Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

АНДРА става на 32 и още не е родила. Сама, дебела и забравена. Жал ми е за нея.

 

Тотално невярно.Между наедряла и дебела има огромна разлика.Колко е сама не се знае,а дали е забравена..дай боже всяка,която е напуснала Пайнер да няма клип под 5-6 милиона и по над 10к лайка на снимки в Инстаграм.

 

Това няма никакво значение в Януари месец. Не успя да мине нито "Да гори в любов", нито "Феноменален" . :1000 (19):

Януари месец гледаемостта е слаба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"..и още не е родила"

 

Ти сериозно ли?

Да. Това й е голям комплекс. Ходи над 10 години с Кубрат и нищо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никоя жена не е длъжна да ражда, ако ще и 30 години да е с един мъж. В 21 век живеем.

Не съм съгласен. Щом дори Преси роди от страх да не остане сама. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен. Щом дори Преси роди от страх да не остане сама. :gun_bandana:

Мда, но и тя на 32 все още не беше родила ;) Никой не знае как ще се завърти палачинката и в кой момент от живота му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Kondomcho коментирай, че с първоначалните гледания на "Сърце" още повече се потвръждава тезата ти за "Не се изтриваш".

Същите харесвания и 150к повече гледания при другата. Също и времето на първите 100к.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ако някой хареса повече тази гадост с "текст" от красивото послание в песента на Галена, значи имаме голям проблем... И да не кажете пак, че се оплаквам. Просто искам да разбера какво не е наред, че такава песен да направи повече гледания от шедьовър като "Сърце". Тита пее за ташаци, другото същество не се и разбира какво пее... На вас наистина това ли ви се слуша и ви харесва?

Иначе сега разбирам, че текстът е писан от форумец, уоу... Бравоооо! Евала на Галена, че се довеярва и опитва. Останалите да се учат вместо да събират трима добре познати в екип и пак нищо да не стане.

Тита може да пее за ташаци, но Галена ги ядеше буквално :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 5 минути Тита има към 100 000 гледания на клипа в инстаграм :roll1: Тия от рапа видяха малко хейт и превъртяха игрите. Нека малко и на тях да им сипят. А и до колкото видях и V:rgo й сипал на малката селянка Тита, някой видя ли какво точно е казал? После тя му отговорила на сторито с "не се занимавай с мен, за твое добро ти го казвам"

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и до колкото видях и V:rgo й сипал на малката селянка Тита, някой видя ли какво точно е казал? После тя му отговорила на сторито с "не се занимавай с мен, за твое добро ти го казвам"

Беше казал, че песента е Trash и не става. Да сменят малко музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...