Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не мога да лъжа и да изневерявам на себе си. Много важно, че на мен ми била омръзнала. На теб, като си ти харесва - това е важното.

 

В споровете за Галена се надявам да си бил искрен и верен на себе си.

Искрен съм бил. Ама ако друг се обясняваше за Шефката, едва ли щях да се намеся.

А ти ся чак анти кампания подемаш, броейки на кой е омръзнала песента. Кому е нужно? При положение, че имаме масов чалга хит.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Искрен съм бил. Ама ако друг се обясняваше за Шефката, едва ли щях да се намеся.

А ти ся чак анти кампания подемаш, броейки на кой е омръзнала песента. Кому е нужно? При положение, че имаме масов чалга хит.

 

Каква анти кампания, тук сме всеки да си споделя впечатленията и мнението за попфолка. Омръзнала ми е, защо да не си го кажа? Адски чувствителни и докачливи сте за незначителни глупости.

 

Твоите събратя по фенство иронизират смъртта на таткото на Галена, аз съм бил казал, че "Да гори в любов" ми омръзнала и край - Анти кампания...

 

Пак ти казвам - не аз диктувам мнението на хора, дето след мен са споделили същото нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да уточня, че не съм от онези зарибени, които слушат песен по сто пъти на ден... така че може и да ме задържи повече. :1000 (29): Само Деса и още няколко имена/песни могат да ме зарибят така.

 

Ами аз чак по сто пъти на ден не съм я слушала, но пак доста стабилно я въртях първите дни. Сега я слушам по 3-4 пъти на ден, което пак си е ок.

 

На Алисия и Константин обаче още ми държи тръпката докато я слушам. Много надъхващо ми действа. А в началото не ми беше харесала. След това ме запали. :Vishenka_05:

 

Кои са другите имена? Едното Джулия незабележимото ли е? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тия, дето казахме че е поредната бързоомръзваща боза от бившата Петя в коя графа сме, за протокола питам, да си знам :)

В графата на лицемерите мразещи и хейтещи Преслава от яд, че мачка любимките им . И ти нарочно говориш така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз чак по сто пъти на ден не съм я слушала, но пак доста стабилно я въртях първите дни. Сега я слушам по 3-4 пъти на ден, което пак си е ок.

 

На Алисия и Константин обаче още ми държи тръпката докато я слушам. Много надъхващо ми действа. А в началото не ми беше харесала. След това ме запали. :Vishenka_05:

 

Кои са другите имена? Едното Джулия незабележимото ли е? :3fdb8960598fa63e:

На Джулия само някои песни ме грабват за по няколко слушания на ден. Точка за мен е едната, нея тогава още дори не я бутаха. И За мене край си, също. За Твоя бях, предполагам, е ясно. :D

 

На Алисия и Коцето мен също ме зарибява все повече с всеки изминал ден. Нея вече я определям като истински, тотален хит, от онези които не просто гръмват в началото и угасват, а се развиват постепенно. Виждам я с 10-15 напълно реални милиона, каквито Алисия не е имала от Добре ти беше, макар и да не е спирала да е актуална в дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В графата на лицемерите мразещи и хейтещи Преслава от яд, че мачка любимките им . И ти нарочно говориш така.

 

Майка снощи е била на театър с

 

 

Одеве пак имаше паник атаки. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джулия само някои песни ме грабват за по няколко слушания на ден. Точка за мен е едната, нея тогава още дори не я бутаха. И За мене край си, също. За Твоя бях, предлагам, е ясно. :D

 

На Алисия и Коцето мен също ме зарибява все повече с всеки изминал ден. Нея вече я определям като истински, тотален хит, от онези които не просто гръмват в началото и угасват, а се развиват постепенно. Виждам я с 10-15 напълно реални милиона, каквито Алисия не е имала от Добре ти беше, макар и да не е спирала да е актуална в дискотеките.

"Любов ли е" ми харесва повече от предния дует с Коцето. И аз мисля, че ще направи стабилни гледания с времето. На Алисия дуетите й се получават и винаги имат успех. Със самостоятелните песни не винаги е така. Чак толкова гледания сама не прави.

 

На Константин му е време за самостоятелна песен. Искам нещо такова:

 

 

По тази балада бях луднала. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква анти кампания, тук сме всеки да си споделя впечатленията и мнението за попфолка. Омръзнала ми е, защо да не си го кажа? Адски чувствителни и докачливи сте за незначителни глупости.

Тогава защо броиш на колко хора им е омръзнала? Не си прозрачен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо броиш на колко хора им е омръзнала? Не си прозрачен.

 

Защото ми е интересно дали мнението ми съвпада с това на други потребители. Ти очевидно имаш някакъв проблем с това. Лекувай се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В графата на лицемерите мразещи и хейтещи Преслава от яд, че мачка любимките им . И ти нарочно говориш така.

Честно казано се чувствам обиден. Преслава ми е твърде безразлична, за да се хабя да я мразя.

 

И междудругото, коя точно любимка ми е смазала?

 

А сега нека си промним хит на една от доайенките в жанра, че се бях затъжил.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ми е интересно дали мнението ми съвпада с това на други потребители. Ти очевидно имаш някакъв проблем с това. Лекувай се.

Очевидно го правиш с някаква скрита цел, щом обвяваш бройката публично при всеки удобен момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно го правиш с някаква скрита цел, щом обвяваш бройката публично при всеки удобен момент.

 

Ехее, какви думи! "скрита цел", "публично"? Хем скрита цел, хем обявявам публично. Много интересно.

 

Просто ти е неприятен факта, че толкова много хора в Рамания признаха песента за еднодневка. Развалихме ти густото. Съжалявам, пак казвам - няма да си кривя душата за нечий кеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехее, какви думи! "скрита цел", "публично"? Хем скрита цел, хем обявявам публично. Много интересно.

 

Просто ти е неприятен факта, че толкова много хора в Рамания признаха песента за еднодневка. Развалихме ти густото. Съжалявам, пак казвам - няма да си кривя душата за нечий кеф.

Издаде се. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите песни за 2016. Много любима.

При това подкрепена с втория най-добър видеоклип за 2016. :Vishenka_05:

Мне, слушаме този евъргрийн, а за чакане - чакаме следващия хит на най-бруталната дама!

 

Лельо , "Баклава" и "Щом си мъж "ни стигат за десетилетия напред. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, да ни е честито!

 

Всички, които знаят английски, да прочетат.

 

Тези неща + антибиотиците, хормоните, пестицидите, ГМО-тата и Е-тата в храните ни разказаха игрицата.

 

https://thetruthaboutcancer.com/5g-towers-h...BFD9OztnJ28kdfw

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано се чувствам обиден. Преслава ми е твърде безразлична, за да се хабя да я мразя.

 

И междудругото, коя точно любимка ми е смазала?

 

А сега нека си промним хит на една от доайенките в жанра, че се бях затъжил.

 

Това не е мое мнение, а на Преси фенс. Аз ти написах каквото казват на всички, които обявиха, че песента им е омръзнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде, да ни е честито!

 

Всички, които знаят английски, да прочетат.

 

Тези неща + антибиотиците, хормоните, пестицидите, ГМО-тата и Е-тата в храните ни разказаха игрицата.

 

https://thetruthaboutcancer.com/5g-towers-h...BFD9OztnJ28kdfw

 

Dude, c'mon, know your fake news. You're not old enough to fall for this shit.

 

https://sciencebasedmedicine.org/the-truth-...l-about-cancer/

 

Това не е мое мнение, а на Преси фенс. Аз ти написах каквото казват на всички, които обявиха, че песента им е омръзнала.

А така съм по-съгласен. Определно на Преса бозата изсмука всичкия въздух и сега Перденца няма да стане песен на хилядолетието в съседната тема.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...