Jump to content



Online: Джена и Андреас - Не слагай от отровата


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

След "Да гори в любов" и "Грехове" за мен това е едно от най-добрите неща за тази есен! Песента е просто страхотна! Видеото и Джена също ми харесват! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След серия от силни есенни песни ето първата тъпа песен

Първата тъпа песен беше помията на Фики ;)

 

За сега не съм впечатлен, по-слаба е от "Хулиган".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължава линията на предния им дует. Като че ли липсва малко power в припева, за да стане сериозен хит. Аз със сигурност ще я слушам - обожавам такъв стил стил песни - мелодичен поп-фолк с гръцки привкус. Джена и Глория май останаха единствените, които са съавтори на песните си, за което трябва да ги поздравим!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабичка е малко, особено след предните 2 песни, а пък ако я сравним с първия им дует... Иначе е хубава и смислена песен, даже на куплетите текстът е доста силен, обаче на припева всичко отива на кино. Дано все пак стане хит, защото са добри музиканти и са заложили на нещо в старата стилистика на жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпня. След 2те и хубави песни тая година, това ми е като претоплена манджа на старите й хитове от Оцко. Не разбраха ли, че от тоя човек хит вече няма да види никой. Послендните му хитове са от 2016....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена тотално е изгубила усет към хитове и музиката. Последните песни не са за коментиране. А имаше период, в който нямаше слаба песен..

Единственият плюс е, че този път не е руса, поне това го е спестила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една идея по-добре от слабото е тая песен. Не съвсем зле, ама под средното ниво определено.

 

 

Тъпня. След 2те и хубави песни тая година, това ми е като претоплена манджа на старите й хитове от Оцко. Не разбраха ли, че от тоя човек хит вече няма да види никой. Послендните му хитове са от 2016....

 

Хехе, и това го казва човекът, който доскоро боготвореше Оцко. :3fdb8960598fa63e:

 

И от мен ще се отречеш някой ден така. :P :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължава линията на предния им дует. Като че ли липсва малко power в припева, за да стане сериозен хит. Аз със сигурност ще я слушам - обожавам такъв стил стил песни - мелодичен поп-фолк с гръцки привкус. Джена и Глория май останаха единствените, които са съавтори на песните си, за което трябва да ги поздравим!

Теди Александрова е автор, не съавтор, на всичките си песни!

Песента ми прилича на някоя друга, текстът не пасва на мелодията, аранжиментът е претупан, изпяването ме дразни и няма да я слушам.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Много слаба песен, музиката не е нищо особено, а текста е тъп и несвързан. Не мисля, че това има шанс да стане дори среден хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е песента, може би малко под средното ниво наистина, но все пак се слуша.

Може би от "Всичко знаеш" не ми е допадала песен на Джена.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Втората партия на Андреас едва се разбира, клипа е бая евтин и смотан, а целия отсвир бие на "Нотариално заверен".

НЕ СПРЯ Оцко с кражбите, ама НЕ СПРЯ. Аз съм бил злобен... ми чуйте , че това си е почти същия отсвир от песента на Емануела. Как да не кажеш, че е кражба, като си е кражба?

Слаба песен, зле. "Хулагин" има пъти по-добър клип, много добър даже, и много по-добра като песен.

 

И к'во става с тоя Пайнер, Малина, после Фики, сега Джена... Оцково до Оцково. В Пайнер ли се върна, к'во?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...