Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хора, какви гледания ви гонят, честно, добре ли сте? Отнет е човешки живот и вместо да се отчаете как сериозна медия като 24 часа пише такава жалка статия и намесва Преслава, за да си подсигури броят прочитания, вие се надявате на гледания...

Е и? Преслава каква вина има? Тоя убият явно си е намерил майстора пред който да се прави на интелектуалец.Аман от псвевдоморалисти. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хора, какви гледания ви гонят, честно, добре ли сте? Отнет е човешки живот и вместо да се отчаете как сериозна медия като 24 часа пише такава жалка статия и намесва Преслава, за да си подсигури броят прочитания, вие се надявате на гледания...

 

Пфф, какво си се зачапразил?

 

Отдавна положението е отчайващо! Не си спомням година с повече убийства от тази. Поредно доказателство за теорията ми, че правят така, че народа да изчатква...

 

В даден момент спира да ти прави впечатление поредния инцидент. Дай да плачем, че някакви откачалници не знаят къде се намират.

 

Ясна е работата за заглавието, защо е използвано името й и т.н.

 

Ако не си направим ние веселото, кой?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами точно затова, не позволявайте да ви стават нормални тези неща, утре това може да е твой/мой близък, пак ли с лека ръка ще подминеш. И какво оначава псевдоморалист, научили думички да звучат интелигентно и ги използват наляво и надясно... Не ми е идеята да раздавам морал, но пък в този форум влизам ежедневно над 10 години сигурно, не ми е приятно да чета такива коментари. Леле, убит е човек, колко ли гледания ще натрупа Преслава или пък колко ли ще бъде намразена... Посоката на мислене би следвала да е в друга посока. Както и да е, коментарът ми няма да промени ситуацита, поне се надявам някой да разбере какво имам предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами точно затова, не позволявайте да ви стават нормални тези неща, утре това може да е твой/мой близък, пак ли с лека ръка ще подминеш. И какво оначава псевдоморалист, научили думички да звучат интелигентно и ги използват наляво и надясно... Не ми е идеята да раздавам морал, но пък в този форум влизам ежедневно над 10 години сигурно, не ми е приятно да чета такива коментари. Леле, убит е човек, колко ли гледания ще натрупа Преслава или пък колко ли ще бъде намразена... Посоката на мислене би следвала да е в друга посока. Както и да е, коментарът ми няма да промени ситуацита, поне се надявам някой да разбере какво имам предвид.

 

Аз разбирам какво имаш предвид и споделям мнението ти. Лично аз се базикам - нали уж водим война тук с някои Пресови.

 

Иначе, ако почнем да тъжим за всеки пострадал случаен човек, който не познаваме, ми ние ще сме нон стоп тъжни. Така, че ако ни дойде до наща глава, тогава ще му мислим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайност или не – точно снощи ми хареса този трак ... ще внимавам да не го слушам на публични места.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами точно затова, не позволявайте да ви стават нормални тези неща, утре това може да е твой/мой близък, пак ли с лека ръка ще подминеш. И какво оначава псевдоморалист, научили думички да звучат интелигентно и ги използват наляво и надясно... Не ми е идеята да раздавам морал, но пък в този форум влизам ежедневно над 10 години сигурно, не ми е приятно да чета такива коментари. Леле, убит е човек, колко ли гледания ще натрупа Преслава или пък колко ли ще бъде намразена... Посоката на мислене би следвала да е в друга посока. Както и да е, коментарът ми няма да промени ситуацита, поне се надявам някой да разбере какво имам предвид.

Никъде не съм казал,че това е нещо нормално първото което е.Второ нито знаем как и с какъв тон е отправена забележката и дали тоя не се е напрвил на интересен,нито дали изобщо песента е била на Преслава.Както казах в предния си пост Преса няма никаква вина за случилото се и ще получи само дивиденти,нима съм казал нещо невярно споменавайки покачването на гледанията й?Хайде стига сме правили на много морални и да се караме на другите,че не реват за всяко убийство,а да станем малко по-широкоскроени и да гледаме по-весело на живота.В чалга форум сме,а не в траурна агенция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не съм казал,че това е нещо нормално първото което е.Второ нито знаем как и с какъв тон е отправена забележката и дали тоя не се е напрвил на интересен,нито дали изобщо песента е била на Преслава.Както казах в предния си пост Преса няма никаква вина за случилото се и ще получи само дивиденти,нима съм казал нещо невярно споменавайки покачването на гледанията й?Хайде стига сме правили на много морални и да се караме на другите,че не реват за всяко убийство,а да станем малко по-широкоскроени и да гледаме по-весело на живота.В чалга форум сме,а не в траурна агенция.

 

Мило, той тъжничък! Той страда за всяко убийство по Новините. Като имаше цунами във Филипините, си взе отпуска 1 месец да не ходи на работа, опяваше жертвите у тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мило, той тъжничък! Той страда за всяко убийство по Новините. Като имаше цунами във Филипините, си взе отпуска 1 месец да не ходи на работа, опяваше жертвите у тях.

Да посети психолог тогава,че току виж си срязал вените под песен на Емилия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нещо неТипично" и "Хабиби" в Брадъра.

И много добра актьорска игра от Емануела. Но тя още от едно време си става за актриса, мисля че даже беше участвала в онзи сериал на Слави.

Чалгата поне си прави тотална реклама в най-гледаното предаване в праймтайма. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И много добра актьорска игра от Емануела. Но тя още от едно време си става за актриса, мисля че даже беше участвала в онзи сериал на Слави.

Чалгата поне си прави тотална реклама в най-гледаното предаване в праймтайма. :1000 (29):

Емануела малко преиграва за мен на моменти. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Представяме ви звездата, на чиято имитацията е невъзможна" - Пайнер "грамотни" както винаги. Или трябва да е "на която" или "чиято имитация". Загубеняци, как не се научиха. :1000 (29):

Та, звездата с невъзможната имитация ще пее ли на концерта със сигурност, нека някой бъде така добър да ми каже. :1000 (29):

Тоя микс и прием е супер, но естествено, пак набута ремикса на "Феникс", а от "Любовен дъжд" ми се повръща, вече втори път я пее на голям сборен концерт. Има и други песни в крайна сметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събрани са всички песни със и без клипове, фолклорни, концертни изяви, чуждестранни проекти за периода 2013-2018(откакто качват премиерно в Ютуб)

Галена - 330.8 милиони гледания.

 

 

Преслава: 210.2 милиони гледания.

 

Други за които би било интересно:

 

Фики 302.9 милиони гледания.

Галин 231.2 милиони гледания.

Анелия 219.5 милиони гледания.

Емануела 171.5 милиони гледания.

Деси Слава 136.2 милиони гледания.

 

*surprise* Теди.А 168.5...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Случайност или не – точно снощи ми хареса този трак ... ще внимавам да не го слушам на публични места.

 

 

Ако е точно за песента на Преслава убийството се радвам , защото вече до гуша ми дойде от интелектуалци , които постоянно нападат поп-фолка , а вечерта като отиват на дискотека или някой бар напиват се с чалга песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...