Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да, много подходяща идея.

А може да е че през тези години Преслава изтръгна сърцето на Галена. :D

Едва ли. Тя не се занимава с други хора в проектите си.

 

Червената Галена е бруталнаа! :girl_cry2:

Много готина е и в двата варианта. :3fdb8960598fa63e:

Не знам защо, но си мисля че имат песен с Криско. Той е подготвил нов албум с 10 нови песни, а тя има 3 дуета. Как мислиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много готина е и в двата варианта. :3fdb8960598fa63e:

Не знам защо, но си мисля че имат песен с Криско. Той е подготвил нов албум с 10 нови песни, а тя има 3 дуета. Как мислиш?

 

В момента не съм сигурна, че искам да има дует с Криско. Не и докато слушам "Сърце" и изпитвам тази емоция. Това е нещо друго. Рап песен не може да те накара да изпиташ това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще направя публично признание, което не искам да се коментира!

Песента на Боро и Тита ме зариби повече от "Сърце". :crybaby:

Галена винаги е повалена от жена-Рак в моята лична класация...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента не съм сигурна, че искам да има дует с Криско. Не и докато слушам "Сърце" и изпитвам тази емоция. Това е нещо друго. Рап песен не може да те накара да изпиташ това.

И аз искам чалгарките да спрат да се правят на рапърки, просто не им се отдава. Да спрат да се впускат във всичко модерно, а да правят това което им харесва. Ето че при Галена поп фолк песните винаги са по-добри от поп-а.

 

Иначе за дуета - мисля, че са най-успешните в двата жанра и би било много интересно. Криско каза че в албума има много различни песни, а и единствената чалгарка която харесва е Галка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще направя публично признание, което не искам да се коментира!

Песента на Боро и Тита ме зариби повече от "Сърце". :crybaby:

Галена винаги е повалена от жена-Рак в моята лична класация...

На светещите плочки, все едно гледам Андреа в "Излъжи ме".

Иначе голям хейт към пеенето й. Много по-готино ми звучи от "рапа" на Гери Никол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо, но си мисля че имат песен с Криско. Той е подготвил нов албум с 10 нови песни, а тя има 3 дуета. Как мислиш?

 

Не е изключено като вариант.

Точно това харесвам при Галена, че тя е нестандартна, както днес пусна Сърце, следващата й премиера, може да е в стил Поп, Рнб и т.н. Прави общо -взето това, което й скимне и в това е чарът й. Не я интересуват моментните тенденции, а създава свои.

Криско харесва Галена и само нея следи от поп-фолк певиците в Инстаграм. Аз лично бих се изкефил на нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз искам чалгарките да спрат да се правят на рапърки, просто не им се отдава. Да спрат да се впускат във всичко модерно, а да правят това което им харесва. Ето че при Галена поп фолк песните винаги са по-добри от поп-а.

 

Иначе за дуета - мисля, че са най-успешните в двата жанра и би било много интересно. Криско каза че в албума има много различни песни, а и единствената чалгарка която харесва е Галка.

 

Те да си направят дует, няма лошо да се разнообразява понякога, но те влизат в такава линия, което не е добре. Знаеш, че после пускат песен след песен с такова звучене. Това не ми харесва. Виж, ако направят нещо подобно на дуетите със Слави, може и да остана доволна. Ще видим.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли сте?? Песента изобщо няма хитов потенциал

 

"Да гори в любов" е класи над това нещо :mf_surrender:

 

Сори.. предпочитам песни като Феноменален,Пантера,Шефката,Хавана Тропикана и тн.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли сте?? Песента изобщо няма хитов потенциал

 

"Да гори в любов" е класи над това нещо :mf_surrender:

 

Сори.. предпочитам песни като Феноменален,Пантера,Шефката,Хавана Тропикана и тн.

 

 

Падаме като фигурки от домино ли? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не бъде накрая че когато пусне бърз хит не ни харесва и че когато пусне песен със смислен текст също не ни харесва, аз още преди месец казах че ми липсва старата Галена с хитове като "Ватрено, ватрено", но и със смислени балади. Също ми харесва и Феноменален и Да ти олекне, но тази песен просто не е достатъчно мой тип, харесвам тежки балади като Да ти олекне, Мразя да те обичам, Откакто те познавам на Преслава и тн.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Феноменален" направи 17К харесвания за 24 часа, а гледанията бяха 390К. "Сърце" има 14К харесвания за 7 часа. Как ли ще завършим утре... :Vishenka_05:

С детрониране от Тита :Vishenka_05: Всички говорят за муцитата й!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не бъде накрая че когато пусне бърз хит не ни харесва и че когато пусне песен със смислен текст също не ни харесва, аз още преди месец казах че ми липсва старата Галена с хитове като "Ватрено, ватрено", но и със смислени балади. Също ми харесва и Феноменален и Да ти олекне, но тази песен просто не е достатъчно мой тип, харесвам тежки балади като Да ти олекне, Мразя да те обичам, Откакто те познавам на Преслава и тн.

Като започнем от 'хитове' като Ватрено и стигнем до 'тежките' балади. УАТ!? :roll1: :bowdown:

 

 

 

 

 

Галенови, очакваме ли нов рекорд? :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови, очакваме ли нов рекорд? :Vishenka_05:

Йес бе! Рекордът за тази година ни е в кърпа вързан. Засега май го държи Анелия с баладата, след нея Татяна. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...