Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тази песен ще я запомня с това, че винаги чувах: Хааайде, ПЕН да ме излъжеш - имам нужда. :3fdb8960598fa63e:

 

Диагноза: Невропатия на слухов нерв.

 

Предписвам: Кални бани и култивиране на походка с въртеливи движения на ханша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Ако ти си тук, то за мене други няма - ако няма те, всяка друга за замяна ще поискам аз да престане да боли!" - Слънце в Риби

"Питаш как ли съм щом където и да ходя с други виждам се и не мога да се боря да им кажа "не"" - Марс в Близнаци

"Ако те има, други да не чувам, няма ли те - ей така ще се лекувам" - Луна във Водолей

 

Преслава, Галин и Галена са класи над останалите, срещу тях да тичат - пак няма да ги стигнат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ако ти си тук, то за мене други няма - ако няма те, всяка друга за замяна ще поискам аз да престане да боли!" - Слънце в Риби

"Питаш как ли съм щом където и да ходя с други виждам се и не мога да се боря да им кажа "не"" - Марс в Близнаци

"Ако те има, други да не чувам, няма ли те - ей така ще се лекувам" - Луна във Водолей

 

Преслава, Галин и Галена са класи над останалите, срещу тях да тичат - пак няма да ги стигнат!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топа, ама тази година Галена вече има статуетка, а Преси не...Плачем ли? :3fdb8960598fa63e:

Тази година Преси има клип с 10млн, а Галче не. Прехапваме ли джуки? :3fdb8960598fa63e:

 

Галин пусна хит. Изнервяме ли се, че гледанията на Феноменален рязко ще спаднат? :3fdb8960598fa63e:

 

Емануела е в Брадъра и утре пуска нова песен.

Кой въобще се вълнува от Галена? Изгорена е с любов. :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото в тази класация пише ли колко гледания прави "Докрай" седмично?

 

Не. Има инфо само за ТОП 300, а тя не влиза в тях.

 

Как си обясняваш факта, че "Излъжи ме" е над всички нейни ретро песни?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година Преси има клип с 10млн, а Галче не. Прехапваме ли джуки? :3fdb8960598fa63e:

 

Галин пусна хит. Изнервяме ли се, че гледанията на Феноменален рязко ще спаднат? :3fdb8960598fa63e:

 

Емануела е в Брадъра и утре пуска нова песен.

Кой въобще се вълнува от Галена? Изгорена е с любов. :3fdb8960598fa63e:

 

А ти си смешен. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година Преси има клип с 10млн, а Галче не. Прехапваме ли джуки? :3fdb8960598fa63e:

 

Галин пусна хит. Изнервяме ли се, че гледанията на Феноменален рязко ще спаднат? :3fdb8960598fa63e:

 

Емануела е в Брадъра и утре пуска нова песен.

Кой въобще се вълнува от Галена? Изгорена е с любов. :3fdb8960598fa63e:

 

Зададох ти 1 въпрос и понеже няма какво да кажеш ми задаваш няколко... Колко си безсилен само. Изобщо няма смисъл да ти отговарям, нямам интерес. Жалко, че си загуби времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Има инфо само за ТОП 300, а тя не влиза в тях.

 

Как си обясняваш факта, че "Излъжи ме" е над всички нейни ретро песни?

Никак не си го обяснявам. Много ми е противна тая песен,не знам и дали изобщо е била някакъв хит,тогава не слушах чалга.Очаквах Докрай също да е в класацията,все пак има над милион за година и нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...