Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Този форум си заминава заедно с чалгата. Никога не е било толкова пусто един ден преди концерт на кокошарника.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този форум си заминава заедно с чалгата. Никога не е било толкова пусто един ден преди концерт на кокошарника.

Нима утре има концерт?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, отивай да подкрепяш Тоти Тяло. :Vishenka_05:

 

Ех да имах възможност бих отишъл да подкрепя Терзийска и може би шях да се включа към балета за танца от "Една на милион", или пък защо да не се появя с диненото колело от "Зле те чувам"? Това тяло трябва да се показва. :Vishenka_05:

 

Келс, от снощи лея куршуми Петя да забие "Новата ти" и "Водка с утеха".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех да имах възможност бих отишъл да подкрепя Терзийска и може би шях да се включа към балета за танца от "Една на милион", или пък защо да не се появя с диненото колело от "Зле те чувам"? Това тяло трябва да се показва. :Vishenka_05:

 

Келс, от снощи лея куршуми Петя да забие "Новата ти" и "Водка с утеха".

Аз не се надявам на стара песен, за да не се разочаровам. Рядко пее.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, отивай да подкрепяш Тоти Тяло. :Vishenka_05:

Искаше ми се да видя закриването на Пресила, но не знаех, че е станало вече време за концерт. Едва ли са останали билети!

 

Ще се утешавам с караоке:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очертава се скучен концерт.

"Обратно в играта" мина по гледания "The Boss", а излезе 7 месеца по-късно. Кажи нещо. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът с Миле Китич според мен още повече ще погребе Галена.Дуети на два езика мнооого рядко са успешни. Последната песен на Анелия го показа.

 

Песента е от български автор и е правена предимно за българската публика. Галена я е избрала. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по-зле . Отсега мирише на провал

 

Е не може да си толкова убеден без да си я чул. Така или иначе не остава много и ще я пуснат.

 

Десови, нали не харесвахте кючеци, не харесвахте дуета с Фики? Сега гледам, че почвате да я превъзнасяте нещо... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не може да си толкова убеден без да си я чул. Така или иначе не остава много и ще я пуснат.

 

Десови, нали не харесвахте кючеци, не харесвахте дуета с Фики? Сега гледам, че почвате да я превъзнасяте нещо... :3fdb8960598fa63e:

Галс можеше да скандализира с някоя мелодия от сръбски автор,но явно пак ще слушаме някоя Ганева или Пашева боза,но този път с виенето на дебелия сърбин. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галс можеше да скандализира с някоя мелодия от сръбски автор,но явно пак ще слушаме някоя Ганева или Пашева боза,но този път с виенето на дебелия сърбин. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз се радвам, че песента ще се пее на български и сръбски, а няма да допусне грешката на Преслава. Там видяхме резултата какъв беше. Хубава мелодия, а ако Преслава беше изпяла своята част на български, можеше да има повече успех.

 

Относно Галена и дуета, ти не харесваш нито нея, нито Миле и е нормално да нямаш хубави очаквания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена за по-малко от месен направи 4 милиона с "Феноменален". Съвсем прилични гледания са това. Даже бих казала добри.

 

От последните песни - Деса и Фики, Галин, Джена, Емануела, тази на Галин върви най-добре засега и се очертава най-голям хит. Поне от гледна точка на гледанията. Първоначално не я харесах, но много бързо ме зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се радвам, че песента ще се пее на български и сръбски, а няма да допусне грешката на Преслава. Там видяхме резултата какъв беше. Хубава мелодия, а ако Преслава беше изпяла своята част на български, можеше да има повече успех.

 

Относно Галена и дуета, ти не харесваш нито нея, нито Миле и е нормално да нямаш хубави очаквания.

 

Ама за какво изобщо им обръщаш внимание.Кучетата си лаят, керванът си върви. Те и за "Феноменален" предричаха провал и се мислеха, че Галин ще мине гледанията, после влагаха надежди за Криско и Слави, ама все удрят на камък.

 

Не е лесно да си в опозиция, а всеки твой аргумент да издиша и да няма никаква тежест.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се радвам, че песента ще се пее на български и сръбски, а няма да допусне грешката на Преслава. Там видяхме резултата какъв беше. Хубава мелодия, а ако Преслава беше изпяла своята част на български, можеше да има повече успех.

 

Относно Галена и дуета, ти не харесваш нито нея, нито Миле и е нормално да нямаш хубави очаквания.

Именно защото се пее на сръбски и български песента ще е провал.В чалгата сигурно има само два такива успешни дуета - Искаш да се върна и Кой ще му каже.Този Миле изобщо има ли някакъв хит през кариерата си?

В чалгата харесвам само 3-4 певици. Останалите са ми безразлични.В първите ми постове тук плюех Преси и възхвалявах Галя,но тогава имаше защо,а сега? :3fdb8960598fa63e: Пак Прес я мачка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десови, нали не харесвахте кючеци, не харесвахте дуета с Фики? Сега гледам, че почвате да я превъзнасяте нещо... :3fdb8960598fa63e:

 

Феновете на Десислава отдавна са показали и доказали, че живеят в свой измислен свят и се угаждат спрямо ситуацията. Те всички фийтове, в които участва, най-вече баладите на Константин до скоро брояха, че са станали хитове заради нея.

Мразеха кючеците, а биха вдигнали всички във въздуха, ако Шефката беше дуетна с Десислава, а не с Галена.

Прекалено са прозрачни и предвидими.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е не може да си толкова убеден без да си я чул. Така или иначе не остава много и ще я пуснат.

 

Десови, нали не харесвахте кючеци, не харесвахте дуета с Фики? Сега гледам, че почвате да я превъзнасяте нещо... :3fdb8960598fa63e:

Не харесваме. Ама нали тук стана модерно да се хвалят успехите на кючеци, та и ние да не останем по назад :whistling:

Десиния поне си е неин, тя е водещо име и вече се очертава да прати Феноменален на почивка. Ако гледанията на Феноменален падат рязко, то на Да дигнем шум тепърва започват да растат. Иначе 4 милиона да добре за месец. Тя на всеки проект ги прави по 4 първия месец, ама след третия месец вече с клизма едва се движат. Докато Десините не правят по 4 първия месец, ама песните и седят с години в попнейбъла преди песни на Галена пуснати от последната година.

 

Деса този път си изигра добре картите. Ще присъства във всяка махла и бг къщи в следващите месеци. :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, добър вечер! Виждам, че основна тема на деня тук ОТНОВО е била Галена, коментирана от най-отявлените си подръжници ОТНОВО :3fdb8960598fa63e:

 

Ама нали е залязла, нали "Феноменален" била провал и се била сринала, защо продължава да ви е в устата? Me doesn't get it... :whistling:

 

--------

meleto, ще хвърлиш ли яснота по въпроса защо Галена и Криско/Слави липсват от дневната класация..?

 

 

Най-кофти вложените пари са в "Маракеш" - брутален клип, а песента е по-слаба от поне 20 песни тая година.

 

Факт. Да се неначуди човек как ще направи 8-9 милиона гледания. Аз на това нещо не му давах повече от 3-4. Не знам...Цуца или Галчотница може и да са направили някоя шашма, за да спасят реномето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...