Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

enNQilq.jpg

 

Пайнер Хит Сезони Есен 2018

1. Преслава - Да гори в любов

2. Анелия - Просяци

3. Деси Слава - Много съм добра

4. Цветелина Янева и Денис Теофиков - Грешка беше

5. Джена и Андреас - Не слагай от отровата

6. Трио Сопрано и Миро - Ей така

7. Яница - Въртележката

8. Джулия ft. Денис Теофиков - Оп-оп

9. Малина ft. Галин - Грехове

10. Райна - Една на милион

11. Фики ft. Джена - Кво те бърка

12. Магда ft. Галена - Няма не

13. Мария - Кажи и

14. Гергана - Само за теб

15. Ваня - Твоя съм

16. Роксана - Камъните

Най-накрая една по-добра компилация. Повечето песни ми харесват, а доста от тях са и успешни. За кралицата на задната обложка да не говорим. :3fdb8960598fa63e:

 

Песента на Анелия с гръка се очертава да бъде боза, съдейки по текста.

Това ако се окаже факт ще съм недоволен от Анелия. Първата половина на годината нямаше конкуренция, категоричен номер 1. Във втората половина нещо е по-слаба, въпреки хубавата според мен Просяци. Ако със следващата песен не се закрепи Емануела ще победи в битката им за номер 1 на 2018.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това ако се окаже факт ще съм недоволен от Анелия. Първата половина на годината нямаше конкуренция, категоричен номер 1. Във втората половина нещо е по-слаба, въпреки хубавата според мен Просяци. Ако със следващата песен не се закрепи Емануела ще победи в битката им за номер 1 на 2018.

 

Битка на база гледания на песни, издадени през 2018 ли?

 

Протестирам срещу тези критерии. "От София до Банско" и "Просто Шоу" бяха най-големите хитове в първите месеци на годината, обаче понеже излезли 5-6 дни преди Нова

Година и айдеее в коша. :feminist_en:

 

Дайте да измислим някакво правило да правим изключение за хитове, дебютирали след 10-15-ти декември - да ги броим за следващата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Битка на база гледания на песни, издадени през 2018 ли?

 

Протестирам срещу тези критерии. "От София до Банско" и "Просто Шоу" бяха най-големите хитове в първите месеци на годината, обаче понеже излезли 5-6 дни преди Нова

Година и айдеее в коша. :feminist_en:

 

Дайте да измислим някакво правило да правим изключение за хитове, дебютирали след 10-15-ти декември - да ги броим за следващата година.

Не само на база гледания, но да, и това. В първото полугодие Анелия разби със Зоопарк и Бръм, и то не само YouTube, а и в любимите тук дискотеки. Аз лично съм я чувал и извън клубовете, мисля че песните й се популяризираха доста. Междувременно, на Емануела двете песни също бяха успешни, но според мен една степен по-малко. Във втората половина тя пусна още един такъв голям хит, който даже е един от едва двата хита на лятото. И баладата й беше забелязана и се представи доста добре като за балада, която не е на Деси Слава. :D А Анелия само с недооценената Просяци. Общо взето от финалните им сингли за годината зависи коя ще надделее.

 

Иначе преди време Планета така награждаваха, доколкото си спомням- отчитайки и декември от по-предишната година. Да не говорим за Грамитата, например- там всичко от октомври натам се зачита за следващия период на оценяване.

Ако решим да зачитаме последната схема още от сега обявявам Деси Слава за Топ 5. :D Баладата им с Джордан е една от малкото песни, които се слушат година по-късно, а и до ден днешен мяркам разни статуси с нея. Потенциален златен хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе преди време Планета така награждаваха, доколкото си спомням- отчитайки и декември от по-предишната година. Да не говорим за Грамитата, например- там всичко от октомври натам се зачита за следващия период на оценяване.

Ако решим да зачитаме последната схема още от сега обявявам Деси Слава за Топ 5. :D Баладата им с Джордан е една от малкото песни, които се слушат година по-късно, а и до ден днешен мяркам разни статуси с нея. Потенциален златен хит!

 

И аз така помня, че Планета отчитаха и декември от предната година.

 

Айде, като дойде време за теглена на чертата, ако има разногласия, може да се направи една бърза анкета.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа, че днес чух едни ученички (към 16-17 годишни) да пеят по улицата "сърцеее ли нямам, съжаляяявам, ти откакто го пръсна нямааам". Това са втората групичка подрастващи, които срещам да се вълнуват от песента. Ден-два след премиерата, чух едни други деца, 6-7 клас, да я обсъждат: "Олее, чухте ли новата на Цветелина Янева и Денис Теофиков, много е яка, а-у".

 

Дано да е знак, че си връщаме най-младата аудитория. :clap:

 

Преди малко чух за втори път "Името ти" от началото до край. :3fdb8960598fa63e: Бе, не е толкоз зле. Разбирам защо се е превърнала в хит по клубовете. И все пак Вескова трябваше да се постарае повече за изпяването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко чух за втори път "Името ти" от началото до край. :3fdb8960598fa63e: Бе, не е толкоз зле. Разбирам защо се е превърнала в хит по клубовете. И все пак Вескова трябваше да се постарае повече за изпяването.

 

Аз не мога да я чуя втори път. Смелчага :1000 (29): Как да се постарае, това да не е така лесно като да си показваш циците :1000 (29):

 

Нещо ми се прислуша товааа

копооон

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде о Деса се уреди с кючек със Стораро. Ще си ги мерим с Шефката :3fdb8960598fa63e:

 

Хаха, яко. :phpgrin2:

 

Но нали се сещаш какво заслужаваш? Тиии, точно тиии. :3fdb8960598fa63e:

 

Да обвиним Кръглата, че копира Лидерката. Да я обвиним в мазнотийство, а вас в циганьорство. Да тръбим навред, че песента е хит заради Стораро and so on... :whistling:

 

Предстои да разберем кой път ще поемем....................... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От толкова броене на гледания и разни измислени класации забравяте за истински хубавата музика.

Ето едно изкъртващо парче от близкото миналооо

 

 

 

Нещо ми се прислуша товааа

копооон

Днес демонстрирашн добър вкус! И двете песни са ми били винаги на сърце - едната ми носи много тъга и меланхолия, а на другата въртя задни части! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да я чуя втори път. Смелчага :1000 (29): Как да се постарае, това да не е така лесно като да си показваш циците :1000 (29):

Може да пее по-добре от това. В "Дразни ме" звучеше къде-къде.... Просто се прави на интересна, вкарвайки дрезгавина. Така е усетила песента, така я кефи и бла-бла...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да пее по-добре от това. В "Дразни ме" звучеше къде-къде.... Просто се прави на интересна, вкарвайки дрезгавина. Така е усетила песента, така я кефи и бла-бла...
Кои са топ 5 на гласовете в жанра, които ти харесват лично на теб най-много?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес демонстрирашн добър вкус! И двете песни са ми били винаги на сърце - едната ми носи много тъга и меланхолия, а на другата въртя задни части! :Vishenka_05:

 

А тази и за двете става. Брутално начало. Кавър ли е? Поздрави :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, яко. :phpgrin2:

 

Но нали се сещаш какво заслужаваш? Тиии, точно тиии. :3fdb8960598fa63e:

 

Да обвиним Кръглата, че копира Лидерката. Да я обвиним в мазнотийство, а вас в циганьорство. Да тръбим навред, че песента е хит заради Стораро and so on... :whistling:

Предстои да разберем кой път ще поемем....................... :3fdb8960598fa63e:

Чакай да видим първо дали ще е фийт или трио.

Освен това аз не бих се кефил на кючека, а на евентуалните му гледания.

И не на последно място, няма да залагат на вече наложен хит, ами на нова композиция :pokey: :P

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си е жива, авторска класика!

 

Една от най-добрите ѝ песни, чак ми се приходи на ретро, ама аз да избирам музиката :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Без луда за тобом :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои са топ 5 на гласовете в жанра, които ти харесват лично на теб най-много?

 

Без подредба по места:

 

Деси Слава

Емилия

Глория

Ивана

Преслава :gun_bandana:

 

На Камелия гласът, макар и да беше сравняван с анимационен герой, ми галеше ухото докъм 2004-2005, след това стана един дрезгав, пресипнал. :dontgetit:

 

За теб предполагам са:

 

Ивана

Деси Слава

Глория

Анелия

 

номер 5 ???

Link to comment
Сподели в други сайтове

Djulia ft. Zayn & Ariana Grande

 

SOON...

 

Тва виж ще е голям хит, фючъринг Зайка, добър ход за промоция на нова разфасофка на Ариана. Джулия с тоя нос е идеална да замести Мара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха, яко. :phpgrin2:

 

Но нали се сещаш какво заслужаваш? Тиии, точно тиии. :3fdb8960598fa63e:

 

Да обвиним Кръглата, че копира Лидерката. Да я обвиним в мазнотийство, а вас в циганьорство. Да тръбим навред, че песента е хит заради Стораро and so on... :whistling:

 

Предстои да разберем кой път ще поемем....................... :3fdb8960598fa63e:

Свикнали сме да защитаваме мазнотии. :D А за Деса е ясно, че тази година се разбира с Галена какво да пусне. Решили са да върнат фолка в блатото докато другите се мъчат да го извадят от него... Кралици! :1000 (6):

Долу в темата за ДС започнах кючекчийски маратон-загрявка за предстоящото. Ангелският храм вече официално е махала за неопределено време, всички форумци са добре дошли на купон. :1000 (6): :1000 (29):

 

ПП: Янева, добре дошла си и ти, сега е момента да издадем Острието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@asylum

 

На Емилия новата нещо май почва да ме зарибява. :o Пак ми звучи някак слабо като за Емилия, ама на.... Родена е на 21-ви март, в съвпад ми е с една точка от наталната карта, винаги ми е въздействала :1000:

 

Ти още ли си на мнение, че парчето е тъпо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз доста често вече чувам дечурлига да слушат чалга, преди едно дете около 4-ти клас си беше пуснало "Феноменален" на слушалки :3fdb8960598fa63e:

Аз тези дни слушах едни да си припяват Сен Тропе и И на всички като тебе. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...