Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Новият седмичен Попнейбъл:

1.Назмилер

2.Галена

3.Цветелина Янева и Денис Теофиков

4.Преслава

5.Теди Александрова

6.Сашо Жокера и Sergi Tigara

7.Monoir & Osaka & Dara

8.Емилия

9.Джулия и Денис Теофиков

10.Роксана и Саша Рико

Чалгата е на път да изгони поп-рапа от Топ 10. Дори и в Топ 20 са 16 на 4 песни, а тепърва излизат и още. Такава разбивация и аз не очаквах. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият седмичен Попнейбъл:

1.Назмилер

2.Галена

3.Цветелина Янева и Денис Теофиков

4.Преслава

5.Теди Александрова

6.Сашо Жокера и Sergi Tigara

7.Monoir & Osaka & Dara

8.Емилия

9.Джулия и Денис Теофиков

10.Роксана и Саша Рико

Чалгата е на път да изгони поп-рапа от Топ 10. Дори и в Топ 20 са 16 на 4 песни, а тепърва излизат и още. Такава разбивация и аз не очаквах. :helpsmilie:

 

Стига с тия мангали Назмилер вече... аман, песента дори не е българска :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият седмичен Попнейбъл:

1.Назмилер

2.Галена

3.Цветелина Янева и Денис Теофиков

4.Преслава

5.Теди Александрова

6.Сашо Жокера и Sergi Tigara

7.Monoir & Osaka & Dara

8.Емилия

9.Джулия и Денис Теофиков

10.Роксана и Саша Рико

Чалгата е на път да изгони поп-рапа от Топ 10. Дори и в Топ 20 са 16 на 4 песни, а тепърва излизат и още. Такава разбивация и аз не очаквах. :helpsmilie:

 

Малее, ще е супер яко другата седмица целият ТОП 10 да принадлежи на наще. Да ги наврем в кучи гъз поп/рап отворковците. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@SG

 

Няма как да не ти го призная, а и го заслужаваш! Ти се оказа пророк! Толкова ти се смеехме за (според нас) наивния оптимизъм от пролетта и лятото, а ориенталските ритми наистина преживяха ренесанс. Луда работа! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото най-старата песен в Българския youtube TOP 300 е от далечната 2009.

 

Андреа с "Излъжи ме" прави по 25-26К на седмица. Много я обичам тая песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия мангали Назмилер вече... аман, песента дори не е българска :gun_bandana:

И аз вече недоумявам откъде им идват гледанията, и то в периоди, в които цялостната гледаемост на всички жанрове в Бг е по-ниска в сравнение с предни седмици. Да не говорим, че за тази песен надали щеше да знам ако нямаше YouTube и Рамания. :1000 (29): Поне в дискотеките пускат ли я, че в последно време не съм ходил?

 

Малее, ще е супер яко другата седмица целият ТОП 10 да принадлежи на наще. Да ги наврем в кучи гъз поп/рап отворковците. :3fdb8960598fa63e:

И да влезе някоя поп-рап песничка не мисля, че ще може да отмести акцента от предстоящия номер 1 на Галин там. На него му предстои и диктатура в Трендинг, струва ми се. Ще се изкефя чалгата да направи цял месец плътно на върха там. Дори и Слави и Криско като си пуснат тяхната чалга ще продължат традицията. :1000 (29):

 

@SG

 

Няма как да не ти го призная, а и го заслужаваш! Ти се оказа пророк! Толкова ти се смеехме за (според нас) наивния оптимизъм от пролетта и лятото, а ориенталските ритми наистина преживяха ренесанс. Луда работа! :3fdb8960598fa63e:

Нямам търпение да се окажа прав и за други неща... но след концерта. :3fdb8960598fa63e:

 

Честно казано, и аз доста се колебаех накъде отива чалгата. Пролетта се бяха засилили мощно, но лятото се издъниха тотално. Есента пък имат връх, който не са имали от поне 2-3 години. Който си иска да говори, че купените гледания са ни промивали мозъците, но в момента е факт, че сме свидетели как песни от цели 4 чалга канала мачкат с милиони гледания за седмица в Топ 10, това просто няма как да е подправено. Чалгата мачка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига с тия мангали Назмилер вече... аман, песента дори не е българска :gun_bandana:

Е, то и Шефката не е дует с Галена и има само един официален клип в Диапазон, айде ся... Или ще приемем двата факта, или нито един от тях :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз вече недоумявам откъде им идват гледанията, и то в периоди, в които цялостната гледаемост на всички жанрове в Бг е по-ниска в сравнение с предни седмици. Да не говорим, че за тази песен надали щеше да знам ако нямаше YouTube и Рамания. :1000 (29): Поне в дискотеките пускат ли я, че в последно време не съм ходил?

Гърми по сватби, сюнети, рождени дни, къни, соарета.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз вече недоумявам откъде им идват гледанията, и то в периоди, в които цялостната гледаемост на всички жанрове в Бг е по-ниска в сравнение с предни седмици. Да не говорим, че за тази песен надали щеше да знам ако нямаше YouTube и Рамания. :1000 (29): Поне в дискотеките пускат ли я, че в последно време не съм ходил?

 

Не знам, не съм ходила от много време и аз. Но аз така и не я чух тази песен цялата. Не мога да я издържа.Не мога да повярвам, че нормален човек би си го пуснал доброволно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото най-старата песен в Българския youtube TOP 300 е от далечната 2009.

 

Андреа с "Излъжи ме" прави по 25-26К на седмица. Много я обичам тая песен.

 

Тази песен ще я запомня с това, че винаги чувах: Хааайде, ПЕН да ме излъжеш - имам нужда. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то и Шефката не е дует с Галена и има само един официален клип в Диапазон, айде ся... Или ще приемем двата факта, или нито един от тях :D

 

Стига говори лъжи, грешно е! Приема се само единия факт, другия отива в коша :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото най-старата песен в Българския youtube TOP 300 е от далечната 2009.

 

Андреа с "Излъжи ме" прави по 25-26К на седмица. Много я обичам тая песен.

То е ясно коя е кралицата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гърми по сватби, сюнети, рождени дни, къни, соарета.

Може, може... не знам, на такива не съм ходил наскоро. :3fdb8960598fa63e:

 

Не знам, не съм ходила от много време и аз. Но аз така и не я чух тази песен цялата. Не мога да я издържа.Не мога да повярвам, че нормален човек би си го пуснал доброволно. :1000 (29):

Аз не си спомням и един път да съм си я пускал и наполовина. :1000 (29): Колкото и да се продавам на дивотията заради такива като Деса и Галя, някои неща съвсем не са ми по вкуса... засега. :roll1:

 

Гледате ли Випа? Емануела изглежда най-добре от всички! Супер мацка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле е изпяла песента на Глория, равно, скучно... пълен провал.

Ей тая да я забие догодина на 25 годишнината си.

Страхотна песен - от тези, в които показва диапазон. Много ми харесва в колко песни в куплетите пее супер ниско, което е супер трудно, и изведнъж в припева взима рязко обертоновете. И то сложни песни - като "Очи като като звезди", "Иди си, тъга", дори една "Ако те няма" в кулминацията си гърми, страхотни височини, последната балада също.

Много обичам от старите поп-рок балади, в които има градация и динамика. Максим Горанов е голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то и Шефката не е дует с Галена и има само един официален клип в Диапазон, айде ся... Или ще приемем двата факта, или нито един от тях :D

 

Какви два факта, в Пара Бизде се пее на чужд език изцяло, истина е, че песента нито е на български, нито е предназначена за българската аудитория. SG беше прав, като каза, че ако не беше popnable, нямаше дори да знаем за нея.

 

Защо намесваш Галена в случая?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...