Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да,естествено,да благодарим на богиня Галена,че Фики и Деса имат кариера заради нея.Просто напомняне на песните,които е пуснала след дуета с Галена:

"Започваме на чисто"

"Смени паролата си"

Блудкави песньовки,които не станаха кой знае какви хитове,с изключение на фийтовете с Константин,но тях няма смисъл да ги броя.Песните,които е пуснала след дуета с Педалин:

"В друг живот"

"Отново се родих"

" И на всички като тебе"

Хит до хит,един от които-тотален.Така че това не е съвпадение,а чисто и просто факт.

 

Никога не съм твърдяла, че Галена е спасила кариерата на Деса. Казах, че това е болна тема на Десовите и се засягат ако някой го изкоментира. Няма за какво да й благодарим. И двете извадиха ползи от този дует в което няма нищо лошо. Ако пуснат пак такава силна песен ще е добре.

"Отново се родих" не е хит обаче, това е средно популярна песен, която към днешна дата е забравена. "Започваме на чисто" ми е една от най-противните песни на Деса, клипа също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

класи над скучните участия на Преси-Плейбека !

 

––––––––––––––––--

 

galena-skasa-sindjira-obrashta-chasha-sled-chasha-pliaskat-ia-po-masite-v-london-za-tlasti-bakshishi-brutalni-snimki-4.jpg

galena-skasa-sindjira-obrashta-chasha-sled-chasha-pliaskat-ia-po-masite-v-london-za-tlasti-bakshishi-brutalni-snimki-2.jpg

Фолкаджийката скъса синджира на благоприличието - танцува по маси и столове, мята салфетки, обръща чаши с алкохол и буквално оставя почитателите си без дъх, разказаха присъстващи на чутовната вакханалия. Купонът е толкова щур, че дори някои от английските медии му обръщат внимание и разпространяват снимки на балканското веселие.

 

Стотици българи, живеещи във Великобритания, се стичат в ресторант в Лондон, за да видят любимката си на живо. След кротки песни за начало на вечерта и тихи вечери с наздравици настроението рязко ескалира в положителна насока. Галена, която е известна с буйния си парти нрав, започва да се качва по маси и столове и оттам дере гърло за най-новите си хитове. Българските емигранти изпадат в умиление и започват да я замерят със салфетки, а фолкаджийката тресе тяло пред морните погледи на присъстващите. Някои от мъжагите се отпускат и започват да отъркват тела в Галена. Тя не се дърпа, напротив - забавлява се на макс и това настървява още повече зажаднелите за български купони гастарбайтери.

 

Фолкаджийката не отказва на никого да седне на масата му и смело се включва в наздравиците. Обръща няколко питиета и градусът на забавата расте главоломно нагоре. Мъже и жени позират до чалгарката за селфита, групови снимки и танцувални видеа. Поръчват се и поздрави на килограм, като всяко музикално желание е придружено с щедри бакшиши. На няколко пъти Галена едва успява да събере в шепата си банкнотите от британски паунди. Чуждата валута е бонус към официалния й хонорар, който се поема от организаторите на събитието.

 

Танците по масите завладяват и другите девойки от вечерта, които искат да разходят новите си тоалети, закупени от британските молове. В един момент няма седнал човек на стол и купонът е буквално на крака. Кулминацията на вечерта настъпва, когато Галена зарязва чалга хитовете и запява български народни песни. Очите на емигрантите ни се напълват със сълзи и запяват с пълен глас. В ресторанта се извиват дълги хора, а патриотизмът предизвиква вдигането на още наздравици, пише "България Днес".

 

В Лондон фолкаджийката се появи само няколко дни след като се завърна от турнето си в САЩ. Певицата не пропусна да се разходи сред големите забележителности в Лос Анджелис, същото направи и в Лондон. След завръщането си от английската столица Галена започва сериозна подготовка за изявата си на концерта по случай 17-ия рожден ден на телевизия "Планета". Мегасъбитието е на 4 декември в столичната зала "Арена Армеец".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луда по тебе" вече яко се върти по сръбските дискотеки. Дали скоро Камелия няма да тръгне и по участия там ... А иначе продукцията на филма вече пусна две тениски с Луда по тебе.

Браво Камелия .... евала Луда по тебе.... :D

 

И повече от 13 милиона гледания общо в youtube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луда по тебе" вече яко се върти по сръбските дискотеки. Дали скоро Камелия няма да тръгне и по участия там ... А иначе продукцията на филма вече пусна две тениски с Луда по тебе.

Браво Камелия .... евала Луда по тебе.... :D

Ако нямаше Габриела Пейчев да избере тая песен, нищо нямаше да се е случило. Песента не се върти чак толкова много по дискотеките, но от слушалките на всеки гърми.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако нямаше Габриела Пейчев да избере тая песен, нищо нямаше да се е случило. Песента не се върти чак толкова много по дискотеките, но от слушалките на всеки гърми.

В какъв смисъл тя е избрала ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл тя е избрала ?

Режисьорката на Јужни ветар я е поканила да изпее нещо на български в нейната роля, нейн избор беше коя песен иска да изпее. Избрала е Луда по тебе защото, както каза, в Димитровград (Царидбор) това беше голям хит когато тя беше малка.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна заслужаваше номинация с прекрасната ''От един инат''!!!

 

По-скоро за клип. Много силна и беше 2007, но пак и набутаха "Мис Планета" и се радвам, че тогава реагира подобаващо, въпреки, че трябваше хич да не излиза да я взима тая награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро за клип. Много силна и беше 2007, но пак и набутаха "Мис Планета" и се радвам, че тогава реагира подобаващо, въпреки, че трябваше хич да не излиза да я взима тая награда.

Ще коментираш ли лайв изпълнението на Пресислава на хита "Жива рана"? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ако участваше в югословенският popnable щеше да е директно на първо място. В момента прави по 260/70к само на едното клипче. Тотален хит, преди два дни в Скопие я чух да гърми от 2-3 коли и няколко момичета си я припяваха.

 

Обаче, пишете к'вото искате, но това е най-яката песен на Теди в последно време. Знам че е прекалила с аутотюна и няма нищо различно от останалите й, но пак си е страшна зарибявка!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия ако участваше в югословенският popnable щеше да е директно на първо място. В момента прави по 260/70к само на едното клипче. Тотален хит, преди два дни в Скопие я чух да гърми от 2-3 коли и няколко момичета си я припяваха.

 

Обаче, пишете к'вото искате, но това е най-яката песен на Теди в последно време. Знам че е прекалила с аутотюна и няма нищо различно от останалите й, но пак си е страшна зарибявка!

И мен ме зариби,

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм твърдяла, че Галена е спасила кариерата на Деса. Казах, че това е болна тема на Десовите и се засягат ако някой го изкоментира. Няма за какво да й благодарим. И двете извадиха ползи от този дует в което няма нищо лошо. Ако пуснат пак такава силна песен ще е добре.

"Отново се родих" не е хит обаче, това е средно популярна песен, която към днешна дата е забравена. "Започваме на чисто" ми е една от най-противните песни на Деса, клипа също.

Отново се родих си стана типично неангажиращо хитче.Ако беше непопулярна нямаше да има 7 милиона и половина и да е една от най-гледаните й песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

Велика песен! ❤ Супер я изпя. Красотичката ми.

 

Само не мога да разбера защо се притеснява толкова по интервюта. В началото беше много стегната.

И така и не се научи да се изразява като хората. В това има някакъв чар, но за жена на нейните години, с толкова успешна кариера, а вече и майка, ми се иска мисълта й да е по-подредена и да е с по-стегнат изказ.

 

Раждането я е променило в положителна посока и страшно ми хареса като каза, че иска Паола да се гордее с нея. Това означава, че си дава сметка колко по-отговорна и разумна трябва да е сега. Във всяко едно отношение.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Луда по тебе" вече яко се върти по сръбските дискотеки. Дали скоро Камелия няма да тръгне и по участия там ... А иначе продукцията на филма вече пусна две тениски с Луда по тебе.

Браво Камелия .... евала Луда по тебе.... :D

 

И повече от 13 милиона гледания общо в youtube.

 

Такава бясна конкуренция е там, толкова трудно се пробива, дори в клубовете, че за Камелия няма никакво място, а и тя е напълно ново име за тях, за разлика от Андреа и Галена, които имат дуети.

Защо мислиш, че Азис не е почнал да ходи? "Хабиби" е голям хит, пеят го по конкурсите си, но той няма и 1 участие там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново се родих си стана типично неангажиращо хитче.Ако беше непопулярна нямаше да има 7 милиона и половина и да е една от най-гледаните й песни.

 

Значи и "Маракеш" е популярна, защото има над 7 милиона вече. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи и "Маракеш" е популярна, защото има над 7 милиона вече. :3fdb8960598fa63e:

Тук говорим за Деса не за Галена. На Галс й сравни гледанията от 2015 с тези на Маракеш и ще си направиш изводите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук говорим за Деса не за Галена. На Галс й сравни гледанията от 2015 с тези на Маракеш и ще си направиш изводите. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, но тук много хора твърдят, че гледанията на "Маракеш" са слаби, та затова... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но тук много хора твърдят, че гледанията на "Маракеш" са слаби, та затова... :3fdb8960598fa63e:

Ами естествено,че са слаби.Не може преди 2-3 години да си имал по 15-20 милиона на песен,а сега да не можеш да вържеш и 10. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...