Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Никак не си го обяснявам. Много ми е противна тая песен,не знам и дали изобщо е била някакъв хит,тогава не слушах чалга.Очаквах Докрай също да е в класацията,все пак има над милион за година и нещо.

 

"Излъжи ме" беше хит, гръмна здраво в края на 2009. Клипът също много впечатли, страааашен! Иначе не стана чак такъв хит като оригинала на песента в Румъния, онова там тресеше държавата. Не знам защо..май Андреа затапи парчето със "С теб да бъдем пак" (не съм много сигурен кой сингъл след кой следваше). На мен ми е по-любима от нейни по-големи хитове като оная "Даай да се скрия тук" и "Само мой". Игривичка, зарибителна и с ТОП текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миличките те... :3fdb8960598fa63e:

 

Ма това беше ясно, че ще се превърне в реалност. Още тогава всички ги ебавахме с лафа "Добре, че е базика да си кажем истината". Оная алчната не се наяде! Заради нея спряха церемониите, а заради нея и бившия й любовник Фикрет изгърмя и анкетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Излъжи ме" беше хит, гръмна здраво в края на 2009. Клипът също много впечатли, страааашен! Иначе не стана чак такъв хит като оригинала на песента в Румъния, онова там тресеше държавата. Не знам защо..май Андреа затапи парчето със "С теб да бъдем пак" (не съм много сигурен кой сингъл след кой следваше). На мен ми е по-любима от нейни по-големи хитове като оная "Даай да се скрия тук" и "Само мой". Игривичка, зарибителна и с ТОП текст.

Дай да се скрия тук a.k.a "Дай ми всичко" ми е една от най-любимите чалгии. Няма омръзване! Трябва да е била голям хит,защото ми беше много позната мелодията като си я пуснах за първи път. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма това беше ясно, че ще се превърне в реалност. Още тогава всички ги ебавахме с лафа "Добре, че е базика да си кажем истината". Оная алчната не се наяде! Заради нея спряха церемониите, а заради нея и бившия й любовник Фикрет изгърмя и анкетата.

Церемониите бяха опорочени от Пайнер, далеч преди Преслава да стане най-награждаваната им певица.

Двете са един дол дренки ако ме питаш мене. ;) И Галена го игра drama queen, когато Пресито си поделяше наградите с нея или когато я освиркаха в НДК. Анкетата беше поредната излагация, Татянчето също се беше мобилизирала тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Церемонийте бяха опорочени от Пайнер, далеч преди Преслава да стане най-награждаваната им певица.

Двете са един дол дренки ако ме питаш мене. ;) И Галена го игра drama queen, когато Пресито си поделяше наградите с нея или когато я освиркаха в НДК. Анкетата беше поредната излагация, Татянчето също се беше мобилизирала тогава.

 

хихи, усещам толбухински симпатии да струят от теб. :3fdb8960598fa63e:

 

Вярно е, че самата фирма даваше нагласени награди доста години преди скандала, който сложи край на всичко. И все пак чашата преля именно с този скандал. А и не помня да са манипулирали чак до такава степен най-важната награда!?

 

2010 изкуствено сложиха спирачки на кариерата на Преслава, за да не се получи пренасищане, но Галена не е виновна за това. Тя си работеше здраво и накрая, като се тегли чертата, си получи статуетката напълно заслужено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хихи, усещам толбухински симпатии да струят от теб. :3fdb8960598fa63e:

 

Вярно е, че самата фирма даваше нагласени награди доста години преди скандала, който сложи край на всичко. И все пак чашата преля именно с този скандал. А и не помня да са манипулирали чак до такава степен най-важната награда!?

 

2010 изкуствено сложиха спирачки на кариерата на Преслава, за да не се получи пренасищане, но Галена не е виновна за това. Тя си работеше здраво и накрая, като се тегли чертата, си получи статуетката напълно заслужено.

https://www.vbox7.com/play:825b5d27 - 01:34!!! :roll1:

Какво съм ви дала толкова? Ще и я вземем другата година, обещавам *смеха от "Новата ти"*!

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.vbox7.com/play:825b5d27 - 01:34!!! :roll1:

Какво съм ви дала толкова? Ще и я вземем другата година, обещавам *смеха от "Новата ти"*!

 

Този откъс трябва да бъде записан в историята като един от най-паметните и значителни моменти в българската музика. :zatvorena:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин удари супер здраво, въпреки, че е по модела на предишните му тракове.. някак има нещо различно и свежо в този, много интересен припев. Дано стане голям хит, заслужава го!

 

Fiki who?

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отиде ви най-гледаната премиера за 24 часа. Вече с нищо не можете да се похвалите. 1000%20(29).gif

 

Нима? :3fdb8960598fa63e:

 

Побърза да се изкажеш и урочаса работата. Като гледам, май пак няма да ви излезнат сметките. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зададох ти 1 въпрос и понеже няма какво да кажеш ми задаваш няколко... Колко си безсилен само. Изобщо няма смисъл да ти отговарям, нямам интерес. Жалко, че си загуби времето.

:1000 (29): :1000 (29):

Стига си ни провокирала зорлем да плюем по Галена. Просто приеми, че Преслава е над нея тая година и тва е.

 

Феноменален няма да има и половината от успеха на "Да гори в любов". Макс 7 милиона и давам на тая песен....даже са й много.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

Стига си ни провокирала зорлем да плюем по Галена. Просто приеми, че Преслава е над нея тая година и тва е.

 

Феноменален няма да има и половината от успеха на "Да гори в любов". Макс 7 милиона и давам на тая песен....даже са й много.

 

С което доказваш, че изобщо си нямаш идея от youtube трафик и трендове. Песента вече е с почти 3 милиона, той й давал максимум 7. 1000%20(29).gif Тя "ПростоШоу" ще има 10 млн, та какво остава за "Феноменален".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин смаза.

Галена от ден на ден и падат гледанията. Ако нямаше първите 3 дни стабилни гледания, сега щеше да е с двойно по малко.

Феноменален и в топ 10 не я виждам за годината. Доста силни проекти в чалгата като цяло се очертават. Аз съм доволен тази година от разнообразието на парчетата, които излизат. Ще видим на концерта кво ще се случи.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С което доказваш, че изобщо си нямаш идея от youtube трафик и трендове. Песента вече е с почти 3 милиона, той й давал максимум 7. 1000%20(29).gif Тя "ПростоШоу" ще има 10 млн, та какво остава за "Феноменален".

Точно така, човече. 7 милиона й давам. Ако преценката ми се окаже грешна, ела ме заплюй. А аз ще призная, че не съм бил прав.

Тва е сезонно хитче, което е мнооого далече от "Да гори в любов" или от който и да е от хитовете на годината.

#GiveMeLove2 ;)

 

Галин смаза.

Галена от ден на ден и падат гледанията. Ако нямаше първите 3 дни стабилни гледания, сега щеше да е с двойно по малко.

Феноменален и в топ 10 не я виждам за годината. Доста силни проекти в чалгата като цяло се очертават. Аз съм доволен тази година от разнообразието на парчетата, които излизат. Ще видим на концерта кво ще се случи.

 

Галин гръмна яко. Страшно попадение.

Иначе топ 10 го виждам така: (подреждам ги в произволен ред)

 

1. Купих ти сърце

2. Грешка беше

3. Да гори в любов

4. Шефката

5. Нотариално заверен

6. Бръм

7. Зоопарк

8. По такива си падам

9. Въртележката

10. Хулиган

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така, човече. 7 милиона й давам. Ако преценката ми се окаже грешна, ела ме заплюй. А аз ще призная, че не съм бил прав.

Тва е сезонно хитче, което е мнооого далече от "Да гори в любов" или от който и да е от хитовете на годината.

#GiveMeLove2 ;)

 

Да, ще ти се наложи. И ще е скоро. Просто не доумявам как човек с акъл повече от средното ниво за държавата ще каже подобна изцепка. Песента има 3 милиона за отрицателно време, най-силният дебют за годината - изобщо не може да се сравнява нито с "Дай ми любов", нито с "Просто Шоу", която пак казвам - отива към десятка вече. Дори и "Феноменален" да не е по твой вкус, гореизброените факти не ти ли подсказват за какво иде реч...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези 3 милиона ги направи бързо заради двете седмици в трендинг.Очаквам сега да се сгромоляса на 80-100к дневно че даже и по-малко.Съжалявам,но само на Яница й се получи песента в този стил и отчасти на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така, човече. 7 милиона й давам. Ако преценката ми се окаже грешна, ела ме заплюй. А аз ще призная, че не съм бил прав.

Тва е сезонно хитче, което е мнооого далече от "Да гори в любов" или от който и да е от хитовете на годината.

#GiveMeLove2 ;)

Галин гръмна яко. Страшно попадение.

Иначе топ 10 го виждам така: (подреждам ги в произволен ред)

 

1. Купих ти сърце

2. Грешка беше

3. Да гори в любов

4. Шефката

5. Нотариално заверен

6. Бръм

7. Зоопарк

8. По такива си падам

9. Въртележката

10. Хулиган

Изобщо Шефката не е за тук. Нека има класация за кючеци, където да се бори с Пара бидже, Слончето Раму, Чукур и подобните им. Не помня еднон време да слагахме Милионерче до Влез или Сен тропе до Докрай.

Освен това Галин и Джена са с много силни заявки.

И да, Феноменален бързо зарибява, но и бързо досадява. Може би ще последва Просто шоу. Първите 7 милиона за 3-4 месеца, а после циклеж до 10я...

 

Покрай Феноменален и старите и понатрупаха малко гледания, но гледам днес в попнейбъл, че и там вече са изпаднали от топ 100. А Преслава е с 4 песни в топ 100, 3 от които самостоятелни.

 

Няма база за сравнение последните 15 мевеца между Галена и Преслава, в полза на Преслава естествено

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

Стига си ни провокирала зорлем да плюем по Галена. Просто приеми, че Преслава е над нея тая година и тва е.

 

Феноменален няма да има и половината от успеха на "Да гори в любов". Макс 7 милиона и давам на тая песен....даже са й много.

 

Ама аз не ви провокирам, така ви кара просто. Какво да направя, че не можете да се въздържите.

 

Няма как да приема такова нещо, това го казвате вие, а фактите говорят друго. Аз работя с факти, не си изсмуквам от пръстите нищо.

 

Не те бива в прогнозите, защо се опитваш? Трябват специални умения, гадателски, телепатични - ти нямаш такива. Сори, май ти трябва да приемеш фактите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Fast

 

Какво стана с прогнозата ти за премиерата на Галин? Все още ли твърдиш, че ще ни замине най-гледаната премиера?

 

Няма те, явно въртиш гледания на Галин за да може да мине Галена. Ах, ти, маймунка такава... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...