Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Любимата ми на Борьо, става за гюбек!

Ти както винаги верен на себе си. :D

 

Във връзка с нея имам въпрос към Янева:

Възбужда ли те как Боро и Бориса (какво съвпадение само) пълнят пилето в края на клипа? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес или по принцип? :ninja:

Напомняш ми да си сипя. :1000 (29):

А ние кога ще пием? :confused:

 

За днес питам, ако ми кажеш попринцип ще е страшно, то ще са цели изби.... :3fdb8960598fa63e:

 

Ами... явно ще е следващия път. Днес минах покрай руския магазин и се разсмях. На Джеймс Баучер също... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За днес питам, ако ми кажеш попринцип ще е страшно, то ще са цели изби.... :3fdb8960598fa63e:

 

Ами... явно ще е следващия път. Днес минах покрай руския магазин и се разсмях. На Джеймс Баучер също... :3fdb8960598fa63e:

Не мога да те издържам вече с тия твойте концерти на всички сръбски нафталини. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се да й дойде акълът и да продължи с по-сериозно творчество!
Тревожа се, че със старостта, акълът при нея е дал фира. А е действително голяма певица!

 

 

Екстра Нина правеше и уникални клипове - освен любовници друг титаничен клип е "Сълзи нечакани", "Божествен знак", също и "Отминал спомен". Доколкото знам, тя учеше режисура и си я прилагаше на практика - сюжетите на клиповете тя си ги създаваше. Като прибавим албуми като "Деветият елемент", може да кажем, че Нина беше новатор за жанра, донякъде и Цветелина. Правеха страхотни авторски песни и винаги са имплементирали фолклор с модерен саунд.

"Позволи ми" е страхотен албум - Янева, знаеш го, нали?

Разкош просто!

 

За "Позволи да те обичам както мога, както знам" ли говориш?

 

 

Знам, че го харесваш.

Спомням си, че като излезе клипът, много харесах суитчъра, с който е в него... и досега си търся такъв точно. :1000 (29):

Имаше приятни песни Боро, вече повече ръмжи и пее на любимата си вече тема за богатите и бедните сред жените и мъжете.

Ретроградничи.

Не бих казала, че ръмжи, той е може би един от най-талантливите сред мъжете, с лекота си пее. Просто повтаря тази тема, но Цветелина Янева съшо все за едно и също си кара, че и Глория в последните години.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да те издържам вече с тия твойте концерти на всички сръбски нафталини. :1000 (29):

 

Луд ли си, Миле е крал! Другата седмица съм на Шабан. Ела пред залата да протестираш. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тревожа се, че със старостта, акълът при нея е дал фира. А е действително голяма певица!

Разкош просто!

 

За "Позволи да те обичам както мога, както знам" ли говориш?

Не бих казала, че ръмжи, той е може би един от най-талантливите сред мъжете, с лекота си пее. Просто повтаря тази тема, но Цветелина Янева съшо все за едно и също си кара, че и Глория в последните години.

https://textove.com/ekstra-nina-pozvoli-mi-album - за целия албум. Виж, няма празно вътре.

 

А, моля ти се, ръмжи си в някои песни, рапира там нещо и той. Иначе знам, че е талантлив. Винаги на живо, винаги добре - Боро, Глора и Ванча винаги са почти 1:1 със записа, ако не и по-добре. Но тази година ме разочароваха. Боро с плейбек на концерта, а при Глория надушвам лайв запис при Скитницита. Нещо не ми е на място там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти както винаги верен на себе си. :D

 

Във връзка с нея имам въпрос към Янева:

Възбужда ли те как Боро и Бориса (какво съвпадение само) пълнят пилето в края на клипа? :roll1:

И тази е чудна!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луд ли си, Миле е крал! Другата седмица съм на Шабан. Ела пред залата да протестираш. :1000 (29):

 

Кеба няма ли да пее в Арена-та? :3fdb8960598fa63e:

Да може и други певици на Пайнер да видят Арената повече от веднъж годишно. :baaasmiley:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луд ли си, Миле е крал! Другата седмица съм на Шабан. Ела пред залата да протестираш. :1000 (29):

Кондомчо, виждаш ли - взимай мерки спешно! :mf_surrender:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ела пред залата да протестираш. :1000 (29):
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ще си правим вечер на Екстра парчето, то е ясно!

 

Няма такава кралица! :Vishenka_05:

 

 

... Превърни се в късче ледена сълза...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Ще си правим вечер на Екстра парчето, то е ясно!

 

Няма такава кралица! :Vishenka_05:

 

 

... Превърни се в късче ледена сълза...

Много обича да започва участия с Мое циганско сърце или Без теб я няма топлината!

 

Борьо наистина напоследък ръмжи, и в последната песен го вкарва.

 

Още нещо приятно от него!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър въпрос....с кой ли от Пайнер има дует тази година Кеба? :whistling: Спирай рибата и ти.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Ми той толкова хитов този дует, че изобщо не се сетих. Ама може и от рибата да е, прав си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бедните момчета от работнически миньорски градчета какво друго им остава освен да ръмжат? Като нямат BMW-та, ще ръмжат и ще наричат жените "кур*ви". 1000%20(19).gif
Беден, но талантлив.

 

Знаеш ли, че е бил шофьор на кметицата на миньорското градче? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беден, но талантлив.

 

Знаеш ли, че е бил шофьор на кметицата на миньорското градче? :3fdb8960598fa63e:

Приятели от Бобовдол само с добро го споменават! Наскоро пак си беше купувал евтини ризки от махленските магазини! Голяма гордост им е Борьо, че не се е надул!

 

Яневич, какво ти е мнението за песента, с която Екстрето се завърна? Според мен е най-доброто й за последните 2 години.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беден, но талантлив.

 

Знаеш ли, че е бил шофьор на кметицата на миньорското градче? :3fdb8960598fa63e:

 

Е, и аз да бях кметица на Бобов Дол, и аз щях да го наема за шофьор. Пък и той нали е скромен, ще минем с една минимална заплата. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...