Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Снощи се разцепихме на Преслава. Супер харизматична, пя доста стари песни и всички пяха с нея. Обичат я. Пее обаче преди мно на плейбек, само 3-4 песни на живо. Иначе е сладурана, забавна е :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинското "спасение" на кариерата на Деса дойде от дуета с Галин.Галена може само да й целува краката,че има такъв шедьовър в кариерата си. :3fdb8960598fa63e:

Че тя Галена е имала песента, преди да й мине през акъла да я направи дуетна. Деса й е натресена.

 

Време е за сексави мелодии!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

При положение, че има 6-7 записани песни, как си обясняваш това затишие? Защо не пуска нищо? Ако наистина не й се занимава за какво ги е записвала изобщо? Мина страшно много време от "Твое копие", а с нея й се получи прилично добре.

 

Въпроса обаче не е само в това да пускаш колкото да има. Виж например Глория колко песни напуска, а колко от тях стават реално?

Много от действията и кариерните решения на Ивана нямат обяснения. Както и тези на Глория, че и на Деса. Работят сякаш сами срещу себе си. И разбира се, трудно приемат критика, да не кажа изобщо. Знаеш, че не съм от хората, които ще я щадят, само защото е самата Ивана. Прекалява вече с това нищоправене, особено след като изглежда много по-добре и улучи с "Твое копие".

 

Колкото до въпроса за Глория - жената поне ви радва. На мен "Любовта настоява" и "Любовта не е играчка" ми допадат много, "Не те давам" и тя, но ми писна почти веднага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинското "спасение" на кариерата на Деса дойде от дуета с Галин.Галена може само да й целува краката,че има такъв шедьовър в кариерата си. :3fdb8960598fa63e:

 

"В твоите очи" е много по-голям хит от дуета с Галин. "Нека да е тайно" почти никой не я споменава вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В твоите очи" е много по-голям хит от дуета с Галин. "Нека да е тайно" почти никой не я споменава вече.

Това кой го отрича? Но след кой от двата дуета Деса започна да изкарва хитове? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много от действията и кариерните решения на Ивана нямат обяснения. Както и тези на Глория, че и на Деса. Работят сякаш сами срещу себе си. И разбира се, трудно приемат критика, да не кажа изобщо. Знаеш, че не съм от хората, които ще я щадят, само защото е самата Ивана. Прекалява вече с това нищоправене, особено след като изглежда много по-добре и улучи с "Твое копие".

 

Колкото до въпроса за Глория - жената поне ви радва. На мен "Любовта настоява" и "Любовта не е играчка" ми допадат много, "Не те давам" и тя, но ми писна почти веднага.

Ванча трябваше да забие лятна тупалка на плажа - с новата фигура!

Много е тъпо да записват по много песни. Докато ги пуснат, вече звучат ретро.

 

"В твоите очи" е много по-голям хит от дуета с Галин. "Нека да е тайно" почти никой не я споменава вече.

Коя е тази песна?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много от действията и кариерните решения на Ивана нямат обяснения. Както и тези на Глория, че и на Деса. Работят сякаш сами срещу себе си. И разбира се, трудно приемат критика, да не кажа изобщо. Знаеш, че не съм от хората, които ще я щадят, само защото е самата Ивана. Прекалява вече с това нищоправене, особено след като изглежда много по-добре и улучи с "Твое копие".

 

Колкото до въпроса за Глория - жената поне ви радва. На мен "Любовта настоява" и "Любовта не е играчка" ми допадат много, "Не те давам" и тя, но ми писна почти веднага.

 

Аз не съм от хората които ще се радват само защото е пуснала нещо. От всичко което пусна харесах "Добре дошла, скитнице", но тя остана най-незабелязана. Странно ми е защо при положение, че прилича на стила на Глория от миналото. Дразни ме това, че прави каквото си иска и се съобразява само с мнението на тези, които харесват всичко, което пусне. Толкова ли вече не й пука за кариерата й?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това кой го отрича? Но след кой от двата дуета Деса започна да изкарва хитове? :whistling:

 

Не мисля, че дуета с Галин има нещо общо с това, че в този период е изкарала хитове. Просто съвпадение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенчето на Андреа да коментира гледанията и харесванията на тази песен! 40 млн с 32 хиляди палци? :a035:

През 2009 това бяха тотални реакции...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Сега Десови ще ти скочат. Това им е болна тема. :3fdb8960598fa63e:

истината е Галена извади Деса от калта

 

:slapin:

 

НАЙ-ГЛЕДАНАТА ПЕСЕН НА ДЕСА В YOUTUBE Е ДУЕТА С ГАЛЕНА !

 

https://www.youtube.com/results?sp=CAMSAhAB...query=desislava

Link to comment
Сподели в други сайтове

НАЙ-ГЛЕДАНАТА ПЕСЕН НА ДЕСА В YOUTUBE Е ДУЕТА С ГАЛЕНА !

 

https://www.youtube.com/results?sp=CAMSAhAB...query=desislava

Петте най-гледани песни на Галена в Ютуб са дуети.

 

Да кажеш нещо по въпроса?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че дуета с Галин има нещо общо с това, че в този период е изкарала хитове. Просто съвпадение.

Да,естествено,да благодарим на богиня Галена,че Фики и Деса имат кариера заради нея.Просто напомняне на песните,които е пуснала след дуета с Галена:

"Започваме на чисто"

"Смени паролата си"

Блудкави песньовки,които не станаха кой знае какви хитове,с изключение на фийтовете с Константин,но тях няма смисъл да ги броя.Песните,които е пуснала след дуета с Педалин:

"В друг живот"

"Отново се родих"

" И на всички като тебе"

Хит до хит,един от които-тотален.Така че това не е съвпадение,а чисто и просто факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,естествено,да благодарим на богиня Галена,че Фики и Деса имат кариера заради нея.Просто напомняне на песните,които е пуснала след дуета с Галена:

"Започваме на чисто"

"Смени паролата си"

Блудкави песньовки,които не станаха кой знае какви хитове,с изключение на фийтовете с Константин,но тях няма смисъл да ги броя.Песните,които е пуснала след дуета с Педалин:

"В друг живот"

"Отново се родих"

" И на всички като тебе"

Хит до хит,един от които-тотален.Така че това не е съвпадение,а чисто и просто факт.

:mf_surrender:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно изпълнение! Вчера се разтопих като го слушах.

И аз. Да й я дадат да я запише и да я пусне с клип, без това сега е модерно да се възраждат стари песни.

Слави как я гледа на 1:24... истинско възхищение! :ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...