Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не е нужно да ги засичам,за да забележа,че интересът спада след всеки изминал ден,а сега след излизането от Трендинг съвсем.Вашето не беше никакво коментиране,а граничеше с натякване,така че сега ще си сърбате попарата.Каквото сам си направи човек никой друг не може

 

Звучиш сякаш имаме да сърбаме нещо лошо. А на мен ми е кеф да събирам плодовете на това което посяхме. Особено като виждам, че още ви държи влага. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Звучиш сякаш имаме да сърбаме нещо лошо. А на мен ми е кеф да събирам плодовете на това което посяхме. Особено като виждам, че още ви държи влага. :3fdb8960598fa63e:

То голям кеф целия форум да плюе любимката ти. Нищо де,тя Галс обича да плюе по разни неща,защо и нея да не хулят? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин сподели още, че страшно много се вълнува и от едно ново начало в неговия живот, което предстои. Много скоро той ще обяви името на своя музикален лейбъл, а телевизия “Планета” ще излъчи първия самостоятелен клип на Dessita, младата певица, която Галин ще продуцира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези 3 милиона ги направи бързо заради двете седмици в трендинг.Очаквам сега да се сгромоляса на 80-100к дневно че даже и по-малко.Съжалявам,но само на Яница й се получи песента в този стил и отчасти на Десислава.

 

Колко точно съжаляваш? Малко, много? :3fdb8960598fa63e: От душа съжаляваш, нали? :)

 

Деса бе издухана за нула време, скоро и Яница..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам, че тая песен така и не ме хвана, но съдя по хората около мен, които ги зариби, но вече ги пусна и им омръзна. Направи тия 2.7млн заради името на Галена и първоначалния интерес, но омръзва бързо. Вече не е и в тренда(Джена е там), Галин пусна силна песен, Емануела ще се отчете тая вечер и ще видиш как "Феноменален" ще зацикли и все по-бавно ще вдига гледанията.

 

Добрее, ще видим. Ти каза "макс 7 mln.", аз казвам "минимум 10 млн.".

 

ПС: Тук имам репутация на човек, с който избягват да хващат басове поради системни загуби на отсрещната страна. ;)

 

Каква ирония само.. Галин няма да мине рекорда на Галена за най-гледана пайнерска песен за 2018, но ще мине рекорда на Преслава - за най-харесвана песен в PlanetaOfficial за първото денонощие. :3fdb8960598fa63e:

 

Браво на Галя! :phpgrin2: Не Галена имам предвид. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че за първия час Емануела тръгва по-добре в YouTube от Анелия. Може би борбата им за надмощие през цялата година все пак ще завърши с победа на първата, особено след като дуета на втората нещо не се очертава много хитов. Особено ако Емануела победи в Брадъра, което ми се струва напълно въможно. Тя реално е най-голямата звезда там, каквато беше и Деси Слава през 2015, а и коментарите за нея в повечето случаи са добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По стечение на обстоятелствата не бях слушал новите песни от Джулия и Денис насам (включително нея). Сега ги изслушах една след друга и съм много доволен от продукцията на Пайнер този месец. Единствено дуетът на Анелия не ми допадна.

Особено впечатлен съм от Галин - това е една от най-силните му песни въобще - супер мелодична, със силен текст, атрактивен клип - въобще по мое мнение песента има предпоставки да се превърне в един от най-големите му и останали във времето хитове.

Силно впечатление ми направи и Джена - противно на всеобщото мнение според мен такива песни й ходят - още със "Спри да ми досаждаш" го доказа. Новото парче е от песните, които грабват с повече слушания и съм убеден, че ще повтори успеха на "Хулиган" по клубовете.

Галена се е представила на обичайното силно ниво - песента е супер различна от всичко останало нейно тази година и определено звучи зарибяващо от първо слушане (особено ме радват куплетите), за клипа няма смисъл да говорим. Радвам се за рекорда й за най-гледана песен за първите 24 часа - надявам се това е достатъчно да затвори устите на множеството й недоброжелатели.

На Джулия припевът е страхотен, както и участието на Денис, но кулпетите я развалят и затова явно е зациклила с гледанията. Аз лично със сигурност доста ще я слушам.

Емилия е пуснала поредната хубава мелодична песен в кариерата си - определено заслужава повече гледания според мен. Клипът също е много добър.

На Емануела може би ще е един от най-големите хитове от изброените, макар че за момента ми се струва леко постна. Но участието й в Брадъра (и твърде вероятно победата) ще допринесе това да е както най-силната й премиера, така и най-слушаната й песен тази година.

 

Ето една причина да се правят повече концерти, а и да се върнат наградите - просто нашите яко се активизират преди подобни събития. Откога не се е случавало Пайнер да не пуска първото място в Трендинга вече не знам колко седмици? Още по-хубавото е, че няма изгледи това да се промени скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето една причина да се правят повече концерти, а и да се върнат наградите - просто нашите яко се активизират преди подобни събития. Откога не се е случавало Пайнер да не пуска първото място в Трендинга вече не знам колко седмици? Още по-хубавото е, че няма изгледи това да се промени скоро.

Абсолютно! Да престават с тези комични оправдания, че търсили начини наградите да се проведат без манипулации (все едно чак анкетата от 2017 ни е дала знак, че може да има манипулации) и да ги връщат вече. А и не е като като винаги да са раздавали всичко нагласено, в много случаи статуетките са си били заслужени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://planeta.tv/news/view/Nad-30-000-vid...v-lubov-za-chas

 

Идиотите от Планета пуснаха статия, че над 30 000 са гледали Преса за 1 час, а след това почти всички я минаха за същото време. А те го изкараха голямо събитие. :1000 (29):

 

Галена, Галин, сега и Емануела минаха тази бройка. Какво да се прави..... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG!!!!!

 

Мега скандал!

 

Галена и Андреа са участвали на фалшивите BAMA награди! Оказва се, че истинските (ония, дето предния път се проведоха в Германия) тази година ще са в Дубай и предстоят през декември.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Мнимото събитие се е провело в малка зала с няколко маси. И това го пише сайта, който по принцип винаги хвали Андреа!

 

Повече четете тук: http://hotarena.net/galena-i-andrea-vavlec...-v-los-andjelis

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добрее, ще видим. Ти каза "макс 7 mln.", аз казвам "минимум 10 млн.".

 

ПС: Тук имам репутация на човек, с който избягват да хващат басове поради системни загуби на отсрещната страна. ;)

Ай басираме се. На какво? :3fdb8960598fa63e:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

HotArena твърдят, че истинските BAМА Awards ще се проведат през декември в Дубай, но никъде в нета не откривам подобна информация. Тия наще двете само се прецакаха да пътуват до Калифорния, за да щракнат по две снимки. 1000%20(29).gif На Галена от изражението й си личи, че е е бясна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко точно съжаляваш? Малко, много? :3fdb8960598fa63e: От душа съжаляваш, нали? :)

 

Деса бе издухана за нула време, скоро и Яница..

Откакто прочетох статията за фалшивите награди от вчера много. :3fdb8960598fa63e:

Е,то оставаше и Яница да има повече гледания от Галена и щях да се пръсна..от смях.Много ясно,че ще ги издуха,но като хитовост и отзвук надали ще пребори "Въртележката".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай басираме се. На какво? :3fdb8960598fa63e:

 

На два шамара зад врата ти.. :3fdb8960598fa63e:

 

Шегувам се. :1000 (29):

 

Например ще признаеш Галена за лидерка, ще я хвалиш и никога повече лоша дума за нея няма да казваш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

OMG!!!!!

 

Мега скандал!

 

Галена и Андреа са участвали на фалшивите BAMA награди! Оказва се, че истинските (ония, дето предния път се проведоха в Германия) тази година ще са в Дубай и предстоят през декември.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Мнимото събитие се е провело в малка зала с няколко маси. И това го пише сайта, който по принцип винаги хвали Андреа!

 

Повече четете тук: http://hotarena.net/galena-i-andrea-vavlec...-v-los-andjelis

Шок и ужас! Ще е яко Галена да даде интервю, в което я питат за наградата, и да каже "много се преебахме, че отидохме" :D

 

Рокси отново в борба за номер 1:

 

roksi.jpg

 

Стискаме палци, потна мангалке! <3

Предлагам да коментираме Сашка в темата за Рокса.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...