Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От другите има 20к за 10 дни. Какво има да им броиш на тях?

Ами аз нали тях гледам и оттам ти копирам. 13,1млн от днес и 12,4 млн от 24 Октомври. Пак прави 70К на ден.

 

Ти засичаш ли ги? Да разбирам, че си си направил труда да броиш гледанията от всички клипове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

2 лъжи в един пост.

 

Имаш червено петно на бельото отзад. :dontknow:

 

Кой кючек на Стораро не е с милиони гледания? И как ще опровергаеш моите сметки върху твоите статистики? :whistling:

 

 

Ти засичаш ли ги? Да разбирам, че си си направил труда да броиш гледанията от всички клипове?

 

Послушах Кондома и отидох в темата на Галена. Взех данните от 24 октомври и днешните и сметката я виждаш в горния пост, който ти коментира по-рано. Също така дадох инфо от popnable за дневните гледания от петък насам на официалното видео - 31К & 39K. Това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От другите има 20к за 10 дни. Какво има да им броиш на тях?

 

 

 

 

Ами аз нали тях гледам и оттам ти копирам. 13,1млн от днес и 12,4 млн от 24 Октомври. Пак прави 70К на ден.

 

Средно, може би.

 

От петък вечерта до снощи (събота) песента направи 100К гледания за 24 часа. Не съм казвал никъде, че всеки ден прави по 100К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой кючек на Стораро не е с милиони гледания? И как ще опровергаеш моите сметки върху твоите статистики? :whistling:

 

О, няма да тръгвам да ровя за кючеци на Стораро в момента. Не и в твоя чест. В крайна сметка песента ще стане номер 1 за годината. Хабите се напразно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Средно, може би.

 

От петък вечерта до снощи (събота) песента направи 100К гледания за 24 часа. Не съм казвал никъде, че всеки ден прави по 100К.

 

Тоест, твърдиш че от фен видеото прави 70К ? Защото в петък от официалното има 31К. Силно се съмнявам.

 

Нека ги следим ден за ден, за да видим кога ще удари 100К на ден от всичките клипове.

 

О, няма да тръгвам да ровя за кючеци на Стораро в момента. Не и в твоя чест. В крайна сметка песента ще стане номер 1 за годината. Хабите се напразно.

 

 

Колко гледания си представяш, че ще има до края на годината?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест, твърдиш че от фен видеото прави 70К ? Защото в петък от официалното има 31К. Силно се съмнявам.

 

Нека ги следим ден за ден, за да видим кога ще удари 100К на ден от всичките клипове.

:roll1:

 

А нас ни базикаха, че сме ги засичали прекалено често. Брой ги, няма проблеми.

 

Изчакай един момент да ти дам постовете си от предните дни, за да видиш черно на бяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като чуя за тая Шефка ми се гади вече... :mf_surrender:

Не вярвах, че ще има по-големи досади от Пресовите и това ще са фенове на Галя... оляхте се. Една песен като е хит си е хит и без да се доказва пред някакви 10 човека :mf_surrender: Още повече, че за мен в тази песен я няма Галена, която разбиваше всичко с класни проекти. Очаквам "Стоп" да изгърми :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Послушах Кондома и отидох в темата на Галена. Взех данните от 24 октомври и днешните и сметката я виждаш в горния пост, който ти коментира по-рано. Също така дадох инфо от popnable за дневните гледания от петък насам на официалното видео - 31К & 39K. Това е.

 

Доста труд и зор си давате да ни опровергавате за хора, които не се интересуват от Галена и я смятат за изпаднала извън топ 5.

 

От темата на Галена и данните от popnable можеш да ми извадиш гледанията средно за периода, които пак не са малко за песен на 5 месеца, която не вълнува никой освен двама човека в чалга форум, които явно сами са направили 13 милиона гледания за да надуят балона. Това обаче не пречи песента да е направила 100К за последните 24 часа и не виждам защо го отричате. Събота и неделя винаги се генерира повече трафик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и как вървят гледанията за 2018та:

 

1. Gledai Kak Se Pravi

35397743

 

2. Para Bizde

29426334

 

3. Motel

24327162

 

4. Chuzhdi Usmivki

20624626

 

5. Habibi

17220203

 

6. Nyama Takava Jena

16572003

 

7. Murdai

16070547

 

8. Antilopa

15371913

 

9. Zoopark

15236027

 

10. Az Izmraznah

12478960

 

11. Po Takiva Si Padam

12207626

 

12. Naprao Gi Ubivam

11210441

 

13. Brammm

11030142

 

14. Kupih Ti Sartse

10782606

 

15. Ot Sofia Do Bansko

10722457

 

16. Notarialno Zaveren

10485033

 

17. Za Priyateli Na Masa

10358007

 

18. Photoshop

10202439

 

19. Huligan

9764981

 

20. Iskam Da Buda S Teb

9760804

 

21. Geroi

9732676

 

22. Obratno V Igrata

9535249

 

23. Instagram

9437262

 

24. Sakove

8440931

 

25. #justshow

8141166

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като чуя за тая Шефка ми се гади вече... :mf_surrender:

Не вярвах, че ще има по-големи досади от Пресовите и това ще са фенове на Галя... оляхте се. Една песен като е хит си е хит и без да се доказва пред някакви 10 човека :mf_surrender: Още повече, че за мен в тази песен я няма Галена, която разбиваше всичко с класни проекти. Очаквам "Стоп" да изгърми :Vishenka_05:

Най-сетне някой да го каже. Не се търпи вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста труд и зор си давате да ни опровергавате за хора, които не се интересуват от Галена и я смятат за изпаднала извън топ 5.

 

От темата на Галена и данните от popnable можеш да ми извадиш гледанията средно за периода, които пак не са малко за песен на 5 месеца, която не вълнува никой освен двама човека в чалга форум, които явно сами са направили 13 милиона гледания за да надуят балона. Това обаче не пречи песента да е направила 100К за последните 24 часа и не виждам защо го отричате. Събота и неделя винаги се генерира повече трафик.

 

Защото гледанията от официалния клип са средно 35К, дадох ти пример за петък и събота - 31К и 39К. Какъв е шансът този фен клип с 4млн гледания (при положение, че не е нов клип) да е генерирал 60-70К, за да ги обобщите като 100К?

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

В 15:38 на 2-ри ноември песента от клипчетата, които следим, имаше 12.985 mln. За да затворя устата на xrolfx9, броях и тези с по-малко от 50К в youtube. Така или иначе, 13 милиона гледания "Шефката" беше направила към момента, в който е пуснат този пост.

 

Мълчи и козирувай пред Шефката!

13 МИЛИОНА

 

Следващият пост е пуснат снощи в полунощ. Тогава гледанията от следените клипове бяха точно 13.100 mln. Тоест за 32 часа песента от следените клипове е направила точно 115К. Не съм ги засякъл точно в една и съща минута и в двата дни. Така или иначе обаче в единия ден следобед са 12.985 млн., на другия ден късно вечерта за 13.100 млн. И да има някаква малка грешка, то това ще е издребняване от ваша страна, а не умишлено надуване на балон.

 

 

На нея много луксът й отива, а пък смисъл - догодина

 

100К от вчера насам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне някой да го каже. Не се търпи вече.

 

Като не се търпи, създайте по-интересни дискусии. Ама е по-лесно да си седим на косматите задници и да се оплакваме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото гледанията от официалния клип са средно 35К, дадох ти пример за петък и събота - 31К и 39К. Какъв е шансът този фен клип с 4млн гледания (при положение, че не е нов клип) да е генерирал 60-70К, за да ги обобщите като 100К?

 

Ами този фен клип имаше моменти в които правеше повече гледания от официалния канал на ден. Лично аз съм ги засичала и не е невъзможно. Освен това не брой само двата клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto

В 15:38 на 2-ри ноември песента от клипчетата, които следим, имаше 12.985 mln. За да затворя устата на xrolfx9, броях и тези с по-малко от 50К в youtube. Така или иначе, 13 милиона гледания "Шефката" беше направила към момента, в който е пуснат този пост.

 

Този пост е пуснат снощи в полунощ. Тогава гледанията от следените клипове бяха точно 13.100 mln. Тоест за 32 часа песента от следените клипове е направила точно 115К. Не съм ги засякъл точно в една и съща минута и в двата дни. Така или иначе обаче в единия ден следобед са 12.985 млн., на другия ден късно вечерта за 13.100 млн. И да има някаква малка грешка, то това ще е издребняване от ваша страна, а не умишлено надуване на балон.

 

 

Добре, постът ти е от Цитат(Kondomcho @ 02. November. 2018 г. - 15:38) *

 

След което в топика за Галена е от Днес, 02:36 (4 Nov)

 

 

И така казваш, че на първата дата е 13 млн

А на втората 13.106 mln.

 

Това са 35 часа, а не 32 и 106К. Средно 3К на час и 72К за денонощие. Както и да ги гледаш дори не са близо до 100К. Другото, което искам да спомена е, че ако върви така - 70К на ден може би ще мине Генерал. Може би ще бъде 17млн на 16млн.

 

И за кючеците на Стораро:

Cocktail

6 916 659

 

Kak Da Iztrezneya

14 288 801

 

Ot Yanuari Do Dekemvri

6 627 599

 

Kupon Bez Kray

17 853 470

 

Lyato

16 699 565

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомчо, Стела, не разбирам как може да искате годината на Галена да се запомни с Шефката, та всяка седмица толкова усилено убеждавате всички какъв хит е. В смисъл, и аз се кефя на парчето и също съм го защитавал в някои отношения, но не мисля, че този проект е чак такава гордост за нея. По-скоро дойде момента да се надяваме Стоп да й спаси годината, защото иначе наистина ще изпадне от Топ 5, след като лисицата Пресли пак намери начин да се намести там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, постът ти е от Цитат(Kondomcho @ 02. November. 2018 г. - 15:38) *

 

След което в топика за Галена е от Днес, 02:36 (4 Nov)

 

 

И така казваш, че на първата дата е 13 млн

А на втората 13.106 mln.

 

Това са 35 часа, а не 32 и 106К. Средно 3К на час и 72К за денонощие. Както и да ги гледаш дори не са близо до 100К. Другото, което искам да спомена е, че ако върви така - 70К на ден може би ще мине Генерал. Може би ще бъде 17млн на 16млн.

 

Меле, вторият ми пост е от полунощ снощи. Цитирах ти го, има си дата и час на публукуване. Минали са 32 часа, не 35.

 

Постът в 3 без 20 през нощта е друг пост. Защо се правиш на неразбрал, след като ти обясних като на малко дете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, вторият ми пост е от полунощ снощи. Цитирах ти го, има си дата и час на публукуване. Минали са 32 часа, не 35.

 

Постът в 3 без 20 през нощта е друг пост. Защо се правиш на неразбрал, след като ти обясних като на малко дете?

 

 

Добре, 32 часа за 106хилки. Я сега виж колко са за 24 часа. Пак продължава да е 3.5К на час. По-малко от 80К и пак издишаш.

 

Кондомчо, Стела, не разбирам как може да искате годината на Галена да се запомни с Шефката, та всяка седмица толкова усилено убеждавате всички какъв хит е. В смисъл, и аз се кефя на парчето и също съм го защитавал в някои отношения, но не мисля, че този проект е чак такава гордост за нея. По-скоро дойде момента да се надяваме Стоп да й спаси годината, защото иначе наистина ще изпадне от Топ 5, след като лисицата Пресли пак намери начин да се намести там.

 

Те нямат друг избор. Единствената самостоятелна на Жалка в топ 25 е #justshow. Маракеш е десет позиции надолу за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си припомним един истински Х И Т, който разтърси България още преди излизането си!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондомчо, Стела, не разбирам как може да искате годината на Галена да се запомни с Шефката, та всяка седмица толкова усилено убеждавате всички какъв хит е. В смисъл, и аз се кефя на парчето и също съм го защитавал в някои отношения, но не мисля, че този проект е чак такива гордост за нея. По-скоро дойде момента да се надяваме Стоп да й спаси годината, защото иначе наистина ще изпадне от Топ 5, след като лисицата Пресли пак намери начин да се намести там.

 

Виж сега, няма какво да и спасява годината, защото не е изгубена и изпаднала, както я изкарвате нарочно тук. Цялото това хвърляне на прах в очите на всички от определени потребители няма как да бъде оставено безразлично от наша страна. Не съм от хората, които ще си мълчат и ще се съгласяват тихо в ъгъла. Не виждам и защо да го правя при положение, че излизаме тук с факти, а не с празни думи и опити за манипулация, както повечето.

 

Галена може да няма най-силната си година в кариерата, аз съм го казала, но да се смята изпаднала е върха при положение, че пак си има хитове. "Просто шоу" се разви тази година и има 10 милиона, "Маракеш" мина 7 милиона, "Дай ми любов" има 5 милиона и "Шефката" 13. Това не може да се брои за слаба година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, 32 часа за 106хилки. Я сега виж колко са за 24 часа. Пак продължава да е 3.5К на час. По-малко от 80К и пак издишаш.

 

Два поста по-нагоре ти се обясни, че в 4 следобед на 2-ри ноември клипчетата, които следим имаха 12.985 mln.

 

32 часа по-късно цифрата е набъбнала до 13.100.

 

Това са 115 хиляди за 32 часа. Прави по 3.6К на час или 86.25К за 24 часа.

 

Не са 100К. Но, ако забеляза добре - в поста, в който обявявам, че е направила 100К, казвам "100К от вчера насам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...