитие в кариерата й, което искаме да видим от нея.

Много ми се иска да направи нещо денс, хаус. В стил Дейвид Гета или Калвин Харис, даже ако насъбере пари може някой от тях да наеме да й направи парчето. И видео в стил Лейди Гага- щом вече са сравнявани двете, нека сравнението да е пълноценно!

Убеден съм, че при един подобен проект даже и поп медиите няма как да не я завъртят, дори и без да я карат да си сменя името. Но в краен случай може да пробва с CLESS.

 

Тази нощ се събудих по едно време и в ума ми се въртеше хита й. Манията е истинска!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази нощ се събудих по едно време и в ума ми се въртеше хита й. Манията е истинска!

А на мен и на Lelqtian нощем в ума ни се върти "Перденца". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче да сравнявате ''Спри ме'' със ''Сърце'' е малко странно. Че ''Сърце'' е най-доброто на Галена от ''Моро му'' насам е факт, но е много далеч от другата. И все пак Галена се завърна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А на мен и на Lelqtian нощем в ума ни се върти "Перденца". :Vishenka_05:

Също достоен вариант, но съм убеден, че Lelqtian тези дни е разнообразил среднощните събуждания и вече и той е на вълна "Шефът и шефката". Все пак с него за първи път сме на едно мнение- обедини ни КЛЕА!

 

ПП: Галена е голяма! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Също достоен вариант, но съм убеден, че Lelqtian тези дни е разнообразил среднощните събуждания и вече и той е на вълна "Шефът и шефката". Все пак с него за първи път сме на едно мнение- обедини ни КЛЕА!

 

ПП: Галена е голяма! :Vishenka_05:

 

Когато ми харесва песен на Галена си признавам , но сега се опитвам да я харесам пускам си я на колата вече няколко пъти не ме грабва и това е , сякаш я няма частта в която да се избухне и не я приписвайте при “Спри ме” , защото “Спри ме” е на светлинни години пред тази! Това си е лично мое мнение знам ,че ще бъда нападнат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че въпросът не е към мен ще отговоря и аз- все пак феновете на Клеа трябва да споделяме мнения и да обсъждаме заедно предстоящото развитие в кариерата й, което искаме да видим от нея.

Много ми се иска да направи нещо денс, хаус. В стил Дейвид Гета или Калвин Харис, даже ако насъбере пари може някой от тях да наеме да й направи парчето. И видео в стил Лейди Гага- щом вече са сравнявани двете, нека сравнението да е пълноценно!

Убеден съм, че при един подобен проект даже и поп медиите няма как да не я завъртят, дори и без да я карат да си сменя името. Но в краен случай може да пробва с CLESS.

 

Тази нощ се събудих по едно време и в ума ми се въртеше хита й. Манията е истинска!

Клеа ти се отразява изключително добре. Постовете ти станаха по-кратки и съдържателни. :D

 

Обаче да сравнявате ''Спри ме'' със ''Сърце'' е малко странно.

По-редно е да я сравняваме с "Шефът и Шефката".

 

 

Също достоен вариант, но съм убеден, че Lelqtian тези дни е разнообразил среднощните събуждания и вече и той е на вълна "Шефът и шефката". Все пак с него за първи път сме на едно мнение- обедини ни КЛЕА!

 

ПП: Галена е голяма! :Vishenka_05:

Да, обединителка е. Тя ще спаси чалгата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клеа ти се отразява изключително добре. Постовете ти станаха по-кратки и съдържателни. :D

По-редно е да я сравняваме с "Шефът и Шефката".

Да, обединителка е. Тя ще спаси чалгата.

Благодаря! На същото мнение съм преди Десислава да пусне някой стойностен проект.

 

Когато ми харесва песен на Галена си признавам , но сега се опитвам да я харесам пускам си я на колата вече няколко пъти не ме грабва и това е , сякаш я няма частта в която да се избухне и не я приписвайте при “Спри ме” , защото “Спри ме” е на светлинни години пред тази! Това си е лично мое мнение знам ,че ще бъда нападнат!

Личното мнение не би трябвало да е проблем за никого, всеки си има свои предпочитания и правото да хареса/да не хареса нещо. Проблемът идва, когато личното мнение директно се отсече като факт.

 

Каквото и да си говорим, такива проекти като този на Галена не се правят всеки ден в поп-фолка. Радвам се да видя, че и широката публика очевидно го оценява- Сърце ще навърти поне 350k за денонощие в един инак сравнително слаб период откъм гледаемост в Бг. И ще е горе-долу със сходни или дори повече гледания от комерс дует на две Топ имена в конкурентния бранш. Тотален успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Сърце" и "Задната седалка" са две съвсем различни песни. Глупаво е да се сравняват при положение, че нямат нищо общо като стил. И двете песни са добри в своя стил. Все пак тази която грабва и носи емоция е песента на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря! На същото мнение съм преди Десислава да пусне някой стойностен проект.

Деса бързо да направи един дует с Клеа, може да е по-кръшно парче в стил Фактите го сочат, или пък направо негов кавър. Клейчето ще й спаси годината!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса бързо да направи един дует с Клеа, може да е по-кръшно парче в стил Фактите го сочат, или пък направо негов кавър. Клейчето ще й спаси годината!

Нямам против двете кралици да се обединят, както се обединиха феновете им!

 

"Сърце" и "Задната седалка" са две съвсем различни песни. Глупаво е да се сравняват при положение, че нямат нищо общо като стил. И двете песни са добри в своя стил. Все пак тази която грабва и носи емоция е песента на Галена.

В случая сравнението произлиза от това, че имаха буквално еднакъв старт, даже мисля че в една и съща минута. Пък вече кой какво ще си хареса е друг въпрос. И все пак през 2019 стойностно парче с въздействащ клип да прави толкова гледания, колкото комерс с куп лафчета и полугола чекнеща се мацка си е забележително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Chris PPC

3 hours ago

Shef and shefkata i dont understand

 

Chris PPC

3 hours ago

What the meaning of this song?

 

 

Лъчезара Върбанова

3 hours ago

The song has a deep meaning, she sings about her shef & shefkata and how much they mean to her when they give her 5 bona zaplata.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Chris PPC

3 hours ago

Shef and shefkata i dont understand

 

Chris PPC

3 hours ago

What the meaning of this song?

Лъчезара Върбанова

3 hours ago

The song has a deep meaning, she sings about her shef & shefkata and how much they mean to her when they give her 5 bona zaplata.

:roll1: Тая Лъчезара знае английски колкото наша Кити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...