Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:roll1:

 

Обърках Кели и Янева, толкова им си прилчат аватарите и цитирах Кели, отправяйки лесбийски въпрос към Янева.

Просто с Кауинката сме влюбени в наша убавица Айтоска!

 

И да, за нея бих минала на другия бряг! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) "Не изтриваш" с 3 млн. купени през първия месец, тотал щета пред "Моро му" на концерта.

 

2) "Да гори в любов" никога няма да мине "Шефката".

1 - Недоказано твърдение

2 - Ако съдим по всички фактори (гледания, харесвания, споделяния), "Да гори в любов" е над "Шефката" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 - Недоказано твърдение

2 - Ако съдим по всички фактори (гледания, харесвания, споделяния), "Да гори в любов" е над "Шефката" .

 

1. Доказано е - със силата на логиката и аргументите. Вие нищо смислено не казахте като отговор на нашите многобройни въпроси.

 

2. Ако съдим по най-важния фактор - гледания - "Шефката" е над "Да гори в любов".

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Доказано е - със силата на логиката и аргументите. Вие нищо смислено не казахте като отговор на нашите многобройни въпроси.

 

2. Ако съдим по най-важния фактор - гледания - "Шефката" е над "Да гори в любов".

1) Какво е доказано? Изперквате вече. :mf_surrender: "Не се изтриваш" стартира много силно и поддържаше 2-3 месеца високи гледания. После поомръзна и гледанията спаднаха, а и Преса скоро след това пусна нова песен.

 

2) Може, но:

1. Излезе близо 3 месеца по-рано

2. Броите минимум пет клипа

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

542561-Ivana02.jpg

Това не беше ли някаква реклама или папарашка находка? :3fdb8960598fa63e: Също любим кадър:

 

:3fdb8960598fa63e:

 

__________-____________-____-__________________.jpg

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1) Какво е доказано? Изперквате вече. :mf_surrender: "Не се изтриваш" стартира много силно и поддържаше 2-3 месеца високи гледания. После поомръзна и гледанията спаднаха, а и Преса скоро след това пусна нова песен.

 

Ти се дементен вече. Песента поддържаше нереалистично силни гледания 2 седмици. За първия месец имаше 7+ милиона. Срина се още на втория, когато направи около 2. Какви 3 месеца?

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 фактора винаги ще внесат повече обективност отколкото 1.

Еднакво важни са.

 

1) Най-чуваната чалга песен от коли, паркове, банкети.

 

2) Песента, която оркестрите от кръчмите превърнаха от кючек в хоро и народът се хвана за ръце.

 

3) Най-предпочитаният хит на Нова Година от българите, 6 месеца след дебюта си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето лично мнение е, че "Феноменален" , "Въртележката" и "Да гори в любов" са почти на едно ниво, а "Шефката" е много над тях.

 

Аз мисля, че е така:

 

1. Феноменален

2. Да гори в любов

3. Въртележката

 

Шефката не я включвам, понеже тя е терминаторът в клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е така:

 

1. Феноменален

2. Да гори в любов

3. Въртележката

Това как го реши? Преслава я води с над 4 млн. гледания и има по-добър рейтинг.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това как го реши? Преслава я води с над 4 млн. гледания и има по-добър рейтинг.

В дискотеките на Галена е определено по-голям хит, иначе като цяло са на едно ниво. Приемите на концерта също бяха равни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живеем в разцвета на стрийминг ерата и как се приемат песните по дискотеки и заведения отдавна е на заден план, нито може да се докаже на 100%.

Да, стрийминг ерата определено е фактор и гледанията на Обратно в играта и Просяци (събрани от показване) определено отговарят на тяхната хитовост. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това как го реши? Преслава я води с над 4 млн. гледания и има по-добър рейтинг.

 

На мен единственият критерий и мерило не са ми гледанията. Да, със сигурност са важни и можеш да си свериш часовника, но има и други фактори като ротация по клубовете.

Наскоро беше публикуван списък с най-пусканите песни по дискотеките, там Галена беше едноличен лидер и сред най-звучащите песни, Феноменален беше оглавила първо място.

Да не говорим, че песента не се срина след месец-два, когато излезе, все още продължава да трупа гледания и "Сърце", не й попречи да се развива във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам защо все още се говори за големите гледания на хитовете? "Зоопарк" се очакваше на концерта да разбие с прием, заради гледанията, обаче :confused:

Следете ги, не казвам, че не са фактор, но не смятам, че са главен или пък единствен фактор. Следете и продажбите и стрийма в iTunes и Spotify, дори и песните не винаги да са качени на време.

Аз пък ще се изкажа, че за мен това е хита на зимата до момента, може би заедно с "Феноменален".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крайният извод, до който стигнах е:

 

Галена е певицата, чиито песни звучат най-често по клубовете.

Към настоящия момент има три тотални хита, без които не минава вечер - Шефката, Феноменален и Сърце /ремикс/.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, стрийминг ерата определено е фактор и гледанията на Обратно в играта и Просяци (събрани от показване) определено отговарят на тяхната хитовост. :1000 (29): :1000 (29):

Сериозно ли мислиш, че близо 11 милиона са направени само от показване? :mf_surrender:

Стигате нови нива да дискредитирате тази песен, а реално е един от най-големите хитове на 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...