Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

След нещата,които Андреа говори по участията си за него-надали ще я огрее. :3fdb8960598fa63e:

Тя Андреа само с Преслава и Анелия си остана дружка - любимките на Пайнера. Няма шанс да й помогнат да излезе от блатото. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Андреа само с Преслава и Анелия си остана дружка - любимките на Пайнера. Няма шанс да й помогнат да излезе от блатото. :gun_bandana:

Анелия да й избере песен както направи с "Най-добрата". :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, ох и до днес се пуска по дискотеките. Голям хит е. Лияна извади голям късмет тогава. После Забий ми ножа.

И дуетът с Нел се въртеше.

Харесвах Кус-кус, но бе провал.

С един мъж дует й чувам понякога.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, ох и до днес се пуска по дискотеките. Голям хит е. Лияна извади голям късмет тогава. После Забий ми ножа.

И дуетът с Нел се въртеше.

Харесвах Кус-кус, но бе провал.

С един мъж дует й чувам понякога.

"Забий ми ножа" пропуснах, знаех, че ще изтърва нещо от поредицата хитове. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи да се готвим. Пайнер. ще изтрие всички клипове на Коцето. Сега ми писа, че ще си качва новите песни.

Още преди месеци в Блиц и останалите сайтове се написа, че Коцето дори вече бил напуснал Пайнер и се разбрали с Димитров да е тихомълком, но някой тук твърдеше, че не било вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПОТРЕСЕН СЪМ!!!

Днес в градинката чух как една майка обяснява на петгодишното си момиченце:

- Най-добрата певица е Преслава, маме. Тя прави смислени песни и се облича елегантно като истинска дама. И е най-талантливата изпълнителка в "Пайнер". Когато пораснеш, си мечтая да станеш като нея, маме...

Слушах я тая майка и се възмутих до дъното на душата си. Замислих се, какво поколение отглеждаме... Как възпитаваме децата си... Какъв пример им даваме...

Та всеки нормален човек знае, че най-талантливата и най-елегантна певица е Анелия!!! :phpgrin2: :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПОТРЕСЕН СЪМ!!!

Днес в градинката чух как една майка обяснява на петгодишното си момиченце:

- Най-добрата певица е Преслава, маме. Тя прави смислени песни и се облича елегантно като истинска дама. И е най-талантливата изпълнителка в "Пайнер". Когато пораснеш, си мечтая да станеш като нея, маме...

Слушах я тая майка и се възмутих до дъното на душата си. Замислих се, какво поколение отглеждаме... Как възпитаваме децата си... Какъв пример им даваме...

Та всеки нормален човек знае, че най-талантливата и най-елегантна певица е Анелия!!! :phpgrin2: :phpgrin2:

Такива майки да има!!! Дайте й орден "Стара планина" мигом!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива майки да има!!! Дайте й орден "Стара планина" мигом!

 

Е то Ахмед Доган има Орден Стара Планина, та Преса ли не заслужава? :1000 (29): Колко дрога трябва да шмърка още, че да се квалифицира за престижната стауетка? Но пък мисля, има и други две страхотни претендентки - Жалка заради Ваната и Цура Пеевска. Мара отварачката и Анелия трябва да получат Нобелови награди, също както Рени си помечта за такава във Вип Брадър. Нищо, че остана само несбъдната проекция. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Коцето винаги е бил най-добрият певец в поп-фолка, за мен. Има много изцепки в публичното пространство, но има страшна харизма и където да се появи, винаги прави впечатление.

Отделно е от много години в жанра и песните му винаги са представлявали интерес. Баладите му са ТОП и едни от най-силните.

Дано има късмет с новата фирма и всичко, което си е намислил.

 

П.С. zai4eto82 не ми е хакнала профила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Коцето винаги е бил най-добрият певец в поп-фолка, за мен. Има много изцепки в публичното пространство, но има страшна харизма и където да се появи, винаги прави впечатление.

Отделно е от много години в жанра и песните му винаги са представлявали интерес. Баладите му са ТОП и едни от най-силните.

Дано има късмет с новата фирма и всичко, което си е намислил.

Любимите ми песни на Константин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...