Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Отново си в грешка. В чалгата няма нови свежи имена, нито при изпълнителите, нито при композиторите. Изцедиха Оцко, Пашев, Кости, Драганински и т.н, а тая година 90% от успешните песни са на Ганев. Като приключи и той, кво правим? Чалгарките трябва да се пенсионират и да се наложат нови момичета, защото тия в момента са комични в ролите си на тийн идолки. 40 годишни жени, а се държат по-бетер от Тита на 18.

Да,това също е вярно,но сравни разликата между един от най-големите хитове в попа-"Чужди усмивки" и гласения тук за такъв в чалгата-"Шефката" . Разликата е огромна нали? И като качестео,и като текст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,това също е вярно,но сравни разликата между един от най-големите хитове в попа-"Чужди усмивки" и гласения тук за такъв в чалгата-"Шефката" . Разликата е огромна нали? И като качестео,и като текст.

За мен "Шефката" не е тоя хит, който в Раманиа се натяква. Нито съм я чул в дискотека, нито някой в обкръжението ми я харесва, нито от коли съм я чул. Лятото от чалгата "Купих ти сърце' беше хита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен "Шефката" не е тоя хит, който в Раманиа се натяква. Нито съм я чул в дискотека, нито някой в обкръжението ми я харесва, нито от коли съм я чул. Лятото от чалгата "Купих ти сърце' беше хита.

А де. И аз това се мъчих да обяснявам тук,но никой не вдява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондома да ама Стелито..всеки може с преразказани постове. :3fdb8960598fa63e:

 

Пак ли ме коментираш? :3fdb8960598fa63e:

 

Не се сещам за един твой издържан и ясно аргументиран пост, а гледаш моите какви са. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм в България от години и няма как да съм в час със всичко, което излиза, дори и в чалгата. Това, че не съм чул песента не я прави лоша или по-малко хит. Не знам защо трябва постоянно да съпоставяте поп-а с поп-фолк-а и да изпитвате душевни оргазми, че видиш ли, поп-а смачкал и изплюл чалгата? Дай Боже, един ден ако чалгата наистина изчезне да изпитате пълно удовлетворение. Радвайте се на музиката и спрете с това делене. БГ музиката е едно цяло и трябва да бъде подкрепяна като такова. А тук постоянно се джафкате, делите, нагрубявате. Единството ни куца като народ страшно много и затова си заслужаваме съдбата. А да не говорим, че се намираме в чалга форум..

Щях да ти се заям, че не си чувал Усмивките, но щом не си в България, е обяснимо. Пусни си я, ще разбереш веднага защо е станала хит.

За всичко останало съм супер съгласна - стига с това разделение, няма никакъв смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли ме коментираш? :3fdb8960598fa63e:

 

Не се сещам за един твой издържан и ясно аргументиран пост, а гледаш моите какви са. :1000 (29):

Мила,не ми е до теб днес Не ме цитирай. :3fdb8960598fa63e: Достатъчно аргументи вкарвам в постовете си,за да те накарам да млъкнеш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мила,не ми е до теб днес Не ме цитирай. :3fdb8960598fa63e: Достатъчно аргументи вкарвам в постовете си,за да те накарам да млъкнеш. :3fdb8960598fa63e:

 

Ти ме споменаваш без изобщо да съм тук и да се занимавам с теб и после да не съм те цитирала... Коментираш ме, а не ти било до мен. :1000 (29): Задръж си аргументите, защото издишаш - едно говориш, на дела друго... :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще коментираш, че Джулия е с повече гледания от Гери-Никол? :helpsmilie:
Има нещо съмнително в тези гледания, тази песен не беше особен хит и се забрави много отдавна
Link to comment
Сподели в други сайтове

10 милиона до няколко дни. :Vishenka_05:

Концертът може и да й даде допълнителен тласък, особено ако го излъчват на живо (не че възлагам надежди, че ще се усетят, че така трябва). Дано все пак не стигне 20 преди Не се изтриваш, която ме кефи повече. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ме споменаваш без изобщо да съм тук и да се занимавам с теб и после да не съм те цитирала... Коментираш ме, а не ти било до мен. :1000 (29): Задръж си аргументите, защото издишаш - едно говориш, на дела друго... :3fdb8960598fa63e:

Имам забрана да те коментирам ли? А и не те споменах само аз или цитираш избирателно? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох, че не сте знаели това парче, та ви е време за хубава музика:

 

Под снимката на Гери-Никол, с която обяви, че ще пуска песен на име "Устни", Кали беше коментирала "Аз също имам песен със заглавие "Устни" и клипът също беше сниман на покрив на хотел, но все пак пожелавам успех, в който не се съмнявам." :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Кали все пак успя да си направи реклама с това. Преди малко ми излезе новина за скандалът между нея и Гери-Никол. :1000 (29):

Скандал ли? Къде? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега, гига, хипер скандал, разтресъл българския шоубизнес... След него вече нищо няма да е същото. :1000 (29):

:roll1: :roll1:

 

https://trud.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D...B8%D1%80%D0%B0/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...