Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Много е проста, сега я хванах... ужас... чудя се дали да не я отследам от инста

А така я харесваше напоследък. :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е проста, сега я хванах... ужас... чудя се дали да не я отследам от инста

 

Не ви пада от устата тая Преслава , как успя след толкова време да номер 1

Link to comment
Сподели в други сайтове

А така я харесваше напоследък. :gun_bandana:

 

Даже се размазах на нейно участие в петък. пяхме заедно и беше фън. но... да защитава такова леке като Цецо и да пее цяло участие на плейбек, само 2 пъти да гори в любов на живо... не ме кефи. да се вземе в ръце. иначе е безумно талантлива и свжа, но трябва да се промени в някои аспекти

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно е срещу хонорар там, което естествено не я оправдава, но ...

 

Кели, коментирай, че дори ТИ, най-верният й фен този път не успя да намери думи, с които да я защити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели, коментирай, че дори ТИ, най-верният й фен този път не успя да намери думи, с които да я защити.

Не го гледам даже, просто не ми харесва да защитава този боклук.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не го хванах от началото. Какво точно каза? Иначе споре дмен трябва да има и критика, тя далеч не е перфектна, но изглеждаше нелепа да защитава тоя подлизурко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледам Биг Брадър редовно. Може ли някой да ми обясни накратко какво е направил Цецо?

 

Каквото и да е направил нашата любимка няма място там. Аз изобщо се чудя защо звезда от нейният ранг отиде да се излага там и да коментира участниците!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преси проблема да й е че защитава тоя. Деса рева като бито магаре, Емануела се еба като евтин миндил в предишния сезон, Кали беше чистачката в нейния сезон..Иначе Преслава била дъно, че защитава приятеля си когато наистина се е изложил и има нужда от гръб. Вие мозък имате ли?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Гергана не поемат много такива изяви, странно че изведнъж са ги навили. За Гергана ясно защо, но Преслава защо наистина се занимава да защитава някой, който навярно би говорил за нея така, както за Емануела?

 

По другата тема- нека някои да поясни кои са тези Десови, които възхваляват Да вдигнем шум? Виждам само Слави да се кефи какъв потенциален хит е песента, но не и да се тупа в гърдите колко горд фен на Деса го прави тя. Аз при първите слушания също се зарибих, главно заради гласа, но много бързо се осъзнах каква песен се мъча да харесам и също като при Много съм добра се отказах и започнах да я критикувам (да не говорим, че не съм плюл Шефката). Наско не я харесва от самото начало. Та кои са тези Десови, които плюели Шефката и възхвалявали дуета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Гергана не поемат много такива изяви, странно че изведнъж са ги навили. За Гергана ясно защо, но Преслава защо наистина се занимава да защитава някой, който навярно би говорил за нея така, както за Емануела?

 

По другата тема- нека някои да поясни кои са тези Десови, които възхваляват Да вдигнем шум? Виждам само Слави да се кефи какъв потенциален хит е песента, но не и да се тупа в гърдите колко горд фен на Деса го прави тя. Аз при първите слушания също се зарибих, главно заради гласа, но много бързо се осъзнах каква песен се мъча да харесам и също като при Много съм добра се отказах и започнах да я критикувам (да не говорим, че не съм плюл Шефката). Наско не я харесва от самото начало. Та кои са тези Десови, които плюели Шефката и възхвалявали дуета?

Пепа е хитруша

Сега ще настоява за безплатен грим во веки

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепа е хитруша

Сега ще настоява за безплатен грим во веки

Всъщност, не е изключено. :1000 (29):

За жалост хванах само края на защитата от нейна страна, но като чета коментарите ви по-добре да не гледам останалото. Да не си развалям впечатлението от нея след Шоуто на Слави. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

По другата тема- нека някои да поясни кои са тези Десови, които възхваляват Да вдигнем шум? Виждам само Слави да се кефи какъв потенциален хит е песента, но не и да се тупа в гърдите колко горд фен на Деса го прави тя. Аз при първите слушания също се зарибих, главно заради гласа, но много бързо се осъзнах каква песен се мъча да харесам и също като при Много съм добра се отказах и започнах да я критикувам (да не говорим, че не съм плюл Шефката). Наско не я харесва от самото начало. Та кои са тези Десови, които плюели Шефката и възхвалявали дуета?

Защо ти е толкова трудно да се изразиш в едно изречение? Все едно чета едно и също нещо от 3 думи, но вмъкнато в 10 изречения. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ти е толкова трудно да се изразиш в едно изречение? Все едно чета едно и също нещо от 3 думи, но вмъкнато в 10 изречения. :1000 (29):

Обичам да съм изчерпателен. :D Да кажа предварително необходимото за всички по-активни Десови тук.

2015 btw писах доста по-дълги романи покрай защитата на Деса и борбата с феновете на Кама, но осъзнах, че за Рамания няма нужда от такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам да съм изчерпателен. :D Да кажа предварително необходимото за всички по-активни Десови тук.

2015 btw писах доста по-дълги романи покрай защитата на Деса и борбата с феновете на Кама, но осъзнах, че за Рамания няма нужда от такива.

Ми точно де, не го казвам с лоши чувства. Пък и забелязвам, че ти си спокоен и не мога да те дразня. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава защитава Цецо защото сигурно са и казали, че той заяви, че тя е най-голямата чалга звезда. Да не говорим, че вече за грим няма да плаща а всички знаем колко стисната е тя. :D

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми точно де, не го казвам с лоши чувства. Пък и забелязвам, че ти си спокоен и не мога да те дразня. :3fdb8960598fa63e:

 

Хихи знам, че не е с лоши чувства, приемам го. :D

 

Преслава защитава Цецо защото сигурно са и казали, че той заяви, че тя е най-голямата чалга звезда. Да не говорим, че вече за грим няма да плаща а всички знаем колко стисната е тя. :D

Той най-вероятно и на Емануела би го казал на даден момент това за най-голямата звезда. И на всяка. Тези като него гледат да се държат така с всичките си клиентки и не е задължително това винаги да е лошо, може просто да иска да е в добри отношения с всички и да поемат по-често услугите му. Затова недоумявам как можа да си позволи в национален ефир да се повлияе от някакви като Златка и Благой и да се настрои срещу изпълнителка, която даже и в клипа си го беше включила. А сега иска да го съди вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...