Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Видяхте ли снимките от сватбата на Софи? Преслава и Павел кумове.

 

Аз чух, че Преслава е направила кръщенето на Паола на тази сватба, за да спести пари за наемане на църква и свещеник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чух, че Преслава е направила кръщенето на Паола на тази сватба, за да спести пари за наемане на църква и свещеник.

🤣😂😁😆🤣😂😁😆

 

Нямаше ли да се женят през март?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

🤣😂😁😆🤣😂😁😆

 

Нямаше ли да се женят през март?

С риска да прозвуча като някъв краен расист без нарочно да го целя, циганска им работа, колко му е да са почнали от сега и да свършат със сватбата през март?

Link to comment
Сподели в други сайтове

С риска да прозвуча като някъв краен расист без нарочно да го целя, циганска им работа, колко му е да са почнали от сега и да свършат със сватбата през март?

 

Софка каза, че са сменили датата заради Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка каза, че са сменили датата заради Преслава.

Трябваше да е на 24 март, но на 25 март - Янка Тончева навършва 60 години и Петя ще заминава предишния ден за Толбухин да месят тутманика.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да е на 24 март, но на 25 март - Янка Тончева навършва 60 години и Петя ще заминава предишния ден за Толбухин да месят тутманика.

 

На Янка рождения ден измести сватбата на ромската Прима. Аман от това семейство! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да е на 24 март, но на 25 март - Янка Тончева навършва 60 години и Петя ще заминава предишния ден за Толбухин да месят тутманика.

Печелиш цялата ми омраза тази седмица, най вече щот няма къде да намеря тутманик ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивелина Колева пък за малко да остави Галин без глава на семейството му и да докара майка му да ридае. :feminist_en: Племенницата на Преслава пък - онова маймунче - се опитала да раздели Денис Теофиков и Десита. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивелина Колева пък за малко да остави Галин без глава на семейството му и да докара майка му да ридае. :feminist_en: Племенницата на Преслава пък - онова маймунче - се опитала да раздели Денис Теофиков и Десита. :feminist_en:

Очакваме скоро и Паола да се изяви. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Печелиш цялата ми омраза тази седмица, най вече щот няма къде да намеря тутманик ...

 

Спокойно, ще те уредим с пропуск за партито на Янка. Ако те питат кой си, ще кажеш, че си от вестник BILD и правиш репортаж за големите звезди на България - че пазят семейните ценности и уважават родителите си. Преслава ще се усмихне широко. :3fdb8960598fa63e: Изяждаш тутманика, лепваш бележка на гърба на Вики с надпис "Маймунче" и изчезваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...