Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според мен пък й отиват и отразяват истинската същност на кумата на Софка.

 

То точно това е цялата работа, че всъщност е алчна, елементарна простачка, но уж налага имидж на най-голямата в попфолка, на мегазвездата, на незаменимата вече 15 години и накрая "Мъжете кърти, жените мъртви". Дебил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То точно това е цялата работа, че всъщност е алчна, елементарна простачка, но уж налага имидж на най-голямата в попфолка, на мегазвездата, на незаменимата вече 15 години и накрая "Мъжете кърти, жените мъртви". Дебил.

Като си пийна ставам леко психо.

 

Виж каква е яка в клипа. Не е за вярване онази лоена топка в каква мадама се превърна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То точно това е цялата работа, че всъщност е алчна, елементарна простачка, но уж налага имидж на най-голямата в попфолка, на мегазвездата, на незаменимата вече 15 години и накрая "Мъжете кърти, жените мъртви". Дебил.

 

 

'мъжете хахо,жените тихо ' ?!?! :helpsmilie: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от дебюта им.

 

В твоята глава може. Никога не са имали нищо общо :)

 

Личи си, че е куха лейка, но, моля, доразкрий ни я!

 

Е, оставям го на въображението ви.. знам че е голямо :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха,да започва да зарежда гледания вече иначе за какво си е играл да обменя пари.Минимум 500к с 30к лайка. :3fdb8960598fa63e:

И мен ме зариби.Да се надяваме и Андрю да пусне нещо мазно и да смаже с мегахит.

На Андри й е време за поп фолк песен вече.

Тази ми е мноого любима :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да погледнем вчерашния ТОП 10 на актуалните попфолк песни, че тук цари превъзбуда с мирис на фалшив алкохол :3fdb8960598fa63e:

 

1. Галена - Сърце

2. Рико band - Детонация

3. Галена - Феноменален

4. Джена - Яко ми е

5. Мария - Да ме гали

6. Преслава - Да гори в любов

7. Стефани - Микс 2019

8. Максим - Мило мое

9. Аднан Бийтс - 90 60 90

10. Тони и Галена - Шефката

 

И Преслава изтропва на пазара ново парче, подобно на №3. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си пийна ставам леко психо.

 

Виж каква е яка в клипа. Не е за вярване онази лоена топка в каква мадама се превърна.

 

Тя не е лоена топка от 2009 насам. 10 години по-късно това не е новина. :3fdb8960598fa63e:

 

Точно в стил "Аматьорка" е тази песен и вероятно ще им сходен успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде по-точно видя злоба?

От твоя страна не толкова,въпреки че какво означава "правена за клубовете" при положение,че 98% от творчеството на Галена е именно за там? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

От твоя страна не толкова,въпреки че какво означава "правена за клубовете" при положение,че 98% от творчеството на Галена е именно за там? :1000 (29):

 

Говориш в мн.ч, казвайки "Галенови", изброи кои са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, дали защото Десислава, Галена и Клеа напоследък събудиха тотално чалгара в мен... но новата дивотийка на Преслава много ме кефи. :1000 (29): Че и клипът ми допада, именно защото е някаква разчупена и шантава в него, а не обичайната Преслава с обичайните погледи и движения.

 

Защо на Пресли песента не се казва "Психо"? :girl_cry2:

И аз това се чудя, след New Rules трябваше да се насочи към актуалния мега хит Sweet but Psycho. Щеше да привлече още повече интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забележете. Това са мнения на един човек - коренно противоположни, а песните са подобни, дори на Преслава текстът е по-просташки:

 

licemerie.jpg

 

Е, то за никого не е тайна, че Fast е тотално заслепен по Преслава и що се касае до нея, не може да има адекватна и обективна преценка за нещата.

Фанатизиран до крайност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галенови сте в криза май. :3fdb8960598fa63e:

 

От двуличието ти ли? :1000 (29): В момента са пореден път биваш изобличен като необективен и нечестен човек. Да, в криза сме. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...