Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не ги засичах с точност, но мисля, че "Феноменален" за последните 24 часа е направила около 150 хиляди

 

И ти ли натрапваш песента? На предната страница вече бяха направени забележки. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Списък на последователните номер 1 песни в Трендинг:

Много съм добра - Оп, оп - Феноменален - Чукур - Феноменален - Яко ми е - Как си, кажи

 

Само им виж заглавията и ти става ясно, че е музика за наши хора. :derisive:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Списък на последователните номер 1 песни в Трендинг:

Много съм добра - Оп, оп - Феноменален - Чукур - Феноменален - Яко ми е - Как си, кажи

Следваща: Направи така?

ЧУКУР!

 

Само им виж заглавията и ти става ясно, че е музика за наши хора. :derisive:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само им виж заглавията и ти става ясно, че е музика за наши хора. :derisive:

 

:1000 (29):

Иронично, но Оп, оп и Яко ми е като песни въобще не създават впечатление за диви чалги, за разлика от някои като Чукур или въпросната Оп, оп на Луна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако албумът на Луна беше 1 евро, можех да се излъжа да си взема FLAC версията.

Отделяй по евро на месец и за 10 месеца ще се сдобиеш с всички песни! Или помоли Луна да ти го продаде на изплащане. Винаги ще намериш начин за провеждане на успешен преговор с Президента! А може и вече да е изкупила всички бройки.

 

:1000 (29):

Иронично, но Оп, оп и Яко ми е като песни въобще не създават впечатление за диви чалги, за разлика от някои като Чукур или въпросната Оп, оп на Луна. :1000 (29):

Лунината Оп-оп е ария!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отделяй по евро на месец и за 10 месеца ще се сдобиеш с всички песни! Или помоли Луна да ти го продаде на изплащане. Винаги ще намериш начин за провеждане на успешен преговор с Президента! А може и вече да е изкупила всички бройки.

Лунината Оп-оп е ария!

Луна защо не си е пуснала албума в iTunes или Spotify, а в някакъв нейн сайт дето никой не го знае? :1000 (29):

 

 

:Vishenka_05:

Вече е осмият най-гледан Пайнерски клип от 2017. Струва ми се, че ако върви с това темпо да има по-добри седмични гледания от всички без Преслава, може и скоро да стигне до номер 3. Кралица! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е осмият най-гледан Пайнерски клип от 2017. Струва ми се, че ако върви с това темпо да има по-добри седмични гледания от всички без Преслава, може и скоро да стигне до номер 3. Кралица! :Vishenka_05:

 

По колко гледания прави сега на ден? Много любима и лична ми е тази балада. Радвам се, че остана във времето и има успех.

 

Тази също ми е много любима:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-коментираните песни в Рамания за 2018:

 

1. Камелия - Името ти: 157 коментара

2. Галена - Феноменален: 134 коментара

3. Емилия и Емрах - По такива си падам: 126 коментара

4. Галена - Дай ми любов: 122 коментара

5. Преслава - Обратно в играта: 119 коментара

6. Преслава - Да гори в любов: 114 коментара

7. Галена и Цветелина Янева - Маракеш: 111 коментара

7. Райна - Една на милион: 111 коментара

9. Деси Слава - Много съм добра: 76 коментара

10. Галин - Тексас плейс: 75 коментара

Link to comment
Сподели в други сайтове

По колко гледания прави сега на ден? Много любима и лична ми е тази балада. Радвам се, че остана във времето и има успех.

 

Тази също ми е много любима:

 

Скоро 10 милиона и на тази балада!

Относно Ангелите- правят около 100k седмични. С "Не се изтриваш" постоянно се сменят като най-гледан Пайнерски клип от миналата година.

Btw "В твоите очи" след три години и половина прави почти 120k- повече и от двете. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Bandcamp е най-големия сайт за indie артисти.

Не го знаех. Заприлича ми на сайт на Луна. :1000 (29): В Бг не мисля, че е особено популярен, при всяко положение iTunes е по-добре, ще плати да си сложи един банер на начална страница и ще скандализира. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феноменален не се показва и под новите песни(или е някъде най-долу, докато те тръгват автоматично една след друга) и да, заради облажката е сигурно и е сериозно оправдание за спадат в гледанията. Постояно ми е на сторита, както и песента на Малина която явно е много по-голям хит.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия се изложи тотално втората половина на годината. По-добре да не пускаше нищо и да си остане с истински хитове като Бръм и Зоопарк вместо да пуска бози като Копакабана, Просяци и новият дует, дето и името не му запомних. Като се замисли човек тя откога не е пускала хит есента?

Първият им дует също не беше голям хит но поне ставаше за слушане.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела ще направи 450 000 ще видите , но няма да подобри “Не се изтриваш”

 

350-360k макс. Явно даже и Брадърът няма да й помогне за някакви значими рекорди. Песента не е лоша, но е постничка - не те кара да си я пускаш пак и пак. От песните тази седмица хитовете са в Галин и Джена.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...