Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Точно така, човече. 7 милиона й давам. Ако преценката ми се окаже грешна, ела ме заплюй. А аз ще призная, че не съм бил прав.

Тва е сезонно хитче, което е мнооого далече от "Да гори в любов" или от който и да е от хитовете на годината.

#GiveMeLove2 ;)

Галин гръмна яко. Страшно попадение.

Иначе топ 10 го виждам така: (подреждам ги в произволен ред)

 

1. Купих ти сърце

2. Грешка беше

3. Да гори в любов

4. Шефката

5. Нотариално заверен

6. Бръм

7. Зоопарк

8. По такива си падам

9. Въртележката

10. Хулиган

Няма да се учудя Емануела да се забие само с премиера на новата песен и толкова. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Нормално е Галин да има силен първоначален интерес, въпросът е колко дълго ще го задържи. И предните му две песни гръмнаха в началото, ама дотам и приключи всичко. Да не говорим, че днес последна от поредицата излиза Емануела и най-вероятно тя ще си остане в трендинг за по-дълго време, Гальо най-много да го подуши за няколко часа :3fdb8960598fa63e: Да почва да съчинява следващата си мелодия, току виж другия път оцелил, че положението не е на добре, една Яница има по-голям хит от него тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да очаквам от Емануела, струва ми се нещо Тип Почти перфектен..

Съмнявам се. С тая курвенска визия и с това кученце в клипа ще е някоя глупост. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,песента на Джени много зарибява въпреки първоначалния шок.Джена с два големи хита тази година! :Vishenka_05:

Разцепва! Получило и се е супер яко. :Vishenka_05: Жалко, че Галин ще я измести от Трендинг. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разцепва! Получило и се е супер яко. :Vishenka_05: Жалко, че Галин ще я измести от Трендинг. :gun_bandana:

Емануела по-скоро ще я измести. Песента й излиза след малко повече от 3 часа.За кога ще влиза Педалин? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела по-скоро ще я измести. Песента й излиза след малко повече от 3 часа.За кога ще влиза Педалин? :1000 (29):

Е, със сигурност ще влезе за едно денонощие. :1000 (29): Според мен Емануела ще е за малко там и после Галин или Джена (дано) ще се върне. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия Пайнерски тактики са ми много странни - по 1 месец нямат никакви премиери и изведнъж за 5 дни изстрелват всеки ден нова песен. Нарочно ли го правят? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, със сигурност ще влезе за едно денонощие. :1000 (29): Според мен Емануела ще е за малко там и после Галин или Джена (дано) ще се върне. :3fdb8960598fa63e:

Не знам,аз предполагам,че Емануела ще стои доста време там особено ако се е договорила да си рекламира песента в Брадъра. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква омраза към Галена само, щом чакате и се надявате коя песен ще я мине по гледания и ще стане по-голям хит. Това означава само едно - жената си е свършила работата както трябва. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква омраза към Галена само, щом чакате и се надявате коя песен ще я мине по гледания и ще стане по-голям хит. Това означава само едно - жената си е свършила работата както трябва. :Vishenka_05:

Като гледам как прогресивно й падат гледанията пак нищо не е направила като хората. А за омразата сами си го направихте,повечето хора във форума нямаха нищо против нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам,аз предполагам,че Емануела ще стои доста време там особено ако се е договорила да си рекламира песента в Брадъра. :1000 (29):

Може да ѝ измислят мисия като на Прес през 2015, за да направят купон и да пуснат песента на плазмата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия Пайнерски тактики са ми много странни - по 1 месец нямат никакви премиери и изведнъж за 5 дни изстрелват всеки ден нова песен. Нарочно ли го правят? :mf_surrender:

 

Сега го правят уж заради концерта. Иначе Емануела ще смаже :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да ѝ измислят мисия като на Прес през 2015, за да направят купон и да пуснат песента на плазмата. :3fdb8960598fa63e:

Представи си и тя да каже като Преси тогава "ох срам ме е да го гледам" или нещо подобно беше. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ще ти се наложи. И ще е скоро. Просто не доумявам как човек с акъл повече от средното ниво за държавата ще каже подобна изцепка. Песента има 3 милиона за отрицателно време, най-силният дебют за годината - изобщо не може да се сравнява нито с "Дай ми любов", нито с "Просто Шоу", която пак казвам - отива към десятка вече. Дори и "Феноменален" да не е по твой вкус, гореизброените факти не ти ли подсказват за какво иде реч...

Признавам, че тая песен така и не ме хвана, но съдя по хората около мен, които ги зариби, но вече ги пусна и им омръзна. Направи тия 2.7млн заради името на Галена и първоначалния интерес, но омръзва бързо. Вече не е и в тренда(Джена е там), Галин пусна силна песен, Емануела ще се отчете тая вечер и ще видиш как "Феноменален" ще зацикли и все по-бавно ще вдига гледанията.

 

Ама аз не ви провокирам, така ви кара просто. Какво да направя, че не можете да се въздържите.

 

Няма как да приема такова нещо, това го казвате вие, а фактите говорят друго. Аз работя с факти, не си изсмуквам от пръстите нищо.

 

Не те бива в прогнозите, защо се опитваш? Трябват специални умения, гадателски, телепатични - ти нямаш такива. Сори, май ти трябва да приемеш фактите. :3fdb8960598fa63e:

 

Напротив, не си спряла да провокираш, пускайки постоянно хапливи коментари за Преслава. Намираш си всякакви поводи, а нямаш никакво основание, защото след "Да гори в любов" и пълните дискотеки, устата трябва да ти е запушена. Има и приятни начини. Действай и не бъди нагла. :Vishenka_05:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Представи си и тя да каже като Преси тогава "ох срам ме е да го гледам" или нещо подобно беше. :1000 (29):

Да, душичка златна. :Vishenka_05: Емануела обаче не би го казала. По-скоро ще седи и ще гледа като пън. :1000 (29): :1000 (29): Най-много да каже: Цецо, нали знаеш, че това беше последният клип, в който ме гримираш!? :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, душичка златна. :Vishenka_05: Емануела обаче не би го казала. По-скоро ще седи и ще гледа като пън. :1000 (29): :1000 (29): Най-много да каже: Цецо, нали знаеш, че това беше последният клип, в който ме гримираш!? :1000 (29): :1000 (29):

Е,то в "На тебе не отказвам" нямаше нищо срамно.Беше много добър проект за чалгата и за самата Преслава. Докато Емануела сигурно пак е направила курвенски клип и текст и ще бъде лоша реклама за чалгата.По-добре ще е само да я пуснат,без клип. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,то в "На тебе не отказвам" нямаше нищо срамно.Беше много добър проект за чалгата и за самата Преслава. Докато Емануела сигурно пак е направила курвенски клип и текст и ще бъде лоша реклама за чалгата.По-добре ще е само да я пуснат,без клип. :1000 (29):

Разбира се, че нямаше! Доста класен проект! :1000 (30): Спомням си тогава като свърши песента как Катя от Ритон каза "Бравооо, бравооо", но не звучеше като истинско "Браво", а някак си завистливо. :1000 (29):

 

И все пак се съмнявам Ема да си рекламира песента, няма толкова акъл. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква ирония само.. Галин няма да мине рекорда на Галена за най-гледана пайнерска песен за 2018, но ще мине рекорда на Преслава - за най-харесвана песен в PlanetaOfficial за първото денонощие. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква ирония само.. Галин няма да мине рекорда на Галена за най-гледана пайнерска песен за 2018, но ще мине рекорда на Преслава - за най-харесвана песен в PlanetaOfficial за първото денонощие. :3fdb8960598fa63e:

Галена колко гледания имаше??

 

Дано Галчо да я мине..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че нямаше! Доста класен проект! :1000 (30): Спомням си тогава като свърши песента как Катя от Ритон каза "Бравооо, бравооо", но не звучеше като истинско "Браво", а някак си завистливо. :1000 (29):

 

И все пак се съмнявам Ема да си рекламира песента, няма толкова акъл. :1000 (29):

Хитра лисица е Емата,не я подценявай. :3fdb8960598fa63e: Ще направи всичко,за да я признаят за неплокатим лидер /не че за тази година не е де/.

Иначе аз много искам Емануела да ходи да я гримира Кулагин или Мартин да набие Цецо. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам как прогресивно й падат гледанията пак нищо не е направила като хората. А за омразата сами си го направихте,повечето хора във форума нямаха нищо против нея.

 

Засичаш гледанията ли? Според мен си вървят прилично.

 

Защо трябва да мразиш някой, защото друг го коментира? Ако вземе всеки един от нас да мрази всяка коментирана тук, която не му е любимка, нещата отиват на зле. Така и не разбрах какво ви пречи всичко това. Щом и вие не можете да го обясните задоволително, на мен ми остава да си мисля, че ние сме прави за всичко.

 

Напротив, не си спряла да провокираш, пускайки постоянно хапливи коментари за Преслава. Намираш си всякакви поводи, а нямаш никакво основание, защото след "Да гори в любов" и пълните дискотеки, устата трябва да ти е запушена. Има и приятни начини. Действай и не бъди нагла. :Vishenka_05:

 

Ами по тази логика и вие ме провокирате като пускате коментари за Галена. Всеки път като отворя форума и виждам как коментирате Галена, сравнявате всяка излязла песен с нейните, всяка друга с нея и все нещо чоплите. Опитите да я принизите не спират, сякаш всичко ви се върти около това. Няма как да очаквате да си мълча.

 

Какво ми вадиш тия пълни дискотеки, я погледни дали на Галена също не са пълни и без да има песен като "Да гори в любов". При нея винаги е фраш от хора, които се забавляват на песните, които тук не броите за нищо. Трябвало да си затворя устата, защото участията на Преслава били пълни.... смях! Страшен аргумент извади! :hahaha: Сами не разбирате понякога как се излагате. Ми Алисия, Емануела и много други също пълнят дискотеките.

 

Устата ще си запуша ако има причина да го правя. Пред явни нагли изяви като вашите няма как да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засичаш гледанията ли? Според мен си вървят прилично.

 

Защо трябва да мразиш някой, защото друг го коментира? Ако вземе всеки един от нас да мрази всяка коментирана тук, която не му е любимка, нещата отиват на зле. Така и не разбрах какво ви пречи всичко това. Щом и вие не можете да го обясните задоволително, на мен ми остава да си мисля, че ние сме прави за всичко.

Не е нужно да ги засичам,за да забележа,че интересът спада след всеки изминал ден,а сега след излизането от Трендинг съвсем.Вашето не беше никакво коментиране,а граничеше с натякване,така че сега ще си сърбате попарата.Каквото сам си направи човек никой друг не може

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...