Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

HotArena твърдят, че истинските BAМА Awards ще се проведат през декември в Дубай, но никъде в нета не откривам подобна информация. Тия наще двете само се прецакаха да пътуват до Калифорния, за да щракнат по две снимки. 1000%20(29).gif На Галена от изражението й си личи, че е е бясна. :3fdb8960598fa63e:

https://www.bama-music-awards.org/

 

Галин мина дебюта на Преслава, но не и на Кралицата. :3fdb8960598fa63e:

Не е. Не са му достигнали две хиляди гледания. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Western - новият пророк на Рамания!

 

Галин мина дебюта на Преслава, но не и на Кралицата. :3fdb8960598fa63e:

 

Честито на всички! :Vishenka_05:

 

 

Отиде ви най-гледаната премиера за 24 часа. Вече с нищо не можете да се похвалите. :1000 (29):

 

 

хай бич :) я пак

giphy.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е. Не са му достигнали две хиляди гледания. :3fdb8960598fa63e:

 

Не се измъквай така удобно. Не говорим за този "рекорд" на "Да гори в любов", а за рекорда на "Не се изтриваш" за най-харесвана песен за първото денонощие. :girl_witch:

 

Но иначе да, благодарим че ни напомни и за това: с актуализираните гледания Галин (без да е раждал) предизвика първоначелен интерес какъвто "Да гори в любов" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

OMG Вярно е значи. :roll1: :roll1: Тия нашите две акъл ли нямат да проверят нещата предварително, това е потресаваща простотия от тяхна страна. :mf_surrender:

 

Не е. Не са му достигнали две хиляди гледания. :3fdb8960598fa63e:

 

Апфф, да, грешката е моя, мислех, че "Да гори" беше с 360К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но иначе да, благодарим че ни напомни и за това: с актуализираните гледания Галин (без да е раждал) предизвика първоначелен интерес какъвто "Да гори в любов" :3fdb8960598fa63e:

 

хихихи :3fdb8960598fa63e: ами да го му го пожелаем, все пак и той си мечтае за това. 1000%20(9).gif

 

Иначе аз още снощи долових, че песента определено е по-добра от 112 и Тексас, а днес вече почна и да ми харесва. Припевът ти се забива в главата. Не обичам позьори, но ако правят добри песни - търпи се. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче оригиналните BAMA награди са вдигнали нивото тази година. В сайта им няма абсурдни категории като "Най-добър изпълнител от Таджикистан" и тем подобни. Виждам само няколко основни категории. Сред номинираните са известни изпълнители като Камила Кабелло, Лаура Паузини, Джей Балвин, Давид Бисбал, Супер Сако. Няма Галени и Андреи. 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

 

Чалгата погреба поп-а и ти замлъкна. Защо така...? :whistling:

 

 

Мислиш ли?

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1924038

 

Сезонът определено е по-добър от този на попа. Но и попа не е пускал нищо ново. Топ имената мълчат. Да не стане като миналата зима... от декември нататък... пълна доминация с песен като Антилопа?

 

Иначе, новите чалги са пълен шит. От всички излезли ми харесаха само на Преса, даже и на Жалка. И двете ме зарибиха в последствие. Чалгата продължава да бележи най-слабата си година евър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела ще съди Цецо. Нарече го обслужващ персонал.. :1000 (10): Той наистина прекали, нека си го съди, но какви са тия нареждания.. и тя забрави каква е била.
Даже е твърде мека! Този заслужава доживотен терор, дано го осъди и да му вземе прошлявия салон, та да си отива в Койнаре! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела ще съди Цецо. Нарече го обслужващ персонал.. :1000 (10): Той наистина прекали, нека си го съди, но какви са тия нареждания.. и тя забрави каква е била.

Аз редовно наричам така самозабравили се хора, какво толкова. Да го съди до дупка. Но според мен ще го тормози и с есемеси и преследвания в неин стил :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сезонът определено е по-добър от този на попа. Но и попа не е пускал нищо ново. Топ имената мълчат. Да не стане като миналата зима... от декември нататък... пълна доминация с песен като Антилопа?

 

Иначе, новите чалги са пълен шит. От всички излезли ми харесаха само на Преса, даже и на Жалка. И двете ме зарибиха в последствие. Чалгата продължава да бележи най-слабата си година евър.

 

Караш ме да се замисля сега... :scratch:

 

Песни с над 10 млн., излезли до 1 декември 2017:

 

1. Мотел

2. Шушана

3. 1000 пъти

4. Не се изтриваш

5. Moro mou

6. Me Gusta

7. Как да изтрезнея

8. Виновна

9. Пате

10. Ангелите плачат

11. 5, 6, 7, 8

12. Коя

13. За последно

14. Мороко

15. #TheBoss

16. Още те обичам

17. Без чувства

18. Добре ти беше

 

Песни с над 10 млн, излезли от 1 дек. '17 до днес:

 

1. Зоопарк

2. Шефката

3. От София до Банско

4. По такива си падам

5. Аз измръзнах

6. Купих ти сърце

7. Бръм

8. Нотариално заверен

9. Хулиган

10. Обратно в играта

 

в отбора очакваме да влезнат:

 

11. Просто шоу

12. Да гори в любов

13. Грешка беше

14. Феноменален

15. Как си, кажи

 

---------------

 

Като бройка може би ще достигнем нивото от 2017, но като магнитуд на хитовост - не. От 2017 имаме "Мотел" + още две песни с над 20 млн.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже е твърде мека! Този заслужава доживотен терор, дано го осъди и да му вземе прошлявия салон, та да си отива в Койнаре! :gun_bandana:

 

За момент ми заприлича на Мария когато нареждаше Шеф Петров. Кулагин ме кефеше, но Цецка е дразнителка на макс.

 

Аз редовно наричам така самозабравили се хора, какво толкова. Да го съди до дупка. Но според мен ще го тормози и с есемеси и преследвания в неин стил :D

 

И на мен ми се е случвало да наредя хората. Това което исках да кажа е, че Емануела също не се е родила звезда. Не защитавам поведението на Цецо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало да наредя хората. Това което исках да кажа е, че Емануела също не се е родила звезда. Не защитавам поведението на Цецо.

То е ясно, че тя от някой бардак се е пръкнала, но не виждам да хапе ръката, която я храни. То бива неблагодарност... Къде е професионализмът?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени обади три участия на 31.12 :D

 

Новогодишни участия:

31.12 - хотел ИНТЕРНАЦИОНАЛ, Златни пясъци

31.12 - FIVE STAR BAR, Аспарухово

31.12 - хотел-ресторант ТРАКАТА, Варна

01.01 - хотел ЕЛЕНА, Златни пясъци

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени обади три участия на 31.12 :D

 

Новогодишни участия:

31.12 - хотел ИНТЕРНАЦИОНАЛ, Златни пясъци

31.12 - FIVE STAR BAR, Аспарухово

31.12 - хотел-ресторант ТРАКАТА, Варна

01.01 - хотел ЕЛЕНА, Златни пясъци

 

Хаха, за по 300 лв. всяко. 1000%20(29).gif А иначе в някакви декларации за доходи беше обявила, че за миналата календарна година имала 0.

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Въртележката'' близо два месеца след премиерата си продължава да прави около 50к дневно. Определено Яница този път разби с тотален хит. Може би един от най-големите за годината и в нейната кариера.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...