Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Азис вече прави по под 30К на ден. "Мотел" и "Хабиби" в момента навъртат повече от последната му песен.

 

Изкарвайки подобна песен, различна от предните с които имаше успех е нормално. Сигурно и "Сен Тропе" прави повече гледания от тази. Да се мобилизира и да пуска нещо друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Въртележката" омръзна бързо. Песните на Галена и Деса са многоооо по-добри. Особено "Феноменален" ще мине Яница на 10000%.

Да, заради това от седмица Яница прави повече дневни и седмични гледания от Десислава. :whistling: :whistling: :whistling:

А Галена нали уж е лидерката ? Какво я сравняваш с Яница ? ''Лидерката'' не само би трябвало да мине Яница ами да направи 3-4 пъти повече гледания от нея. :baaasmiley:

Между другото не ти ли омръзна да цитираш всеки втори и да буташ Галена или ''Феноменален'' ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш ли?

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1924038

 

Сезонът определено е по-добър от този на попа. Но и попа не е пускал нищо ново. Топ имената мълчат. Да не стане като миналата зима... от декември нататък... пълна доминация с песен като Антилопа?

 

Иначе, новите чалги са пълен шит. От всички излезли ми харесаха само на Преса, даже и на Жалка. И двете ме зарибиха в последствие. Чалгата продължава да бележи най-слабата си година евър.

През лятото почти никой чалгар не беше пуснал песен и затова сезона се води слаб за тях. Но за есента почти всички поп-рап звезди вече са се отчели с поне едно парче или фийт, просто не влизат или не се задържат в Топ 10. В последните 2-3 месеца са излезли песни на Тита, КрискоX2, Скандау, Дара, също Михаела Маринова от вчера, а и разни не от техния ранг като Димчоу, Пикпук, Алекс и Влади и т.н. За същия период си имаме едни Да гори в любов и Грешка беше, които 2 месеца не излизат от Топ 5. И още няколко, задържащи се в Топ 10 и 20. За Пара Бизде да не говорим. При такава есенна доминация и подобна през пролетта няма как вече да водим годината най-слаба за чалгата само защото лятото сами са решили да не пускат песни.

2017 си остава по-слаба, според мен. Този брой клипове с десетки милиони е главно защото са имали повече време да ги натрупат. А и от предната година имаме само три с 20 милиона, напълно възможно е от настоящата да са поне двойно догодина по това време.

Според мен си се получи точно това, което се обсъждаше по едно време тук- 2017 е новата 2001, а 2018 е новата 2002. Емануела и Анелия са новите Деса и Кама. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво стана ся, Галин натири Джена от първото място в Тренда? Хаха, добрее. 1000%20(33).gif Чао, Джена, ще се видим на следващия ти сингъл! :sp_ike:
Джена не съм я спирала, Галин не го изслушах и докрай. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, заради това от седмица Яница прави повече дневни и седмични гледания от Десислава. :whistling: :whistling: :whistling:

А Галена нали уж е лидерката ? Какво я сравняваш с Яница ? ''Лидерката'' не само би трябвало да мине Яница ами да направи 3-4 пъти повече гледания от нея. :baaasmiley:

Между другото не ти ли омръзна да цитираш всеки втори и да буташ Галена или ''Феноменален'' ?

 

Теб не съм те цитирала. Всички други са по-интересни от теб.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Въртележката" омръзна бързо. Песните на Галена и Деса са многоооо по-добри. Особено "Феноменален" ще мине Яница на 10000%.

Бая време не омръзва Въртележката. Единствената песен, която чат-пат слушам от жанра. Изключая ЛЕКО ЛЕКО ЛЕКО, тя е над жанрове.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква пък е тази песен Опитай пак? Откъде се пръкна този "албум"? Фенски ли е?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теб не съм те цитирала. Всички други са по-интересни от теб.

Ми не изглежда така. Аз споменах ''Въртележката'' и ти веднага трябваше да набуташ в друг пост колко жесток хит е''Феноменален'' и как едва ли не е най-добрата песен за 2018.

Иначе гледам, че гледанията и падат и падат. Преслава победи и този сезон. :girl_witch:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не изглежда така. Аз споменах ''Въртележката'' и ти веднага трябваше да набуташ в друг пост колко жесток хит е''Феноменален'' и как едва ли не е най-добрата песен за 2018.

Иначе гледам, че гледанията и падат и падат. Преслава победи и този сезон. :girl_witch:

 

И ти трябва да скочиш понеже съм споменала "Феноменален"? :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, давай, ти си пак, дай надясно пак и пак, опитай отляво и отдясно пробвай пак! Хитът на 2020!

https://lunamusic.bandcamp.com/album/luna-n...fE7WNqejFD9bxf4

 

Подарете на най-близките си за 10 евро!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Яница песента е тотален хит и приемът на концерта ще го докаже.

Да!

Който не ще въртележки, да си купи баладите на Луна за 10 евро!

https://lunamusic.bandcamp.com/album/luna-best-balads

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена не съм я спирала, Галин не го изслушах и докрай. :3fdb8960598fa63e:

 

Ами те и двете песни с в рапЕрски стил. :3fdb8960598fa63e: И двамата не ги харесвам, но избирам по-малкото зло - Галин. Онази зъбла ме блокира във Фейбсук без никаква причина. А и изгони миролюбивата си сестра едно време. :3fdb8960598fa63e: На Галин ще е по-голям хит, то вече се усеща, но знам, че ти от новите моди не се вълнуваш особено. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галактическата кралица Луна е сгрешила предоставяйки възможност песните в новите й албуми да се слушат от-до преди да направиш покупка. Трябваше да има само семпли от 30 сек., колкото да запали интереса! Това ще повлияе на продажбите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, давай, ти си пак, дай надясно пак и пак, опитай отляво и отдясно пробвай пак! Хитът на 2020!

https://lunamusic.bandcamp.com/album/luna-n...fE7WNqejFD9bxf4

 

Подарете на най-близките си за 10 евро!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Чудесна идея за коледни подаръци за цялото семейство! Ще ме изселят от нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Около час след като излезе "Да гори в любов"

 

Боже, първите коментатори в темата - вие умопомрачени ли сте? mf_surrender.gif Тая толбухинска кикимора ПРЪСНА!!!!!! ХИТА НА ГОДИНАТА!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Това е химнът на 2018.

 

happyppl.gif

 

Разбирам, че ти харесва много, но това си беше изцепка. 1000%20(29).gif

 

Не се изхвърляй толкова, както го направи с "Без чувства".

Той ма пази да ни съ изцепвам. Той ма протектира, не за друго. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...